Şimdi Ara

wow sunucu seçimi ve genel yardım talebi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    epeydir düşünüyordum bu oyunu oynamayı nihayet karar verip aldım ve şu an kurulum yapıyor.
    seçeceğim ırk ve sınıfı aşağı yukarı belirledim gerisine de oyun içinde bakacağım. biraz türkçe forumları kurcaladım az çok bilgim oldu.
    şu ana kadar silkroad online oynamışlığım var, o da kısmen ücretsiz olmasından dolayı fakat bu ücresizlik beraberinde ciddi bir seviye düşüklüğü de getiriyor. bilenler için söyleyeyim bir weapon elixir için yarım saat birbirlerine global chatte küfür eden iki kişiyi görünce artık wow tarafına geçmeye karar verdim.
    giriş biraz uzun oldu neyse ...
    amacım seviyeli bir serverda zevkli bir oyun deneyimi yaşamak, önerebileceğiniz bir server var mı ?
    mesele yenmek ya da yenilmek gibi göreceli etkenlerden ziyade seviyesi korunabilir bir oyun deneyimi.
    yardımlarınız için teşekkürler.

• dunemaulu öneririm çok seviyeli olduğu söylenemez trade channelın ama genel olarak güzel eğer gelirsen seni recruit a friend yapabilirim 60 levele daha hızlı kasarsın bi sürü özellik fln alt guildede alırız seni 80 olunca üst guilde gelirsin tabi senin seçimin
  • Yüksek seviye beklentin karşılanır mı orası muamma tabi ama yine de ortam farklıdır. Unutmaman gereken şey oyun çıkalı 5 yıl oldu ve millet çok ileride. Oyunun "kralıyım, babasıyım, üstadıyım, bilir kişisiyim, vazgeçilmeziyim, imbasıyım, ulaşılamayanıyım" sıfatlarını benimsemiş çokça arkadaş var. Seni soğutmalarına izin verme, takma. Türklerin çok olduğu bir server cazip gelebilir ama bence uzak dur. Sunucu listesinden Medium nüfusa sahip olanlar arasından adını beğendiğin bir tanesiyle başla. takılmana bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elemriel -- 10 Mart 2010; 23:05:53 >
  • teşekkür ederim. şimdi adını hatırlamadığım bir sunucuda tauron şaman açtım yavaş yavaş oyunu tanımaya çalışıyorum.
    meslek olarak deri toplama ve deri işlemeyi seçtim, fakat burada biraz çekincem var acaba madencilik ve maden işleme daha mı iyi olurdu ?
  • shamana skining ve leatherworking daha iyi gider, bence değiştirme.. diğer söyledigin maden toplama olayı daha çok plate classlara uyuyor..
  • Tosunpaşa bence de haklı nedense mining'i hep plate karakterlerimle aldım ama ilk karakterin olduğu için ve paraya ihtiyacın olacağı için skinning + mining kombinasyonunu kullanabilirsin, genelde eğer serverda ilk karakterimse bu şekilde belimi doğrulutup sonra istediğim meslekleri alıyorum. Tabi bu serverin ekonomisine de bağlı biraz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.