Şimdi Ara

X230 AYAR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar x230 hoparlör aldım.fakat wooferdaki düğme minumum da ama yine de yüksek bas vuruyor gibi.ses kartım onboard idi sb live 24bit 7.1 ses kartı aldım.aslında audigy zs almayı düşünüyordum fakat bulamadım.yinede bu ses kartı bile süper oldu.

• ben çok seviyorum bu özelliğini, en düşük de bile süper bass veriyor. sanırım ses kartının ekolayzırından ilk üç bandı düşürerek kısabilirsin bass seviyesini.
  • x230 ların hepsinde war o sorun.bass ın sıfıra getirilmesine rağmen onu yapması ilginç...
  • yanlış anlaşılmasın benim şikayetim yok.sadece bir deneyeyim dedim ve woofer düğmesini sonuna kadar kısıp bassız nasıl olacak diye.ama yinede bas vardı.seninde dediğin gibi gerçekten ilginç bir durum
  • benim X230 da bass ayarı tam açıkken basslı sarkılarda yarı sese bile gelemedim.sub yerinden çıkacak gibi vuruyor(çok esniyor).bu durum sub a zarar verirmi?siz bass açıkken yarı sesi geçtiniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EECFCE0DC -- 13 Nisan 2007; 18:24:49 >
  • ben mağazada denerken x230 u sona dayamıştım bi sorun çıkarmadı hatta mms 430 u evde hergün sona dayıyorum onada bişey olmuyor.zaten bu sistemler ona göre yapılır.rahat rahat kökleyebilirsin sesi
  • x-230 kullanan arkadaşlar, ses kartı ve müzik programı ekolayzır ayarlarınız nasıl?

onboard ses kartının ayarlarını şu şekilde yaptım;

X230 AYAR

winamp sesi yüzde beşte, ekolayzırı kapalı;

X230 AYAR

Subwoofer tamamen kapalı, sıfırda olmasına rağmen çok müthiş bir bass sesi elde ettim. Tam da bunu istiyordum. Az önce annem uyandı ve bir güzel azar işittim ses yüzünden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paramparca -- 14 Nisan 2007; 3:24:20 >

• aman ha annelerimizi üzmeyelim.

Cennet anaların ayakları altındadır.
  • ben anakartın kendi programında ROCK ı seçiyorum.hem tizler hemde basslar güzelleşiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: canozpinar

ben mağazada denerken x230 u sona dayamıştım bi sorun çıkarmadı hatta mms 430 u evde hergün sona dayıyorum onada bişey olmuyor.zaten bu sistemler ona göre yapılır.rahat rahat kökleyebilirsin sesi

bass açıkken mi sesi sona dayadınız?son seste sub çok esnemiyormu?
  • evet bass sondayken seside sona dayadım.x230 un sub ını mağazada açma gibi bir durumum olmadığından esnemesi hakkında birşey diyemem ama mms i görmeniz lazım
  • x230un bası sub üzerinden sıfırlanmıyor ve bence bir eksi bu. bende x530 war. bu nedenle gece zor anlar yaşatabiliyor...
  • quote:

Orjinalden alıntı: paramparca

x-230 kullanan arkadaşlar, ses kartı ve müzik programı ekolayzır ayarlarınız nasıl?

onboard ses kartının ayarlarını şu şekilde yaptım;

X230 AYAR

winamp sesi yüzde beşte, ekolayzırı kapalı;

X230 AYAR

Subwoofer tamamen kapalı, sıfırda olmasına rağmen çok müthiş bir bass sesi elde ettim. Tam da bunu istiyordum. Az önce annem uyandı ve bir güzel azar işittim ses yüzünden

şu winamp skinini indirebileceğim adresi yazabilir misin? çok hoş olmuş gerçekten

• Bende de x-230 var. Woofer 5te 2 oranında falan açık. Basslar tam yerinde gibi geliyor bana. Tabi bunda ses kartının, ses ayarlarınızın, dsp-plugin'lerin etkisi büyük.

Benim ses kartı Vibra128, Jammix Enhancer kullanıyorum[winamp], sesten şikayetçi değilim. Geceleri film izlerken bası kısmak istediğim zaman ekolayzırdan hallediyorum. [bsplayer]
  • HOPARLÖR'' BASS OLMADAN MÜZİK OLMAZ DİYO'' SESİ KAPATSAN BİLE BEN YİNE BASS VERİRİM DİYO..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.