Şimdi Ara

Xbox Live 3 Aylık Aldım ama Kod Gelmedi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hep 1 aylık alıp duruyodum birde 3 aylık alıyım dedim maximuscards.com'dan Sipariş tarihi : 01 October(1Ekim) 11:34 P.M yazıyor biz 2 Ekimdeyiz.E-mail'e hiç birşey gelmedi telefonada gelmedi.(İngiltere'ye göre saat) İngilteredeki şuandaki saat'e baktım 1:04 A.M yazıyor ?

Edit:Eskiden 12 saat içerisinde gelecektir diye saniyesinde mail geliyordu bu sefer hiçbir şey gelmedi.Ama Google Checkout'da 22.95$ çekildi gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SciroccoGT -- 2 Ekim 2010; 13:18:55 >

• rahatsiz edici bir durum, insani valla kalp hastasi yapar sabir et belki bu gün gelir bazen email tarayicisi virus zannedip istenilmeyen yerine atabiliyor iyi bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreuger

rahatsiz edici bir durum, insani valla kalp hastasi yapar sabir et belki bu gün gelir bazen email tarayicisi virus zannedip istenilmeyen yerine atabiliyor iyi bak
    Aynen bir dahaki sefere gittigidiyordan alcam zaten bekle bekle sıkıldım sabah 8'de aldım daha bekliyorum bütün arkadaşlar online COD oynuyor ben 512MB Ram'li pc'de ne yapılabilecekse onu yapıyorum Max Payne 1 felan oynuyorum Gereksiz kutusuda boş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreuger

rahatsiz edici bir durum, insani valla kalp hastasi yapar sabir et belki bu gün gelir bazen email tarayicisi virus zannedip istenilmeyen yerine atabiliyor iyi bak
    geçmiş olsun bidaha al en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sam_fisher06

geçmiş olsun bidaha al en iyisi

Alıntıları Göster
    İşin komik yanı ben maximuscards'dan XBOX 360 için PayPal aracılığıyla 1600 MS points alayım dedim ama Paypal ile ödemeyi kapatmışlar nedense. Bende bunun üzerine 4 milyon daha fazla vererek GittiGidiyor.com'dan aldım ve eleman anında yolladı MS Points kodunu.

Maximuscards'da sapıttı ya daha diyecek birşey bulamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

İşin komik yanı ben maximuscards'dan XBOX 360 için PayPal aracılığıyla 1600 MS points alayım dedim ama Paypal ile ödemeyi kapatmışlar nedense. Bende bunun üzerine 4 milyon daha fazla vererek GittiGidiyor.com'dan aldım ve eleman anında yolladı MS Points kodunu.

al bendende o kadar.
    bende 1 yıllık live üyeligi alıcaktım paypalı kapattıgı için başka yerlere bakıcaz artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: omersenel

quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

al bendende o kadar.
    bende 1 yıllık live üyeligi alıcaktım paypalı kapattıgı için başka yerlere bakıcaz artık.

Alıntıları Göster
    Onlar google checkout da kullanıyorlardı ama artık kendı sanal POS'larını kullanmaya başladılar. Direk kredi kartı bilgilerinizi veriyorsunuz ve anında da şifre size iletiliyor. Sizde neden sorun oldu bilmiyorum ama kullandığınız e-posta adresi ile onların adresi anlaşamıyor olabilir. Hotmail ile sorunları vardı yanlış hatırlamıyorsam. Adamlara bir ulaşın bakalım ne diyecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: 2eu5

Onlar google checkout da kullanıyorlardı ama artık kendı sanal POS'larını kullanmaya başladılar. Direk kredi kartı bilgilerinizi veriyorsunuz ve anında da şifre size iletiliyor. Sizde neden sorun oldu bilmiyorum ama kullandığınız e-posta adresi ile onların adresi anlaşamıyor olabilir. Hotmail ile sorunları vardı yanlış hatırlamıyorsam. Adamlara bir ulaşın bakalım ne diyecekler.

Alıntıları Göster
    1 Ekimde gönderildi olarak yazıyor ben 2 Ekimde aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: SciroccoGT

1 Ekimde gönderildi olarak yazıyor ben 2 Ekimde aldım

Alıntıları Göster
    maximuscards paypal ile ödemeyi kapatarak büyük mallık yapmış cheapxboxlivecodes den almaya devam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

maximuscards paypal ile ödemeyi kapatarak büyük mallık yapmış cheapxboxlivecodes den almaya devam.

Alıntıları Göster
    xbox'tan kredi kartıyla alıp, bitince auto yenilemesini engellemenin yolu yok mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: cause_of_death

xbox'tan kredi kartıyla alıp, bitince auto yenilemesini engellemenin yolu yok mu

Alıntıları Göster
    Gitti Gidiyorda 1 aylık satan birini buldum ondan aldım 5 saat içinde ulaşıyor.Dahada maximuscards'a girmem

• quote:

Var, kredi kartını iptal edeceksin o zaman parayı babayı çekerler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

quote:

Daha güzel bir çözüm istiyorum aslında, zorda kalırsam öyle yaparım ancak
    1 yıllık aldığımızda da 1 yıl bittikten sonra 1 yıllık yenileme mi yapıyor yani bu çakallar

• quote:

quote:

quote:

1 yıllık aldığımızda da 1 yıl bittikten sonra 1 yıllık yenileme mi yapıyor yani bu çakallar

Bildiğim kadarıyla gold her bittiğinde otomatik yenilensinmi diye soruyor.Bu arada 15:34'de GittiGidiyor.com'dan aldım 16:52'de kod ulaştı tavsiye ederim fiyat farkı yok denecek kadar az 1 aylık gold yabancı sitelerde 11.95$ o arkadaş 17.95TL'ye satıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SciroccoGT

quote:

quote:

quote:

Bildiğim kadarıyla gold her bittiğinde otomatik yenilensinmi diye soruyor.Bu arada 15:34'de GittiGidiyor.com'dan aldım 16:52'de kod ulaştı tavsiye ederim fiyat farkı yok denecek kadar az 1 aylık gold yabancı sitelerde 11.95$ o arkadaş 17.95TL'ye satıyor.

Alıntıları Göster
    maximuscardsdan aldığın live yalan mı oldu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

maximuscardsdan aldığın live yalan mı oldu ?

Alıntıları Göster
    2 yıl maximusdan aldım
    aldığımdan en geç yarım saat sonra kodlar elime geçti
    hatta birisini bölge olayı yüzünden kabul etmediğinden iletişime geçip yeni kod almıştım
    ilginç olmuş böyle olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12henry14 -- 3 Ekim 2010; 22:33:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 12henry14

2 yıl maximusdan aldım
    aldığımdan en geç yarım saat sonra kodlar elime geçti
    hatta birisini bölge olayı yüzünden kabul etmediğinden iletişime geçip yeni kod almıştım
    ilginç olmuş böyle olması

Alıntıları Göster
    3 kez maximuscard sitesinden 1 er aylık xbox live kod aldım. İlkinde sorun çıktı eksik bilgilerim varmış gamertag bilgimi filan istedi. Neyse hallettim. İkincisi sorunsuzdu. Üçüncüsünde kod gelmedi ve hemen sorun nedir diye mail attım. Daha önce iki kez kod aldığımı söyledim. Bilmemneler icabı benden adıma herhangi bir fatura ve kimlik vb. resmini istedi. Elektrik faturamı ve ehliyetin bir yüzünü web cam den çekip gönderdim. Okunmuyor bunlar diyip tekrar istediler. Bir kez daha çekip bu sizden son kod alışımdır bir daha başka sitelerden alacağım dedim. Kod geldi. Paypalda kapanmış, dahada almam. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: rds

3 kez maximuscard sitesinden 1 er aylık xbox live kod aldım. İlkinde sorun çıktı eksik bilgilerim varmış gamertag bilgimi filan istedi. Neyse hallettim. İkincisi sorunsuzdu. Üçüncüsünde kod gelmedi ve hemen sorun nedir diye mail attım. Daha önce iki kez kod aldığımı söyledim. Bilmemneler icabı benden adıma herhangi bir fatura ve kimlik vb. resmini istedi. Elektrik faturamı ve ehliyetin bir yüzünü web cam den çekip gönderdim. Okunmuyor bunlar diyip tekrar istediler. Bir kez daha çekip bu sizden son kod alışımdır bir daha başka sitelerden alacağım dedim. Kod geldi. Paypalda kapanmış, dahada almam. :)

Alıntıları Göster
    @rds

Bilgilendirme için sağol, maximus dan baya points aldım hiç sorun yaşamadım arada böyle problemler çıkartıyorlarmış demek ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: rds

Umarim identity theft'e kurban gitmezsin. Kotu etmisin ehliyeti gostererek. Pc oyunlari icin cdkey satan bazi siteler de istemisti zamaninda, bir forumda cingar kopmustu, herkes alisverisi birakmisti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Project Scorpio

@rds

Bilgilendirme için sağol, maximus dan baya points aldım hiç sorun yaşamadım arada böyle problemler çıkartıyorlarmış demek ki.

Alıntıları Göster
    Ben zaten nerede sorun var onları bulurum. Birde MW2 de predator missile ı ya ben yada BeyazBüyü yer. Öyle işte.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.