Şimdi Ara

Xbox ve GFW Live'ın Desteklediği Ülkeler Genişliyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
2.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce Games For Windows Live forumlarındaki "Unsupported Countries" başlığına bir moderatör tarafından atılan mesaja göre, Microsoft hem Xbox hem de Games For Windows Live'ın desteklediği ülkeleri artırmak üzere. Henüz bu ülkelerin arasında Türkiye bulunmasa da mesajda bu destek genişlemesinin sadece başlangıç olduğunu ve daha durmayacakları söylenmekte.

"We are looking forward to the opportunity to expand our community to include PC and LIVE gamers from: Russia, Poland, South Africa, Greece, Czech Republic, Hungary, Brazil, Chile and Columbia.

Because I have received a good amount of messages about our LIVE expansion, I felt it worthwhile to bring this post back to show that we at Microsoft and Games for Windows--LIVE / Xbox LIVE, do listen to what our customers are saying, which includes our customers in non-LIVE Supported countries.

We are excited about this service expansion and be assured, we are definitely not done!"

http://forums.gamesforwindows.com/p/2848/125500.aspx#125500

Eğer isterseniz sahip olduğunuz Games For Windows Live ve Xbox 360 oyunlarını, Games For Windows ve Xbox Live desteğinin ülkemize yukarıdaki ülkelerle beraber neden gelmesi gerektiğini, kaç yıldır üye olduğunuzu ve benzeri bilgileri yazarak destek olabilirsiniz. Biraz alelacele de olsa kendi adıma bir mesaj atmış durumdayım. Umarım aynısını bir kaç kişi daha yapar da en azından boş durmadığımızı ve Live desteğini gerçekten istediğimizi göstermiş oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: burakkagan

Bu mesaj silindi.
    Yav Yunanistan fakirlikten kan agliyor herifler gitmis destek veriyor,olacak is degil..!! Daha dün adamlara EU`dan tonlarca EURO geldi,yoksa koca ülke batip yok olacakti..Bu Microsoft gitmis hala oraya resmi destek veriyor..
  • quote:

Şili kolombiya yunanistan gibi 5 para etmez ülkeleri bile eklemişler hala biz yokuz. Sony'yi tr psnden dolayı 1 kez daha tebrik ediyorum.

Yanılmıyorsam Xbox oralarda uzun süredir yarı-resmi satılırken bizde de aynı şekilde yarı resmi olarak 1 yıldır satılmakta. Evet fakir ülkeler ve belki de bizden daha az orjinal kullanan Xbox oyuncularına sahipler. Ancak Microsoft'un bunu gerçekten görüp Live hizmetini Türkiye'ye de sunmasını istiyorsak, en azından bir mesaj atıp desteği istediğimizi nedenleriyle belirtebiliriz sanıyorum. Ve biliyorsunuz ki PlayStation markası neredeyse 1998'den (belki de daha eskiden) beri Türkiye'de Sony tarafından satılmakta. O nedenle burada belirli bir pazar payını gördükleri için yakın zamanda PSN açtılar. Ki henüz tonla içerik eksik ve bu eksik olan içeriğin bazıları arama yoluyla bulunabiliyorken çoğu (Fallout 3 DLC'leri gibi) hala ekli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Blacktric

quote:

Şili kolombiya yunanistan gibi 5 para etmez ülkeleri bile eklemişler hala biz yokuz. Sony'yi tr psnden dolayı 1 kez daha tebrik ediyorum.

Yanılmıyorsam Xbox oralarda uzun süredir yarı-resmi satılırken bizde de aynı şekilde yarı resmi olarak 1 yıldır satılmakta. Evet fakir ülkeler ve belki de bizden daha az orjinal kullanan Xbox oyuncularına sahipler. Ancak Microsoft'un bunu gerçekten görüp Live hizmetini Türkiye'ye de sunmasını istiyorsak, en azından bir mesaj atıp desteği istediğimizi nedenleriyle belirtebiliriz sanıyorum. Ve biliyorsunuz ki PlayStation markası neredeyse 1998'den (belki de daha eskiden) beri Türkiye'de Sony tarafından satılmakta. O nedenle burada belirli bir pazar payını gördükleri için yakın zamanda PSN açtılar. Ki henüz tonla içerik eksik ve bu eksik olan içeriğin bazıları arama yoluyla bulunabiliyorken çoğu (Fallout 3 DLC'leri gibi) hala ekli değil.

Alıntıları Göster
    pazardaki artiz adam olurda bu eşşek microsoft adam olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: hal_darksider

pazardaki artiz adam olurda bu eşşek microsoft adam olmaz

Alıntıları Göster
    Bir dahaki Xbox'a ancak farkına varır Microsoft herhalde Türkiye'nin. Sony de Playstation 3 konsoluyla bu ülkeyi fark etti. Çok yazık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7ender

Bir dahaki Xbox'a ancak farkına varır Microsoft herhalde Türkiye'nin. Sony de Playstation 3 konsoluyla bu ülkeyi fark etti. Çok yazık...

Alıntıları Göster
    3. nesil Xbox çıkmadan bence Tr Live gelmez ama inşallah haksız çıkarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Illusionist

3. nesil Xbox çıkmadan bence Tr Live gelmez ama inşallah haksız çıkarım

Alıntıları Göster
    yazdım bende böyle :

i'm from Turkey . I use the xbox 360 for 3 years. and now using xbox 360 slim.As a customer, and certainly I want to live support.

Hear my voice Microsoft

Türkçesi :

Türkiye deyim. ben 3 yıldır xbox 360 kullanıyorm ve şimdi xbox 360 slim kullanıyorum bir müşteriniz olarak kesinlikle live desteği istiyorum.

Sesimi Duy Microsoft

okunuşunuda yazmalıyım çok eğlenceli okunuşu bende bu bi hastalık gibi :D

ayem fırom turkiy. ay uz di iksbaks tiri sikstiin for tiri yiirs. end nav uzing iksbaks tiri sikstiin silim.az a kustomır end sertainliy ay vant tu play a geym.

heir may voiys maykrasoft

eni keçi vokkey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 2 Ekim 2010; 16:04:08 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

yazdım bende böyle :

i'm from Turkey . I use the xbox 360 for 3 years. and now using xbox 360 slim.As a customer, and certainly I want to live support.

Hear my voice Microsoft

Türkçesi :

Türkiye deyim. ben 3 yıldır xbox 360 kullanıyorm ve şimdi xbox 360 slim kullanıyorum bir müşteriniz olarak kesinlikle live desteği istiyorum.

Sesimi Duy Microsoft

ayem fırom turkiy. ay uz di iksbaks tiri sikstiin for tiri yiirs. end nav uzing iksbaks tiri sikstiin silim.az a kustomır end sertainliy ay vant tu play a geym.

eni keçi vokkey

Orçun 47 aldın otur

• Nereye mesaj atıcaz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RIDANES

Nereye mesaj atıcaz?

Aman ha sakın göndereyim deme geleceksede gelmez o dakikadan sonra
  • quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

Nereye mesaj atıcaz?

En azından şansımızı denerük.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: addidas_85

quote:

Nereye mesaj atıcaz?

En azından şansımızı denerük.

Kardeş ingilizce için dedin grammer de sorun yokta speaking biraz sakat

• quote:

Orijinalden alıntı: Death Note

quote:

Orijinalden alıntı: ghostliving

yazdım bende böyle :

Hear my voice Microsoft

Türkçesi :

Sesimi Duy Microsoft

eni keçi vokkey

Orçun 47 aldın otur

kanaat notunuzu bekliyorum hocam

• İnşallah en kısa sürede görürüz Türkiye'de
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnzprmksz

İnşallah en kısa sürede görürüz Türkiye'de

Ban yemiş x360ların banı dolar.Bize gelmez bu live.Abi Japonlar seviyorda Amerikalılar kıl bize heralde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dudewithafez

quote:

Orijinalden alıntı: dnzprmksz

İnşallah en kısa sürede görürüz Türkiye'de

Ban yemiş x360ların banı dolar.Bize gelmez bu live.Abi Japonlar seviyorda Amerikalılar kıl bize heralde...

Alıntıları Göster
    bende bir mektup yazdım...

Hi am using xbox 360 console since four years. This is my thirth console. Other two console that i bought illegal ways from abroad because Microsoft didn't sell here officially. Now i have Xbox 360s console and it has quaranty. I bought it an electronic market sells here.. I ask you if you support my country Turkey with your Live services. I am using an US account which because i dont see my country on live list. I will be pleased if u support Turkey and i very want to use Live account that attached my real adress. So i can easely buy points, add-on, and other stuff form live with my credit card.I have many friends that have xbox 360 console but using different account attached diffrent countries other than Turkey. They are all sad because of they cannot use Live Turkey account..As i see you support and add other new countries to Live. But i am exactly sure here in Turkey much more Xbox 360 owners and live users wtih their original games other new countries. Please see that truth..

https://support.xbox.com/support/en/us/nxe/emailsupport.aspx

linke tıklayıp.. Xbox LIVE---- Oradan XBOX LIVE: Other Problem i seçiyor ve mesajınızı yazıyorsunuz...

• quote:

Orijinalden alıntı: necipfazil2041

Hi am using xbox 360 console since four years. This is my thirth console. Other two console that i bought illegal ways from abroad because Microsoft didn't sell here officially. Now i have Xbox 360s console and it has quaranty. I bought it an electronic market sells here.. I ask you if you support my country Turkey with your Live services. I am using an US account which because i dont see my country on live list. I will be pleased if u support Turkey and i very want to use Live account that attached my real adress. So i can easely buy points, add-on, and other stuff form live with my credit card.I have many friends that have xbox 360 console but using different account attached diffrent countries other than Turkey. They are all sad because of they cannot use Live Turkey account..As i see you support and add other new countries to Live. But i am exactly sure here in Turkey much more Xbox 360 owners and live users wtih their original games other new countries. Please see that truth..

linke tıklayıp.. Xbox LIVE---- Oradan XBOX LIVE: Other Problem i seçiyor ve mesajınızı yazıyorsunuz...

Alıntıları Göster
    kısaca dedim ki 3 tane xbox kullandım önceki ikisini illegal yollardan yurt dışındasn getirttim çünkü siz satmıyordunuz şu anki slimi buradan bir marketten garantili olarak aldım. US kayırlı live kullanıyorum çünkü tr ye destek vermediğiniz için kendi ülkeni seçemiyoruym.

Live servisleri olarak Türkiyeye de destek vermenizi ,istiyortum böylece kendi gerçek adresimle kayıt olur points, oyun falan alabilirim kendi kredi kartımla dedim..
    benim gibi xbox360 kullanan birçok arkadalşım var ve onlar da live için başka ülkeleri kullanarak hesap açtırmışlar hepsi de Turkiyeyi seçemedikleri için çok üzgünler...

Görüyorum ki başka yeni ülkelere destek vermişsiniz fakat şunu bilin ki burada o ülkelerden daha fazla konsol sahibi, live kullanıcsı ve orj. oyun alan insanlar var.. Bu gerçeği GÖRÜN deddim

• quote:

kısaca dedim ki 3 tane xbox kullandım önceki ikisini illegal yollardan yurt dışındasn getirttim çünkü siz satmıyordunuz şu anki slimi buradan bir marketten garantili olarak aldım. US kayırlı live kullanıyorum çünkü tr ye destek vermediğiniz için kendi ülkeni seçemiyoruym.

Live servisleri olarak Türkiyeye de destek vermenizi ,istiyortum böylece kendi gerçek adresimle kayıt olur points, oyun falan alabilirim kendi kredi kartımla dedim..
    benim gibi xbox360 kullanan birçok arkadalşım var ve onlar da live için başka ülkeleri kullanarak hesap açtırmışlar hepsi de Turkiyeyi seçemedikleri için çok üzgünler...

Görüyorum ki başka yeni ülkelere destek vermişsiniz fakat şunu bilin ki burada o ülkelerden daha fazla konsol sahibi, live kullanıcsı ve orj. oyun alan insanlar var.. Bu gerçeği GÖRÜN deddim

Alıntıları Göster
    Ben de yazım =)

Hi
    I bought xbox 360 S 250 gb.I prefer xbox 360 istead of playstaion 3 because i want to play my games with high quailty and without ping.However, i cant use my real country and adress for my live account. I want to ask you if you support our country,Turkey, for Xbox Live.I have many friends have these problems like me in Turkey.We want to buy gold account,points,maps and other plugs in easily.I'm really hopeful about support of Turkey for Xbox Live.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FieSTaA -- 3 Ekim 2010; 13:38:33 >

• quote:

Bu yazıyı çok beğendim tebrik ederim. Bende benzerini gönderdim

• quote:

kardeş bi düzelttirseydin bari göndermeden önce. Tebrikler yine de.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.