Şimdi Ara

Www.L2DarkIce.Com [Okumadan Geçmeyin Arkadaşlar]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle herkeze sevgiler selamlar , hikayemiz bundan 2 gün önce başlıyor ve umarım daha uzun aylar değil yıllar devam eder.. Bundan 2-3 gün öncesinde serverı tanıtmak amacıyla aynı ad ile açılan konuyu okudum ve akabinde yazılan özellikleri , serverın interlude oluşu rateleri falan ilgimi çekti ve oyuna girdim. 3-5 Saat oynadıktan sonra serverda ' kendime göre ' eksikler olduğunu gördüm , sevdiklerim sevmediklerim oldu , bunların hepsini DH ya döktüm. Apaçık olarak döktüm. Yapıcı bir eleştiri değildi farkındayım , yıkıcı olmuştu. Benim o yazıma karşılık olarak beklediğim cevap '' Gelen gelsin gelmeyen kendi bilir lan lun falan '' gibisinden bi cevaptı. Ama öyle bi cevap qeLdi ki ben dur ercan dedim , burda serverın iyi olması için çalışan insanlar var , inanan insanlar var , ne yaptığını bilen insanlar var dedim. Hemen bana o cevabı veren ve verdiren kişilere ulaşmak için oyuna girdim ve ulaştımda. Konuştuk anlaştık , orda da benim gibi bu zamana kadar GM lerin şerefsizliklerinden çok çeken insanlar vardı. Artık sadece Adaleti ve eşitliği isteyen insanlar vardı. Uzun lafın kısası ben bu serverda bir GM'im artık , ben bunu egolarımı tatmin etmek için deil , kendimi ıspatlamak içinde deiL , ben bunu insanların bu serverda girince , yada bundan sonraki 5 yıl 10 yıl sonra serverın adı geçince '' L2 DarkIce mükemmeldi , GM'ler dürüsttü. Server dengeli ve adaletliydi demeleri için bu yola baş koydum. Şu an inanın ki serverda çok şey değişti hala da yapılanmamız sürüyor. Gerek Questler , gerek bosslar , gerek eventlar , gerekse PVP sistemi , Oly ve bi serverda bulunmasu gereken herşey sizler için uzun uzun düşünülüyor tasarlanıyor ve uygulamaya konuluyor. Adminimiz olsun , Devlerimiz oLsun GM arkadaşlarımız olsun hepimiz bu yolda kararlı bir şekilde ilerliyoruz. Kendi adıma en büyük yemini ederim ki , kimseye haksızlık yapmadık , free item vermedik , torpil geçmedik. Bu anamızda olsa babamızda olsa gelen inanın ki kimseye torpil yapılmıycak , item verilmiycek. Ben sizden bize sonsuz güvenmenizi ve eğer ciddi anlamda kaliteli bi server istiyorsanız serverımıza olan davetimizi geri çevirmemenizi istiyorum.. Serverımızın özellikleri ;

Lineage II Interlude ;

100x Exp/SP , 100x Adena , 15x Drop
    NPC Buffers (With Cov , Ren , Champ)
    GMShops
    Dark Knight Epic Armors / Epic Weapons.
    NPC Class Change.
    Tatoos (Can be Upgraded to Lv4)
    Max Enchant +16 (Armors , Weapons , Jewels )
    Safe +4
    Augmentation System! (Fully Working!)
    Duel System
    Demonic Sword Zariche ve Akamanah working.
    Custom Farm zones!
    Noblesse Items buyable from GMShop.

ve bunlar gibi dahası ..
    Unutulmaması gereken birşey var , üstelemekte ısrar ediyorum ki , Server'a girin , sorununuz varsa bizlere iletin , bizlere kendiniz kadar güvenin , bu serverı bırakın Türkiye'nin değiL her ulustan insanın adil ve eşit bir şekilde oynayabileceği bir server yapalım.

Saygılarımızla
    L2 DarkIce Team.

• hmm sozune guvendiim kisilerden birisn bende o kadar yzdım ettm ama smdi sen soledin bakalm girelim goreilm :p kotuyse ztn uzatamadn ckarm bagrınmam burda:p gelioruum:D
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlindBandit

hmm sozune guvendiim kisilerden birisn bende o kadar yzdım ettm ama smdi sen soledin bakalm girelim goreilm :p kotuyse ztn uzatamadn ckarm bagrınmam burda:p gelioruum:D
    Gelin tabii , güveninizi boşa çıkartmıcağımdan emin olabilirsiniz gerçekten. Serverda yapılıcak şeyler var hala playerların istekleri doğrultusunda. Söylemekten çekinmeyin beraber yapalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: eRc.n

Gelin tabii , güveninizi boşa çıkartmıcağımdan emin olabilirsiniz gerçekten. Serverda yapılıcak şeyler var hala playerların istekleri doğrultusunda. Söylemekten çekinmeyin beraber yapalım :)

Alıntıları Göster
    evet güvenimi bosa cıakrdın oyunumun 30. dk sında jaile attın saol varol daha 30 dk dır oynuorum nerden biliim nerde ne var sende artis artis cevaplar verdin... 1 saatte jaile attın tabi GM olan evrim gcirio km olursa olsun!

ayrıca istegin dorultusunda soleyn moleyn yazmssn ilk sorduum soruda jaile attın :D guzel iş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlindBandit -- 26 Eylül 2009; 22:21:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: l2mania

evet güvenimi bosa cıakrdın oyunumun 30. dk sında jaile attın saol varol daha 30 dk dır oynuorum nerden biliim nerde ne var sende artis artis cevaplar verdin... 1 saatte jaile attın tabi GM olan evrim gcirio km olursa olsun!

ayrıca istegin dorultusunda soleyn moleyn yazmssn ilk sorduum soruda jaile attın :D guzel iş..

Ne demek gerek bılemıyorum artık

Sözun bıttıgı yerdeyız..Birde o koca yazıyı okudum bastan sona servera gırmeyecegımı bıle bıle..

4 .postta ısyan ..
    Oynamayın arkadaslar ..Adam gıbı serverlarda oynayın yazık gunah sınırlerınıze .
    Saglıgınız bozulucak en sonunda sınırden stresten..

• quote:

Orijinalden alıntı: cumcumx

quote:

Sözun bıttıgı yerdeyız..Birde o koca yazıyı okudum bastan sona servera gırmeyecegımı bıle bıle..

4 .postta ısyan ..
    Oynamayın arkadaslar ..Adam gıbı serverlarda oynayın yazık gunah sınırlerınıze .

Alıntıları Göster
    Bir deneyeyim diyecektim ama laf kursağımda kaldı :/

• quote:

hmm sozune guvendiim kisilerden birisn bende o kadar yzdım ettm ama smdi sen soledin bakalm girelim goreilm :p kotuyse ztn uzatamadn ckarm bagrınmam burda:p gelioruum:D

Bunun Güven ile bir alakası yok , bunun eşitlik ile de bir alakası yok. Neden gidip GK dan neler ver neyi nerde kasabiliriz diye bakmak varken gelip bana neyi nerden düşürüyoruz demek ihtiyacı duyuyoruz? Ben sana aynı cevabı verdim. Ve senin de verdiğin cevap şu oldu ki '' Artiz Artiz Konuşma '' Artizlerden hayatım boyunca nefret ettim ve sen beni en nefret ettiğim şeyle suçladın.. Sözlerimin arkasındayım , yaptığımında arkasındayım. Her insanın bir karakteri vardır , siz siz olun bana artislik yapma ercan demeyin!? Çünkü ben orda artislik yapmak için deiL , playerların büyük problemlerini çözmek için varım. GM olupta değiştiğimde yok , ben şu an GM isem inanın ki sizin şu lanet olası oyunu daha adaletli oynamanız için GM'im KARDEŞLERİM!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eRc.n -- 27 Eylül 2009; 0:44:44 >

• quote:

quote:

4 .postta ısyan ..

Gel bu serverda oyna arkadaşım , sinirlenirsen , sağlığının bozulucağını hissedersen çıkar gidersin. Ben kendimden eminim , sen?

• quote:

quote:

quote:

4 .postta ısyan ..

Gel bu serverda oyna arkadaşım , sinirlenirsen , sağlığının bozulucağını hissedersen çıkar gidersin. Ben kendimden eminim , sen?

Alıntıları Göster
    2gün daha sabir lütfen sunucu alindi db hazir, bekleyen çok.
    asasTR

• quote:

Orijinalden alıntı: kocoglu5353

2gün daha sabir lütfen sunucu alindi db hazir, bekleyen çok.
    asasTR

Alıntıları Göster
    koptum yaa
    server yaramazzzz hemde hiç yaramaz gm bakk 30 dk olmadan adami ne halle getirmişin isyan ettmiş

şunu bilin herkesten gm olmaz olurda işte böyle olur örnek :D
    şunu bilinde herkes adminde olamaz
    admin olmak için Admin olmanın 100 Kuralı
    orayı okuması gerekli

• quote:

Orijinalden alıntı: taaruz

koptum yaa
    server yaramazzzz hemde hiç yaramaz gm bakk 30 dk olmadan adami ne halle getirmişin isyan ettmiş

orayı okuması gerekli

O Adama şimdiki durumu sorabilirsin :)
  • quote:

quote:

koptum yaa

orayı okuması gerekli

O Adama şimdiki durumu sorabilirsin :)

Alıntıları Göster
    güsel server olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fearles58 -- 27 Eylül 2009; 9:17:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fearles58

güsel server olabilir

Alıntıları Göster
    Olabilir değil arkadaşım server qüzel arada ufak tefek yanlış anlaşılmalar olabilir kimse kusursuz değildir adamın ruh hali iyidir kötüdür olamaz diye birşey yok. Ama hiç değilse item konusunda level konusunda torpil falan yok herkez emeği ile bi yerlere geliyor. Inanın ben 40 arkadaşımı bu nedenle tersledim. Gelen item için deiL bu oyunu adam gibi bi yerde oynamak için gelsin derim Senide beklerim :)

• quote:

Olabilir değil arkadaşım server qüzel arada ufak tefek yanlış anlaşılmalar olabilir kimse kusursuz değildir adamın ruh hali iyidir kötüdür olamaz diye birşey yok. Ama hiç değilse item konusunda level konusunda torpil falan yok herkez emeği ile bi yerlere geliyor. Inanın ben 40 arkadaşımı bu nedenle tersledim. Gelen item için deiL bu oyunu adam gibi bi yerde oynamak için gelsin derim Senide beklerim :)

Alıntıları Göster
    dün gece girdim servera. item istedim biras vermediniz bu iyi.:) lakin iş bunla bitmiyor tabi. server için eleştirilere başlayayim. Tabi bu serverni daha iyi olmasi içindir.

1. serverla çok fazla oynamişsiniz. (bu da doğal olarak bazı sorunlara yol açmış moblara tren yapildiğinda bazi moblar havadan inip duruyor, vuran moblar bazen görunmuyor hatta çoğu zaman görünmüyor)
    2.büyük boslar neden raid mapta yok dediğimde daha sonradan koyulacak dediniz iyi tamam da "valakas ve antharasi ise biz cikarticaz, rahat durmuyorlar" cevabı garip bir cevap. Nedemek rahat durmuyorlar?? Moblar adminimi yönetiyor yoksa adminmi moblari?
    3.karakterin normal yuruyos durumunda aniden duraklaması kontrolden cikmasi ve buzum karkterimize tiklayip esc ye basarak düzleme sorunu databaseden kaynaklaniyor demissiniz yanilmiyorsam. bu büyük bi sorun en kisa sürede ve öncelikli olarak bunu halletmek lasim.
    4.moblara atak yaparken yine atak esnasında ellimizdeki silahı deistirme islemi 3-4 kez denemeden sonra ancak silah deistiriyor.
    5.dün oynarken bir sorun yoktu fakat bugün oyuna girdikten bir müddet sonra game guard"da hata oyunu tekrar baslatmalisiniz gibi bir mesaj aliyorum. bu nedir?
    6.buff tekrar alındığında (ki varolan bufun yerine yenisi eklenmiyor ve süresi yenilenmiyor) buff bardaki sıralama deismesi gerekir. ayrıcı nobles charlara kendilerine nobless vermedende buflarinin silinmesini engelleyecek ayar yapılmalı (malum buff slot yeri icin)

ilerleyen günlerde gördüğüm eksikleri aktarıcam. Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: kazuya55

dün gece girdim servera. item istedim biras vermediniz bu iyi.:) lakin iş bunla bitmiyor tabi. server için eleştirilere başlayayim. Tabi bu serverni daha iyi olmasi içindir.

1. serverla çok fazla oynamişsiniz. (bu da doğal olarak bazı sorunlara yol açmış moblara tren yapildiğinda bazi moblar havadan inip duruyor, vuran moblar bazen görunmuyor hatta çoğu zaman görünmüyor)
    2.büyük boslar neden raid mapta yok dediğimde daha sonradan koyulacak dediniz iyi tamam da "valakas ve antharasi ise biz cikarticaz, rahat durmuyorlar" cevabı garip bir cevap. Nedemek rahat durmuyorlar?? Moblar adminimi yönetiyor yoksa adminmi moblari?
    3.karakterin normal yuruyos durumunda aniden duraklaması kontrolden cikmasi ve buzum karkterimize tiklayip esc ye basarak düzleme sorunu databaseden kaynaklaniyor demissiniz yanilmiyorsam. bu büyük bi sorun en kisa sürede ve öncelikli olarak bunu halletmek lasim.
    4.moblara atak yaparken yine atak esnasında ellimizdeki silahı deistirme islemi 3-4 kez denemeden sonra ancak silah deistiriyor.
    5.dün oynarken bir sorun yoktu fakat bugün oyuna girdikten bir müddet sonra game guard"da hata oyunu tekrar baslatmalisiniz gibi bir mesaj aliyorum. bu nedir?
    6.buff tekrar alındığında (ki varolan bufun yerine yenisi eklenmiyor ve süresi yenilenmiyor) buff bardaki sıralama deismesi gerekir. ayrıcı nobles charlara kendilerine nobless vermedende buflarinin silinmesini engelleyecek ayar yapılmalı (malum buff slot yeri icin)

ilerleyen günlerde gördüğüm eksikleri aktarıcam. Kolay gelsin.

Alıntıları Göster
    asasTR yi serverın içinde oldugunu anlamadan önce giriyodum ki vazgeçtim ne kadar seviyesiz biri oldugunu bütün lineage2 bölümü bilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: xJorfan

asasTR yi serverın içinde oldugunu anlamadan önce giriyodum ki vazgeçtim ne kadar seviyesiz biri oldugunu bütün lineage2 bölümü bilir.

Alıntıları Göster
    bu server yaramazzz 9999999999999 kez daha derim :D
  • quote:

bu server yaramazzz 9999999999999 kez daha derim :D

Alıntıları Göster
    taarruz sacmala ma ki sende dahil herkes sussun burada kotuleme ye calısan bendim ben yuzumden server belkide yara aldı denebilr gelcek adamlar vazgecti vs vs... dun yasanan olayda bi yanlıs anlasılma oldu bende buraya yazdım ki yazmamam lazımdı... sonra herkes ben demistim le gelior normaldir sanki kendsii haklı cıksa bisey kazancak ya... tek diyebilecegim server adaletli ve ilerde cok guzel "olacak" :p eminim bunu demekle cunku dun girdm kastm ettm neyse bi kac kisi sorun cıkardı onlarda cezasını aldılar gayet seviyeli bi server kufur eden cezasını yiyor ana avrat globalden gecmiyor...hosuma gitti ne diim :pp sadece tek diyecegin bundan sonra bisi de demicem :D gelin ve gorun banada hak vericeksiniz 2-3 salak toplanıp acılan bi server degil l2-we gibi neyse oyunda nick HybRid pm atarsanız yardım etmeye calısırım :P diceklerim bu kadar bakalım daha ne diyeceksinz:p

• quote:

Kariştirdin aziz bu benim server değil p.tesi gelecek benimkisi seviyemi ise herkes bilir. O bana kafi gerisi boş.
    asasTR
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocoglu5353

quote:

Kariştirdin aziz bu benim server değil p.tesi gelecek benimkisi seviyemi ise herkes bilir. O bana kafi gerisi boş.
    asasTR

Alıntıları Göster
    vallah ben şu ana kadar açılıpta 1 ay içinde kapanmamış tüm türk serverlarında oynadım
    bu serverda yaramaz diyorum

@l2mania vallah ben saçmalamıyorum servera girdim baktım kastım ben senin yorumunla server kötülücek adam değilim 9999999999999 kez o server yaramaz ister oyna ister oynama ben kendi fikirlerimi söyledim evet yıkıcı ama gerçekler hep acıdır
    biz çok gördük bize boşuna masal anlatma

• quote:

vallah ben şu ana kadar açılıpta 1 ay içinde kapanmamış tüm türk serverlarında oynadım
    bu serverda yaramaz diyorum

@l2mania vallah ben saçmalamıyorum servera girdim baktım kastım ben senin yorumunla server kötülücek adam değilim 9999999999999 kez o server yaramaz ister oyna ister oynama ben kendi fikirlerimi söyledim evet yıkıcı ama gerçekler hep acıdır
    biz çok gördük bize boşuna masal anlatma

Alıntıları Göster
    öncelikle yazdıın seylerde bi anlatım bozuklugu var

//ne kadar kastın ne kadar takıldın 15 dk mı?
    //bunun neresi masal masal gercekse senin iyi bi sozluge ihtiyacın var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.