Şimdi Ara

Xbox oyun kolu için sarjlı pik önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar kol icin sarjli pik bakiodum ama hangisini onerirsiniz acaba siz veya baska bisey onerirmisiniz

• Duracell iyidir 80 tlye almistim hızlı şarjı var
  • GP Powerbank PB420 Pil Şarj Cihazı + 4'lü ReCyko 2700 Serisi Ni-Mh Şarj Edilebilir AA Kalem Pil ben bunu almıştım günde 2 3 saat oynamama karşın bi haftadan daha fazla gidiyor memnunum sadece piller doldu mu onu göstermiyor şarj aleti.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnncer

GP Powerbank PB420 Pil Şarj Cihazı + 4'lü ReCyko 2700 Serisi Ni-Mh Şarj Edilebilir AA Kalem Pil ben bunu almıştım günde 2 3 saat oynamama karşın bi haftadan daha fazla gidiyor memnunum sadece piller doldu mu onu göstermiyor şarj aleti.
    Öneri link atma sansın varmıdır hocam bende alıcamda bu aletten
  • Varta tavsiye ederim. Oldukça uzun ömürlü. Koçtaş ta fiyatları makul.
  • Burakbeyaz03 B kullanıcısına yanıt
    Ben hepsiburadadan almıştım ama baktığımda şuan satan yokmuş çok talep edilen bir ürün galiba diğer sitelerden bilmiyorum o yüzden ben genede hepsiburadayı atayım eğer eklenirse oradan bakabilirsiniz.

• Burakbeyaz03 B kullanıcısına yanıt
    pillerin boyutlarıda önemli bunların 1300 mAh boyutu var ve 2 adet'i kol için uygun onun yerine 4 'lü AA pil alın ileride bi kol daha alırsanız veya bitirinin pili bitince diğerini takarsınız.
  • www.hepsiburada.com
    Philips SCB1292NB Pil Şarj Cihazı + 2'li 2000 Mah Siyah Şarj Fiyatı
    https://www.hepsiburada.com/philips-scb1292nb-pil-sarj-cihazi-2-li-2000-mah-siyah-sarj-edilebilir-pil-p-HBV00000JSDI9?magaza=Ares

Ben şarj cihazı için bundan almıştım. Daha sonra da pil alırım dedim. İki gün önce kullanmaya başladım. Biraz kullandıktan sonra editlerim burayı.

• Tek kol varsa duracell iyidir
  • Xbox oyun kolu için sarjlı pik önerisi
    Xbox oyun kolu için sarjlı pik önerisi

Selamlar elimde böyle bir ürün var tam anlayamadım voltaj vs ama 2 duracell yedek pil alsam iş görür mü sizce

• GP reckyo tavsiye ederim. 2000 mah pil 3-4 sene önçe fotoğraf makinesi için almıştım. Günde 2 saat ortalama oynarım. Titreşim düşük seviyede 4-5 gün gidiyor.
  • gp tavsiye ederim kullanıyorum çok memnunum , 2700 mah lik olanlardan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.