Şimdi Ara

XBOX360 da EXTERNAL HDD KULLANILABİLİR Mİ? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
4.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: mozcenk

Bu konu konuşulalı 1 yıl geçmiş sanırım :D şimdi externall HDD kullanarak oyunları hdd ye atıp xbox 360 dan oynayabilirmiyim ?

Böyle birşey mümkün değil.
  • Xbox a 1.5 le çıkan cd leri direk xbox ın Hdd sine kaydedip ordan oynama özelliğini kullanmak istiyorumda. Arcade versioynu sahibiyim xbox ımın kendi Hdd si yok internette baya araştırdım bi kaç yerde fat 32 li format atılmış Hdd leri live harici her işlemde kullanılabiliyor diye okudum ama tam anlıyamadım. yani film dizi müzik falan izlemek için bu şekilde externall HDD kullanılabiliyomuş fakat oyun için kullanılabiliyormu?? acaba deniyen varmı??
  • İşte oyun için olmuyor harici HDD olayı. Boşuna deneme. Dediğin gibi sadece müzik, video, resim dosyaları için işe yarıyor harici HDD.
  • peki 1 oyun sığsa yeter öle bi 10gb falan memory stick varmı öle bişi xbox 360 arcade için ? son çare!
  • Yok malesef.
  • çok teşekkürler beni boş boş 5 saat uğraşmaktan kurtardın :D
  • biraz daha araştırma yaptımda Arcade e bu takılırmı acaba xbox360 orginal 20 gb hdd dio?http://images.gittigidiyor.com/1618/16180010_0.jpg
  • quote:

Orjinalden alıntı: mozcenk

biraz daha araştırma yaptımda Arcade e bu takılırmı acaba xbox360 orginal 20 gb hdd dio?http://images.gittigidiyor.com/1618/16180010_0.jpg

takılır evet sıfırını 90 tl civarında 2.eli de 50 70 tl arasına temin edebilirsin

Not:2. el önermiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powerring -- 13 Mart 2009; 18:04:39 >
  • oyunlar Hdd ye atıldığında 8Gb mı yer kaplıyo acaba 20Gb a anca 2 oyunmu sığar kullanan biri aydınlatabilirmi??
  • benim ki 20 gb evet rahatlıkla 2 oyun sıgıyor suan gears of war ve pes 2009 yüklü hala 1 gb yer var ve bendeki xbox orjinal 20 gb arcade packti dısardan taktım zaten kendi aparatı var ama benimde kafama takılan forumda biri 250 gb x box için hdd satıyordu elite te bile 250 olmadığına göre demekki uyarlanabiliyor ama nasıl ?

bu arad shopto da 3 aylık live paketi 60 gb hdd ve kulaklık 53 sterlin 3.5 ta kargo belki uygun gelebilir size malum 60 gb hdd bile türkiyede pahalı satıyorlar umarım bir nebze yardımcı olmusumdur..
  • Heim çok teşekkürler. 20Gb için 90ytl panada biraz pajalı geldi. 160gb ı 160 ytl ye buldum ama 2. el bakıcam artık. :) kesin bi HDD lazım ama .
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.