Şimdi Ara

xbox fifa 14 press skıntısı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar sadece bu sorumun cevabını bilir kişilerden alabilmek için buraya geldim. başlıktada sorunum press. pesden geçen biri olarak ben legacy defans yapsam bile adam direk topa dogru hamle yapmıyor sadece yanında paralel olarak kosuyor. Karşı rakipler ama bana 2 pas yaptırmadan ayagımdam alıyorlar topu ben bunu anlayamadım. bi yardımcı olsanız. birde ben online modda pas ve suta aynı anda basınca 2 li press yapıyor ama online modda şuta bastığımda bi kerelik bir hamle yapıyor ? ben bunuda anlayamadım. bi yardımcı olurmusurnuz ?

• Online'da legacy modu aktif olmadığı için X'e bastığında hamle yapıyor. Sana tavsiyem legacy modunu kullanmaman. Herkes Pes'ten geçti Fifa'ya ve belli bir zaman sonra alışıyorsun. İlkten defansı yapamaman, ayağında top tutamaman normal. Az sabır edersen kaparsın oyunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C8DDC600D -- 18 Aralık 2013; 15:45:11 >
  • yanı defans olarak ne yapmam gerek tavisyen nedir kadrom da oyuncuları rezil ediyorum resmen :) 4 lu defansdaki ramos puqie marcelo dani alves dörtlusu daha demın 4 yedım adamdan :)
  • İkili pres yapma zamanını iyi ayarlarsan topu kapman kolaylaşır, fakat bunu defans oyuncularıyla pek yapma. Kontrol ettiğin adamı veya rakip oyuncunun üstüne gönderdiğin adamı sıkıştırdığın zaman, rakibin topu atacağı yeri bilmek ve oraya doğru koşu hamlesi yapmak yeterlidir.
    Bire birde topu almak biraz zordur. Legasi oynuyorsan "A" tuşu, tactical oynuyorsan "B" tuşuna tam zamanında basmalısınki boşa hamle yapmayasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen boşa hamle yapıncada sıkıntı buyuk oluyor. %70 gol yiyosun
  • Offline Career modunda tüm ayarlarımı oturtup Legacy Defending ile güle oynaya maçlar çıkarırken online'a girdiğimde bir anda 4 yiyip kapatabiliyorum. Tabi düşük hız ve diğer ayarların standart olması da cabası.

Tactical defending'de A tuşu ile hamle yapmaya çalışıyordum ki hiçbir işe yaramıyordu, pres yapmayı bırakıp topun üzerine doğru koşturarak ancak kapabiliyorum o da her zaman işe yaramıyor. Bir arkadaş Tactical Defending'de hamle için B tuşu demiş, denemek lazım.

Google'dan arattığınızda baya sayfalarca defans nasıl yapılır incelemeleri var tabi ingilizce.

Bazılarını Türkçe'ye çevirip bir rehber hazırlamak gerekebilir, belli ki dünya genelinde herkesin ağzı yanmış bu ayardan..
  • pes teki gibi iki tuşa basılı tutarak topu alabileceğinimi zannediyorsun fifa da
  • bende pesten fifaya geçenlerdenim hocam haklısın alışma dönemi çok zor inan pes e göre fifa çok zorlayıcı ama bunun yanına çok gerçekçi ve keyif verici alışıcaksın aslında bunu kar a dönüştürebilirsin farkettiysen rakip topla çok oynuyor press i basılı tutarak değil yön vererek yapıcaksın fakat tahmin yapman gerekiyor hani şimdi nereye ilerleyip hamle yapıcak diye oyna alışırsın emin ol alıştıktan sonra kariyer aç ben 1 ay boyunca full normal hızlı maç attım alışmak içn
  • Resmen defans yapmak icin tv basinda oyuncular kadar efor sarfedioz abi ya 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun tam alışana kadar
    yada hep yapabilirsin bunu
    defans hattını biraz geriye çek, çünkü bazı takımların defansı çok ileride oluyor ve hava ara paslarıyla çok gol yiyebiliyorsun
    ayrıca takımın genişliğini biraz düşür birbirlerine yakın oynasınlar. adam presi yerinede alan savunması tavsiye ederim. şu an en rahat böyle oynarsın sanırım. takımın defans hattını biraz geriye çekersen fazla ara pas (yerden, havadan) yemezsin. birde çok pres yapıcagına adamı önünde karşıla yandan basarsan büyük itimal alamassın. birde top rakipteyken tam karşısındaki adamı seçme her seferinde bir sonraki pası atıcagı alandaki adamı seçip pası kesebilirsin. tabi bunu her zaman yapma :) pratigin oldukca alısıcaksın zaten. kendi stratejini belirliyeceksin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.