Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.275
Cevap
124
Favori
562.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefonun gcam performansı nasil note 7 gibi iyimi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YaseminDH

Ben karar veremiyorum henüz.
    pro nun bir olumsuz yönü daha:
    sar değerleri de pro olmayana göre çok yüksek

Alıntıları Göster
    Evet Pronun sar değeri, düz note 8 e göre oldukça yüksek.

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

Pro'nun MTK işlemci olması korkutuyor. Ben fazladan 700-800 lira para vermek istemiyorum. Düz note 8'in bana göre tek eksiği video seçeneklerinde 60fps çekim seçeneği olmaması. Gcam uygulamasında bu seçenek varmış. Güncelleme ile kendi uygulamasınada gelecek diyorlar. 11.11 kampanyasına kupon topluyorum, kuponla 1500 1600 e kadar inerse almayı düşünüyorum.

• Red86 kullanıcısına yanıt
    Mi a3 100-150 lira kadar daha ucuz. Onuda düşünebilirsiniz.

• Karolinax kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun. O tamamen normal.

OK GOOGLE! çalışıyor mu? Asistan açılıyormu?
  • A3'de amoled ekran kullanılmış. Şu anki kullandığım telefon amoled ekran ve amoled yanığı oldu. Telefonda fotoğraf düzenleme işlemleri yapıyorum, amoled ekran beni yanıltıyor. Ips ekran ve güncel bir cihaz olsun istiyorum. İki cihazında işlemcisi vs aynı. Note 8 in ekran çözünürlüğü ve piksel yoğunluğu A3 e göre daha yüksek. A3 de 3 kamera var bunda 4 ama ana kamera aynı sanırım.
  • İki telefon arasında ciddi performans farki var.En buyuk fark mi a3 de ekran 720p

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Amoled yanığı, ghost screen vb hep olma ihtimali olan şeyler. Mi a3 32 mp ön kamera, ekranda parmak izi okuma ve 100-150 lira daha ucuz fiyatıyla öne çıkıyor. Göreceli tabi ama bence amoled ekran olması daha iyi ve 720p ekran performansa olumlu katkı yapacaktır. 10 inç 1080p tablette mi a3 ten daha düşük ppi değeriyle bir sıkıntı yaşamadım. Note 8 ise ekstradan 2 mp arka kamera, miui arayüzüyle öne çıkıyor.

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    assistan çalışıyor
  • Cold C kullanıcısına yanıt
    Ekran kapalıyken açılıyor mu?
  • Arkadaşlar telefonu 11.11’de N11’den almayı düşünüyorum ama o tarihte fiyatları normal fiyatına(2000 bandı) çekip o fiyat üzerinden indirim yaparak şu andaki fiyat üzerinden mi satarlar acaba ? Kupon olayı falan bende yok ve telefonu almak için biraz da sabırsızlanıyorum. Sizce 1750 bandından almalımıyım yoksa 11.11’i mi beklemeliyim.

• funkerman kullanıcısına yanıt
    Note 7 nasıldı bilmiyorum ama düşük ışıkta kendi uygulasına göre harika fotoğraflar çekiyor.

• Advocate54 A kullanıcısına yanıt
    eğer kupon toplamıyorsanız 11.11'i beklemenize gerek yok. 11.11'in tek espirisi kuponlarla kazanılan %10 indirim. fiyatlar genelde değişmiyor, aynı kalıyor. sadece 11.11'de çok satış olduğu için, bazı satıcılar arama sonuçlarında üstte görünüp daha çok satış yapmak için biraz fiyat düşürüyor o kadar. ama ciddi bir indirim yapmıyorlar. kupon ile %10 civarı indirim sağlayabiliyorsunuz. tık hızında kuponlardan 1500 üstü 150 tl indirim kuponu bulabilirseniz 1600 civarına alabilirsiniz.
  • Fire.Sword kullanıcısına yanıt
    Yanıtınız için teşekkür ederim. 1.749 TL’den sipariş verdim. Garanti bonus kampanyası kapsamında 100 TL. Bonus kazandım, tel 1.649 TL.’ye mal oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Advocate54

Arkadaşlar telefonu 11.11’de N11’den almayı düşünüyorum ama o tarihte fiyatları normal fiyatına(2000 bandı) çekip o fiyat üzerinden indirim yaparak şu andaki fiyat üzerinden mi satarlar acaba ? Kupon olayı falan bende yok ve telefonu almak için biraz da sabırsızlanıyorum. Sizce 1750 bandından almalımıyım yoksa 11.11’i mi beklemeliyim.
    Ben bekliyorum :) Aşağıya link bırakıyorum kendine uygun kuponu seç telefonuna alarm kur, saati gelince siteye girip anında kap kuponu. Kuponla tahminimce 1550 1700 arası bir fiyata gelecek.
    www.n11.com
    Tık Hızında Kupon Kampanyası n11.com’da!
    https://www.n11.com/kampanyalar/tik-hizinda-indirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red86 -- 30 Ekim 2019; 16:34:19 >

İnşallah beklediğinize değer :)Ben 6s plus’tan, daha doğrusu ios’tan anlayamadığım bir şekilde soğudum. Hafıza ve batarya sorunu bunu tetikledi. İlk defa android kullanacak olmamın da yarattığı bir heyecanla birlikte sabırsızlandım ve telefonu sipariş ettim. İnşallah en geç Cuma günü elime geçer.

• Klavyeyi tam olarak türkçe yapabilen varmı ? ı ş ö ü ğ ç harfleri de klavyede gözüksün istiyorum ancak ayarlardan bulamadım
  • Advocate54 A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun telefonunuz. Hiç ios kullanmadım ama ne kadar ios kullanan arkadaşım varsa şarj aletini yanında taşıyor. Şimdi size bu telefonun ekranı biraz büyük gelecek, ama kullandıkça iyi ki almışım diyeceksiniz :) Play store'da ne olduğu belli olmayan uygulamaları yüklemezseniz cihaza hiç bir şey olmaz. Oyun oynuyorsanız bile tahminimce bu cihazın şarjı 1 günü rahat çıkartır.
    Sağolun. Pek vaktim olmadığından oyun oynamıyorum, en son oynadığım oyun da Clash of Clans idi. Play Store hususundaki tavsiyenizi dikkate alacağım. Hatta ilk kez android kullanacak birine başkaca tavsiyeniz varsa dinlemeye hazırım.

Hocam bende bir kupon aldım ancak telefon katagorisinde geçerli değil sanırım değil mi
    Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

• çesna kullanıcısına yanıt
    Telefon alabilirsiniz.Sadece telefon katagorisinde sim kart,hat,paketler alamıyorsunuz.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.