Şimdi Ara

Xbox Live 3 Aylık Aldım ama Kod Gelmedi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Yeshua Kristos

quote:

Orijinalden alıntı: rds

3 kez maximuscard sitesinden 1 er aylık xbox live kod aldım. İlkinde sorun çıktı eksik bilgilerim varmış gamertag bilgimi filan istedi. Neyse hallettim. İkincisi sorunsuzdu. Üçüncüsünde kod gelmedi ve hemen sorun nedir diye mail attım. Daha önce iki kez kod aldığımı söyledim. Bilmemneler icabı benden adıma herhangi bir fatura ve kimlik vb. resmini istedi. Elektrik faturamı ve ehliyetin bir yüzünü web cam den çekip gönderdim. Okunmuyor bunlar diyip tekrar istediler. Bir kez daha çekip bu sizden son kod alışımdır bir daha başka sitelerden alacağım dedim. Kod geldi. Paypalda kapanmış, dahada almam. :)

Umarim identity theft'e kurban gitmezsin. Kotu etmisin ehliyeti gostererek. Pc oyunlari icin cdkey satan bazi siteler de istemisti zamaninda, bir forumda cingar kopmustu, herkes alisverisi birakmisti.

Maximusta gidip böyle ali cengizlere alet oluyorsa yapacak birşey yok der uğraşırız artık.

• Selamlar,

Böyle bir şey başınıza geldiyse eğer, sitenin yardım kısmında info@maximuscards.com adresine

Gamertag ID :
    Xbox Mail Address(xbox live'a kayıt olurken kullanılan) :

bilgilerini yazıp gönderin. Ve google checkout'ta aldığınız transaction numarasını da subject kısmına koyup gönderin. 10 dk içinde geri dönüp kodu gönderiyorlar. Bilginize. 4000 microsoft points alıp kodum gelmeyince bu şekilde yönlendirdiler beni ve sonuca ulaştım...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yeshua Kristos

quote:

3 kez maximuscard sitesinden 1 er aylık xbox live kod aldım. İlkinde sorun çıktı eksik bilgilerim varmış gamertag bilgimi filan istedi. Neyse hallettim. İkincisi sorunsuzdu. Üçüncüsünde kod gelmedi ve hemen sorun nedir diye mail attım. Daha önce iki kez kod aldığımı söyledim. Bilmemneler icabı benden adıma herhangi bir fatura ve kimlik vb. resmini istedi. Elektrik faturamı ve ehliyetin bir yüzünü web cam den çekip gönderdim. Okunmuyor bunlar diyip tekrar istediler. Bir kez daha çekip bu sizden son kod alışımdır bir daha başka sitelerden alacağım dedim. Kod geldi. Paypalda kapanmış, dahada almam. :)

Umarim identity theft'e kurban gitmezsin. Kotu etmisin ehliyeti gostererek. Pc oyunlari icin cdkey satan bazi siteler de istemisti zamaninda, bir forumda cingar kopmustu, herkes alisverisi birakmisti.

Maximusta gidip böyle ali cengizlere alet oluyorsa yapacak birşey yok der uğraşırız artık.

Benim GoogleCheckout serviside hesabımı donduralı yıl oldu belki geçiyor. Benden fatura, ehliyet vb. şeylerin resimlerini istiyordu. De gidin lan hıyarlar ne diye ehliyetmiş yok fatura resmiymiş yollayacam size. Sanırsın ülkeye kaçak mal soktuk yada yolsuzluk yaptıkta temize çıkmak için bizden belge talep ediyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.