Şimdi Ara

Xbox ve GFW Live'ın Desteklediği Ülkeler Genişliyor! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ghostliving
    ya live türkçe olmadıda ne oldu hiç biriniz live ye girip oyun oynayamadınızmı fransızmı kaldınız ...

şu zamana kadar hiçbi oyunu türkçe değil diye oynamadınızmı bitiremedinizmi ...

psn tr daha yeni açıldı bundan önce hiç psn ye girmedinizmi ...

valla ben bana 1 adım gelene ben 2 adım giderim.Biz sesimizi duyuralımda isterse 1 adım bile atmasınlar kaybeden kendileri olur
  • Aslında bu konu HK yapılıp, imza toplama çalışması yapılabilir.
    Microsoft bizide görse ne olur? (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

ya live türkçe olmadıda ne oldu hiç biriniz live ye girip oyun oynayamadınızmı fransızmı kaldınız ...

şu zamana kadar hiçbi oyunu türkçe değil diye oynamadınızmı bitiremedinizmi ...

psn tr daha yeni açıldı bundan önce hiç psn ye girmedinizmi ...

Konu Live'ın Türkçe olması değil. Türkiye'de açılması. Xbox Live 2008 yılının başından beri Almanya'nın isteği üzerine engellenen içeriklerle dolu ve Microsoft her ihtimale karşı bu içerikleri desteksiz ülkelerde de engelliyor. Girin bakalım Türkiye üzerinden bir IP ile, Dead Rising 2: Case Zero'yu satın alabilecek ya da Trial'ını indirebilecekmisiniz? Ya da bazı DLC'leri hatta bazı oyun videolarını (Gears Of War 2 The Last Day) ya da herhangi bir Xbox klasikleri oyununu (örneğin Grand Theft Auto: San Andreas)? Konuyu açmamın amacı Live'ın Türkiye'de Türkçe olarak açılması değil, ülkeye resmi olarak destek verip içerik engellerinin kalkmasıydı o kadar. Yoksa benimde umurumda değil. Türkiye için açılan PSN zaten Avrupa'dakileri fiyat olarak baz aldığından bazı içerikler normalden pahalı. 10 dolarlık Red Dead Redemption DLC'si UK Store'da 8 sterlin 6 civarında olması gerekirken. O yüzden PSN'le uğraşmak durumunda değilim. Beğenenler gitsin ne kadar destek vermek istiyorlarsa versin. Nasıl olsa içerik engeli de yok çoğu içerik olmadığı gibi (Fallout 3 DLC'leri vs).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blacktric -- 6 Ekim 2010; 0:00:37 >

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.