Şimdi Ara

Xian da Lvl 80 str blade char satiliktir (Seranahah)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar başlıkta yazdığım gibi Seranahah satılık.Buraya ricam üzere başka arkadaş acmisti ama ona fake denmiş ama hata yapildi cünkü ben rica etmiştim.Şimdi konumuza dönersek charimi satmak istiyorum.

Koşullar
    1.Olarak izmir de yaşıyorum izmirden almak isteyen olursa elden verebilirim hiç sorun olmaz.
    2.Olarak izmir dışından alıcak bir arkadaş olursa Önce cep telefonu ve iş telefonu vericem ordanda temesa gecebilir.
    3.Olarak önce havale cıkar hesaba gecer ben id,şifre ve gizli soruyu veririm.

Arkadaşlar sizden ricam fake falan muhabetlerine hiç girmeyin cünkü bu char benim.Bununla birlikte uygun bir fiayata satiyorum.
    Msn adresimi yazmayi unutmusum :) serkanguvenen@hotmail.com

Bunlarda ss ler

Itemler

Silah ve kalkan

Buda benden olsun :)

Saygılarımla
    Serkan Güvenen
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: rabiaakgun93

Bu mesaj silindi.
    quote:

Orjinalden alıntı: rabiaakgun93

o char full str deil benım elımden gecmişti o char fazla para edeceğini sanmıyorum ve ssler gözükmüor bıozuk

Valla hocam elinden nasıl gecti ne oldu bilmiyorum charin hakkini veremediysen bilemem ama burda kalkıp böyle konuşman hoş değil.Bunlarla birlikte bu char xian bilinen charlarindan biridir ve ben başlıkta full str demedim fark ettiysen bir şeyde saklamadim bu charda 2 veya 3 kere int verilmiş durumda daha iyi vurması için ayrica resimlerin neden cikmadiginida anlamadim acikcasi cünkü itemler ve siahlar hepsi son hali ile görünmekte .Fiyat konusunda zaten herkesin arz ve talep anlayışı farklıdır.Bu chari bilen biliyor zaten

saygılarımla

• quote:

Orijinalden alıntı: can35

quote:

Orjinalden alıntı: rabiaakgun93

o char full str deil benım elımden gecmişti o char fazla para edeceğini sanmıyorum ve ssler gözükmüor bıozuk

Valla hocam elinden nasıl gecti ne oldu bilmiyorum charin hakkini veremediysen bilemem ama burda kalkıp böyle konuşman hoş değil.Bunlarla birlikte bu char xian bilinen charlarindan biridir ve ben başlıkta full str demedim fark ettiysen bir şeyde saklamadim bu charda 2 veya 3 kere int verilmiş durumda daha iyi vurması için ayrica resimlerin neden cikmadiginida anlamadim acikcasi cünkü itemler ve siahlar hepsi son hali ile görünmekte .Fiyat konusunda zaten herkesin arz ve talep anlayışı farklıdır.Bu chari bilen biliyor zaten

saygılarımla

Alıntıları Göster
    Ayrıca resimler cıkmamış eger ilgilenen arkadaş olursa msn den bütün resimleri tekrar yollayabilirim

Saygılarımla

• quote:

Ayrıca resimler cıkmamış eger ilgilenen arkadaş olursa msn den bütün resimleri tekrar yollayabilirim

Saygılarımla

Alıntıları Göster
    guzel char walla
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeajon

guzel char walla

Alıntıları Göster
    REsimleri düzenledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nømad

REsimleri düzenledim.

Alıntıları Göster
    char harbi iimis cok az bi farm kalmıs bide biraz daha ii itemler alındımı tank gibi char.. hayırlı satıslar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nømad

REsimleri düzenledim.

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Nømad

REsimleri düzenledim.

Cok tesekkur ederim zahmet oldu

Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roy Fokker

char harbi iimis cok az bi farm kalmıs bide biraz daha ii itemler alındımı tank gibi char.. hayırlı satıslar..

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: Royfokker

Cok saol üstad esasında bazı resimler eski bu charla artik pek girmiyorum avrupali bir cahrla oynuyorum.Bu yeni update ile silah skillerini max ladım az bir sp ye ihtiyacı fire da max lamak için bazi itemler de str bastım pre ile charin hp si suan 18,1 kadar yükseliyor.

Saygılarımla

• Gercekten Cok Guzel Bir Char Job War Yaparken Gordum Mercler Bile Zor Yıktı .

Hayırlı Satıslar.

Albay_Co
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urfa_Lee

Gercekten Cok Guzel Bir Char Job War Yaparken Gordum Mercler Bile Zor Yıktı .

Hayırlı Satıslar.

Albay_Co
    hehe ben eziqken bana dw nin önünde kavga ederken tek atardı(şimdide tek atar gerçi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fSinatra

hehe ben eziqken bana dw nin önünde kavga ederken tek atardı(şimdide tek atar gerçi)

Alıntıları Göster
    Acıkcası alan arkadaş zevkle oynar 1 vs 1 de karşısındakinde sosun yoksa yatmaz zaten 2 80 nin pvp sinde pot savasına döndüğünden dolayı iki tarafında birbirini yatırması pot bitmediği sürece imkansız oluyor.Ayrıca sunuda söyleyim fiyatı uygundur

Saygılarımla

• quote:

Acıkcası alan arkadaş zevkle oynar 1 vs 1 de karşısındakinde sosun yoksa yatmaz zaten 2 80 nin pvp sinde pot savasına döndüğünden dolayı iki tarafında birbirini yatırması pot bitmediği sürece imkansız oluyor.Ayrıca sunuda söyleyim fiyatı uygundur

Saygılarımla

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar düşünen olursa kesinlikle msn de benimle görüşsün fiyatı 80 balde göre cok iyidir fiyatı duyunca şaşırmak şartıyla :).

Saygılarımla

• güzel char
  • quote:

Orijinalden alıntı: TolgaGürsoy

güzel char
    inş satarsın aldırma kardeşim charı duzenlemişsin daha ne olsun ila zaten biri çıkcak sivrilik yapcak böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlimUltimate

inş satarsın aldırma kardeşim charı duzenlemişsin daha ne olsun ila zaten biri çıkcak sivrilik yapcak böyle

Alıntıları Göster
    Sagolasin inşallah duzgun bir arkadasa gider.
  • quote:

Saygılarımla

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: can35

Saygılarımla

önünüze gelen chara güzel char dionuz neresi güzel bee...

$aka $aka güzel char ancak çok güzel değil xian da bilinmişsin biliyorum seni ancak zummm seni 2 crittte alır bowman herifte +9 som bow var...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kıdemli Çavuş

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Wala km ne derse desin 80 lwl e kdr blade kasmak her yiğidin yapabileceği bişi diildir inş satarsın

ÇOK GZL CHAR !!
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEKADAM.

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    güzel char.skilleri de gayet iyi. 2-3 kere inte vermekten bişi olmaz.haayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nkA

güzel char.skilleri de gayet iyi. 2-3 kere inte vermekten bişi olmaz.haayırlı satışlar.

Alıntıları Göster
    Tesekkürler yorumlar için iyi veya köüt yorumlar sorun değil herkesin kendi düşüncesi.Yalnız arkadaşlar bu aralar nette bu chari başkası satmaya calışıyor diye laflar donuyor mümkünse taklitlerden kacınalım.

Düşünen olursa serkanguvenen@hotmail.com msn adresim lütfen başka msn adreslerini eklemyin charin tek sahibi benimdir.

Saygılarımla
    Serkan Güvenen

• quote:

Tesekkürler yorumlar için iyi veya köüt yorumlar sorun değil herkesin kendi düşüncesi.Yalnız arkadaşlar bu aralar nette bu chari başkası satmaya calışıyor diye laflar donuyor mümkünse taklitlerden kacınalım.

Düşünen olursa serkanguvenen@hotmail.com msn adresim lütfen başka msn adreslerini eklemyin charin tek sahibi benimdir.

Saygılarımla
    Serkan Güvenen

Alıntıları Göster
    bizim kutana vermicek miydin bu charı?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.