Şimdi Ara

Www.L2DarkIce.Com [Okumadan Geçmeyin Arkadaşlar] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • yaptıqınız yanlıstır baskasinin server tanitiminda kendi tanitiminizi yapmaniz anlayiş lutfen beyLer
  • quote:

Orijinalden alıntı: l2mania

öncelikle yazdıın seylerde bi anlatım bozuklugu var

//ne kadar kastın ne kadar takıldın 15 dk mı?
    //bunun neresi masal masal gercekse senin iyi bi sozluge ihtiyacın var

10larca server gezmıs ınsanların bır serverın yaramaz olup olmadıgını anlamak ıcın gunler vermelerıne yada kazık yıyıp kuyruk acısıyla bagırmalarına gerek yoktur dostum..

taaruz eger yaramaz dıosa bırseyler gormus veya hıssetmıstır ..Siz burda sacmalama ıyı server dıyecegınıze ne aksaklıgı eksıklıgı var dıye sormalısınız...

Server ı kotulerken bır anda neler degıstı de tıpkı bır GM edasıyla serverı savunmaya gectınız anlamadım...Server sahıplerı DH dekı asıl uyelıklerıyle tanıtsınlar su serverı..

Ak koyun kara koyun cıksın ortaya gorelım kım yapmıs..Zira tecrubesız kısıler ısenız bu kadar hatayı duzeltmenız cok cok zor ..Admınlık herkesın harcı degıl cunku...

• silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazuya55 -- 28 Eylül 2009; 13:11:51 >
  • vallah çok uzatmayalım yalan yok servera girdim yapılanları anlatıyorum ameleyizya :D

1 - ilk lvl kendim kastim diyer 2 lvl gm verdi direk 80 hoppala :D istemedimde jestidir dedik neyse :D serverda kimse yok tu belkide :D
    2- bir + basayim dedim ama daha silah +4 olmazken dusunun +4 olmuyor sillah tak tuk patlıyor gercekten çok zor millet +13 +10 falan basmışlar server daha açılalı 1 2 gün olmamış bille
    3- s grade item kasmak zor serverda moodlar kolay kolay ölmüyor ama vurdumu hemen öldürüyor abuk subuk vuruşlar yapıyor
    demek istediğim kasmak zor ama bir gün oyunda durdumm uykum geldi cıktım ve kasma yerinde bir tek ben birde bir adam daha vardıı bir daha girdiğimde servera gözlerime inanamadim :D hehehe millet s grade armor item vayy annasını yaaa bukadar olmazki diyorum kim verdii gm tvt yaptı akşam lan nasıl yapttı büttün gece oyunda kasıyorduk eee sen duymadıysan biz ne yapalım :D heheheh doğrudur :D:
    4- neyse s grade kasarız koyarız dedik arkadaşıdır falan alışkınız tek tesselim armorları verirken + vermemiş olmalırı idi
    5- neysee olayda koptuğum nokta adamın teki pazar kurmuş dur bakıyım dedim ne lazım bir girdim girmez olaydım ohaaaa yuuhhhhh adam boss itemlerii dizmişşş ohaa falan oldum direk çıkış heheheh

hımm bosss itemler gm shopta falan satılmıyor direk gidip boss kesmen lazım oda imkansız neden dediğiniz duyuyor gibiyim gm sordum kendi ağzıyla dedi booslar daha ayarlanmadıı buff siliyorlar kesemesiniz dedi adamda full set vardı :D

hadi oynayın bu serverda şimdi lan daha server online olalı 2 gün olmadı 1 2 ay olsa demek neler olucak :D

@l2mania bu lafta sana gerçi seni ne tanırım nede bir alıp veremediğim var ama amele demişsin bana boş gezen falan neysee onun cezasını başkaları veriri ama şunu bill serverda s grade item vardı üstümde aradada noobles görevini cıkarıyım dedim ma görev veren abimiz bozulmuş onu yaptilar 2 günde gm ler :D

@l2mania tam tersii 15 dk takılıpp isyan eden sensin yorumu patlatanda sensin bunu unutmaa herkesi kendin gibi sanmaa
    biz burdaa DH kimin yorumunu okuyup güveneceğimi çok iyi biliyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taaruz -- 28 Eylül 2009; 15:26:54 >

• Hayırlı olsun. Yazılanlar doğru mu yalan mı bilmiyorum.. Ama şu var bizim Türk milleti yok mu serveri kötülemek için elinden geleni yapar.. ben bunu geçen gün Gm lik yaptıgım server de anladım. Server ilk acıldıgında yaklaşık 30 player kadar giranda toplandık Adamın biri yanıma geldi elindeki silahı dibimde attı ve dedi ki gm item dağıtıyor diye. Millet de yanlış anladı tabi sonra diyorlar şurda item dağıtılıyor fln diye. Böyle olursa tabi adam akıllı Türk serveri göremeyiz biraz admin veya gm lerde değil bizim milletimize bakmamız lazım ..

Edit : Kimseye birşey demek istemedim Sadece başımdan geçen bir olayı anlattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FaLkenAuGe -- 28 Eylül 2009; 16:18:55 >
  • valla taaruz kardeşim. o lvl atlatma işi ve boss jeweller hiç iyi olmamış ve bu konuda dediklerinde kesinlikle haklısın. lvl atlatma işini geçtik hadi o jeweller hiç olmamış. bende 2 kişide baium ring gordum ve ikiside arkadaş verdi dedi. bende ne arkadaşlar varmış be special bosslarda drop sorunu varken ring elde edebiliyor, bizim ölebi arkadaşımız olmadı valla dedim içimden ve herneyse bu iş azarsa tepkimi koyarım diyerek sesimi cıkartmadım. (inşallah bundan sonra öyle bişey olmaz) bu arada o serverdaki gorevli gm lere önerim şu. yanınızdaki playerlara zirt pirt özel silahlar verip geri almayın millet işkilleniyor!
    ant nest deki mobların p defansı gereğinden fazla yüksek haberiniz ola onada bi ayar çekin. Birde enchant olayında yine taarruz arkadaşın dediği gibi bir arıza var sanırım;P Herneyse server yeniden düzenleniyor bu sornlar olmaz inşallah.

Ben serverin item düzeni ve elde edilme şeklini beğendim ve açılmasını bekliyorum. ister 2 aylık bir server olsun isterse 20 yıllık şu andaki kararım devam etmektten yana.

• @FaLkenAuGe ustaa biz öyle durduk yere havadan sudan server kötülüçek tipte insanlar değiliz gerçekten senin dediğinde doğrudur yaparlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: taaruz

@FaLkenAuGe ustaa biz öyle durduk yere havadan sudan server kötülüçek tipte insanlar değiliz gerçekten senin dediğinde doğrudur yaparlar

Yok dostum ben burda kimseye birşey demek istemedim sadece başımdan geçen bir olayı anlattım
  • Arkadasım gelıpde bakmama gerekmı var sence yukarıda yazılanlar yeterı kadar afakı degılmı...
    Benım yazımda bır tane sacma kelıme cumle gostersene ...İşine gelmeyenı sacma olarak nıtelendırıyorsan o ayrı..
    Yok ıtem dagıtan GM banlandı dedin ..Sen ne anlatıyosun kımı neyle avutuyosun bahane uydurmayın bari az delikanlı olun.
    cumcum a amele yazdım dıe yazın var orda bunu bıran once duzeltmenı onerırım...
    Karsında amele yok asıl senın gıbıleri muhattab aldıgımız ıcın hatalıyız bız...

O gm banlandı .O elemanlar banlandı vs.. Yemın etsen basın agrımaz dostum...Sen nerden bılıosun Gm nın banlandıgını..

Abuk sabuk ıslerın dondugu ortada...Bir daha bana karsı uslubunu lutfen bozma ..Cunku bırdaha kı mesajlarım sert olucaktır.

Ben senın sahsına tek kelıme etmemıssem eger sen bana amele yazamassın...

Benı bılen bılır bu kadar sakın karsılamayacagımıda nerdeyse tum L2 bolumu bılır ...

Bence uslubuna dıkkat et ..İyi oyunlar dıyelım memnunsan ne dıyım...

• @FaLkenAuGe usta sana birşey demiyorum sen haklısın dediğin gibi insanlar var demek istedim

@l2mania yaa o boss jeleri ben verdim herhaldee :D neyse yaa banlansa ne olcak biraz mantıklı olsan adamlar boos jeleri kim verdi ya admin ya gm sonuçtaa yetkili biri verdiii ben daha bu server hakkında yorum yapmak istemiyorum dediğimi dedim

he resmen hakkaret ettin bana bende seniii bildirdim gereken neyse yaparlar yani kalkıp bende sana hakaret edicek kişililte bir insan değilim
    forumda seviye çabuk duşuyor o yuzdenn yorum yazarkenn hep belirli insanların konusuna yorum yazmaya dikkat ediyorum başta cumcumx olmak üzere
    luften yorum yapacaksann beni katmadan yazarsan sevinirim l2mania
  • Arkadaşlar Uni'ye gelmem nedeni ile iki gündür oyuna giremiyorum daha henüz oynadığım internet kafeye oyunu kuramadım ama en kısa zamanda oyuna girip ne olmuş ne bitmiş öğrenicem. Ben size kendi adıma söz verdim dolaylı olarak da tüm ekip arkadaşlarına kefil oldum. Eminim server benim bıraktığım gibidir diycem ki öyledir inş. Yarın saat 8'den ertesi sabaha kadar online'im. Sağlıcakla kalın.
  • @l2mania

Dostum bana abı dendıgı dogrudur kucuklerım tarafından..
    Buyuklerımde kardesım derler ..Yasıtlarım için ise kankayımdır..

Ve o ınsanlara sormalısın ve azcık olsa arastırmalısın benım nasıl bır adam oldugumu..
    Bir gun olsun yardımdan kacınmam ...Herturlu yardımda bulunurum ve paylasırım...
    Dolayısıyla abı kardes ve arkadasımdır...

Anlıycagın bana abı dneınce benım bır yerlerım kalkmaz ..
    Ama senın gıbı ınsanlar ..Acıkcası mıgdemı kaldırıyor..

Mesajlarıda hemen sılmıssın ..Neden acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cumcumx -- 28 Eylül 2009; 19:50:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumcumx

@l2mania

Dostum bana abı dendıgı dogrudur kucuklerım tarafından..
    Buyuklerımde kardesım derler ..Yasıtlarım için ise kankayımdır..

Ve o ınsanlara sormalısın ve azcık olsa arastırmalısın benım nasıl bır adam oldugumu..
    Bir gun olsun yardımdan kacınmam ...Herturlu yardımda bulunurum ve paylasırım...
    Dolayısıyla abı kardes ve arkadasımdır...

Anlıycagın bana abı dneınce benım bır yerlerım kalkmaz ..
    Ama senın gıbı ınsanlar ..Acıkcası mıgdemı kaldırıyor..

Mesajlarıda hemen sılmıssın ..Neden acaba.

+1 Cumhur abi hiç bir zaman bir sorunum oldugumda kaçmadı her zaman yardım etmeye çalıştı ve etti. Bu konuda ona laf ettirmem.Biraz haddinizi bilin

• quote:

Orijinalden alıntı: eRc.n

Arkadaşlar Uni'ye gelmem nedeni ile iki gündür oyuna giremiyorum daha henüz oynadığım internet kafeye oyunu kuramadım ama en kısa zamanda oyuna girip ne olmuş ne bitmiş öğrenicem. Ben size kendi adıma söz verdim dolaylı olarak da tüm ekip arkadaşlarına kefil oldum. Eminim server benim bıraktığım gibidir diycem ki öyledir inş. Yarın saat 8'den ertesi sabaha kadar online'im. Sağlıcakla kalın.

tamam usaklar daha fasla uzatmayin yaw gittikçe çirkinleşecek gibi. Ben konuyu dağıtiyım.

ercn kardeşim, server yerinde duruyomu bilmem ama (az önce oyundaydım yeni dc oldu işallah çalışma vardır;P) serverin sitesi yerinde durmuyor haberin olsun:) Site korsanlar tarafından taşınmış. Şaka değil inanmıyorsan bak:)
  • Ya durmadan girmeyin,kotu suydu buydu bırakın herkesin aklı var fikri var kim ne isterse onu yapsın durmadanbir yonlendirme cabası.girer adam gorur ne oldugunu kendi karar verir burda 6 yada 7 kisi var yok soyleydi yok boyleydi bir bilginiz varsa payalsın yoksa karısmayın kimseye ayıp ya milleti mal yerine koyuyonuz gerci simdi siz bana saldirirsınız ama bu foruma ne zaman girsem bi tartısma bi kapısma bu ne ya bırakın milleti her koyun kendi bacagından asılır.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: taaruz

koptum yaa
    server yaramazzzz hemde hiç yaramaz gm bakk 30 dk olmadan adami ne halle getirmişin isyan ettmiş

şunu bilin herkesten gm olmaz olurda işte böyle olur örnek :D
    şunu bilinde herkes adminde olamaz
    admin olmak için Admin olmanın 100 Kuralı
    orayı okuması gerekli

Tabi okuması gerekli :DD Koptum yahu :) Şaka maka dürüstlüğüne gerçekten inandığım bir abimin serveri en başta bu işte yeni olmasından dolayı bir kaç yanlış kişiye güvendi gerekli uyarıları ona ben kendim bizzat yüz yüze görüşerek yaptım beni dikkate alıcağındanda eminim.. Geçmişte ercanında dediği gibi item dağıtan adminlerden vb vb çok çekti.. Benim hayalimi gerçekleştirmemdeki en büyük maddi ve manevi destekçilerimdendi.. (L2khadiada donate gelmediğinde veya başka bir şey için harcama yapılcağında bütün ödemeleri kendi hep cebinden karşıladı ver karşılığında hiç bişe istemedi... hakkını ödeyemem Allah razı olsun. ) Güzel bir server yapmak tek hayali umarım başarılı olur Sonuna kadar destekçisiyim

• nedn mesajlar silinio acaba:p

Tamam kazuya haklısın konu nerden nereye geldi...Bende sahsım adına özür diliorum "cumcumx&taarruz"

siz nasl karsılarsınız bilemem ama cok sinirleniorum cunku bu server da ben bile 1 saat sure bile zor gecirdim neyse uzatmayalım amele gibi dememem lazımdı ama kaptırdık bi kere :)
  • Yazılanları çizilenleri cümlesi cümlesine harfi harfine okudum , biz bu serverı gerçekten adam etmek için bırakın zamanımızı maddi ve manevi desteğimizle birlikte bu yola başkoyduk. Ben inanmak istemiyorum bu denilenlere inş inanmak istemememde de haklıyımdır çünkü ben en son girdiğimde ki bu 2 gün önce idi , yapılan toplantıda herşey konuşuldu düşünüldü tartışıldı ve çok adil bir şekilde karara bağlandı , bu kararlar ise sadece sizin iyiliğiniz içindi. Benim artık umudum yavaş yavaş azalmaya başladı çünkü Türk kardeşlerimizin ben anlayıs nedir sabır nedir inanç nedir güven nedir bilmediklerini özümsemeye başlıyorum. Kimse bu forumda serverın iyi olması için bana destek vermedi hep serverdaki eksiklikler hakkında konuştunuz hep ihtimalleri göze aldınız item verildi level verildi diye.. Ben GM olduğum günler içersinde görevimi tam manasıyla yaptığımı zannediyorum. Ki bu günden sonra da yapacağıma kesinlikle eminim. Her ne kadar oyuna gelmeleri için davet ettiğim 20 civarı arkadaşımla benden item istedikleri için aramın bozuk olması durumunda dahi ben item deiL level bile vermedim. Benim düşüncelerim sabit ben bu yolda ilerlerim saoLsunlar bana güvenen arkadaşımda çok. Çokda tebrik aldım sözümde durduğum için onlara da teşekkür ediyorum.. Canımı sıkan en büyük konuda şu ki , Bu reklamı ben yaptım , sizlerin sorularına ve yorumlarına ben cevap veriyorum, Sizler koskoca Türkiye'nin L2 oynayan insanlarısınız DH'da Türkiye'nin en iyi forumu , peki neden ben bu kadar ciddi bu kadar çok potansiyeli olan bir forumda 6 kişilik L2DarkIce ekibi içersinden de dahil destek almıyorum ? Neden ben bu kusursuz güvenimle adaletimle ve eşitliğimle yalnız sizler tarafından yalnız bırakıldım? İstediğiniz güvenilir biri değilmiydi yoksa ...?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eRc.n -- 29 Eylül 2009; 12:34:38 >

• ercn kardeşim ben serverin oyuncusu olarak server ile ilgili gelşmeleri haliyle merak etmekte olup olumsuz yanlarını eleştirmekte haklıyım, ki bu serverin daha iyi olması içindir.Bir başkası şunu demiş bunu etmiş onu bilmem ama sizlerde yanlışlarınızı eksiklerinizi görünüz. Daha dün toplantı yapıldı dedin. kararlar almışsınız. neden bunu playerlar ile paylaşmıyorsunuz? serverin sitesine ne olduğuna neden açıklık getirmiyorsunuz. Server açılcakmı açılmicakmı neden bilgi vermiyorsunuz. Wipe atılcak denildi neden atılmadı?(dün akşam girdim baktım atılmamış) Bu eleştiriler hep serverin iyi olması için tekrar söylüyorum. biz oyuncular genelde eleştirilerimiz ile acımasız oluruz. Serverin admini de gm leride buna hazırlıklı olmalı. Bunlara göğüs geremeyecekseniz ne gm lik yapabilirsiniz nede adminlik(sözüm tek sana değil).
    Tekrar söylüyorum bu serverin genel olarak düzeni hoşuma gitti ve iyi bir server olabilir ancak bu aksaklıkların acilen çözüme ulaşması gerek. 3. güne girildi ve ortada bişiy yok. Ben normal olarak şunu düşünürüm "admin ve gm ler teknik konuda yetersizler yada yeterli imkanları yok iken bu yola başladılar diye düşünmekte haklı değilmiyim?
    Yinede tüm bunlara rağmen serverin Taşındık! yazılı sitesine girip bir gelişme varmı diye bakıyorum ve hala serverin patchi duruyor. 2 gün daha duracak. Bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: eRc.n

Yazılanları çizilenleri cümlesi cümlesine harfi harfine okudum , biz bu serverı gerçekten adam etmek için bırakın zamanımızı maddi ve manevi desteğimizle birlikte bu yola başkoyduk. Ben inanmak istemiyorum bu denilenlere inş inanmak istemememde de haklıyımdır çünkü ben en son girdiğimde ki bu 2 gün önce idi , yapılan toplantıda herşey konuşuldu düşünüldü tartışıldı ve çok adil bir şekilde karara bağlandı , bu kararlar ise sadece sizin iyiliğiniz içindi. Benim artık umudum yavaş yavaş azalmaya başladı çünkü Türk kardeşlerimizin ben anlayıs nedir sabır nedir inanç nedir güven nedir bilmediklerini özümsemeye başlıyorum. Kimse bu forumda serverın iyi olması için bana destek vermedi hep serverdaki eksiklikler hakkında konuştunuz hep ihtimalleri göze aldınız item verildi level verildi diye.. Ben GM olduğum günler içersinde görevimi tam manasıyla yaptığımı zannediyorum. Ki bu günden sonra da yapacağıma kesinlikle eminim. Her ne kadar oyuna gelmeleri için davet ettiğim 20 civarı arkadaşımla benden item istedikleri için aramın bozuk olması durumunda dahi ben item deiL level bile vermedim. Benim düşüncelerim sabit ben bu yolda ilerlerim saoLsunlar bana güvenen arkadaşımda çok. Çokda tebrik aldım sözümde durduğum için onlara da teşekkür ediyorum.. Canımı sıkan en büyük konuda şu ki , Bu reklamı ben yaptım , sizlerin sorularına ve yorumlarına ben cevap veriyorum, Sizler koskoca Türkiye'nin L2 oynayan insanlarısınız DH'da Türkiye'nin en iyi forumu , peki neden ben bu kadar ciddi bu kadar çok potansiyeli olan bir forumda 6 kişilik L2DarkIce ekibi içersinden de dahil destek almıyorum ? Neden ben bu kusursuz güvenimle adaletimle ve eşitliğimle yalnız sizler tarafından yalnız bırakıldım? İstediğiniz güvenilir biri değilmiydi yoksa ...?

Kardeş sen doğru yaptiğindan vicdanen tatminsen boşver başkası ne derse desin.
    asasTR

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.