Şimdi Ara

WV Polo 1,2 , WV Polo Bluemotion , yeni Clio , Fiesta 1,25

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Araba konusunda pek fazla bilgiye sahip değilim daha önceden araba satın almadım yardımlarınıza ihtiyacım var :) insallah bu hafta içi ilk deneyimim olacak.
    Öğrenci olduğumdan dolayı bütçem kısıtlı, ancak Polo 1,2 clio veya fiesta alabilirim. aklımda bu 3 model var. En başta ilk deneyimim olacağından dolayı pişman olmayacağım bir araba almayı istiyorum.yaklaşık kazasız belasız en azından 10 yıl kullanmayı düşünüyorum.Haliyle alacağım araba fiyatı olarak ekonomik, yedek parçasıyla servisiyle de ekonomik olmasını istiyorum. Ve en önemlisi yakıt malum litre fiyatı 5lirayı buldu bu günlerde.Bluemotion aklımda ama 12 bin lira fark var. Bütçemi çok fazla zorluyor o olmayacak gibi ayrıca düşünüyorumda 12bin liralik yakıt ben 2yılda harcıyamam :) normal 1,2 yada clio yada fiesta arasındayım. ama kararsızım işte. Fikirlerinizi bekliyorum iyi forumlar

• Yıllık yapacağın km.'ye göre kararını ver bence. 15-18 bin kilometreye kadar polonun 1.2 benzinlisi mantıklı duruyor. Sonrası için ise tabiki dizel.
  • Polo aldım şimdilik memnunum Allah pişman etesin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.