Şimdi Ara

Xp'ye format attım. Kullanıcı oluşturma bölümü açılmadı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün arkadaşımın bilgisayarına xp formatı attım. Formattan sonra, hani kullanıcı oluşturma bölümü açılır ya. O bölüm açılmadı, windows administrator olarak açılıyor. Görünümü xp stili değilde klasik stil olarak açılıyor. Bir türlü düzeltemedim, denetim masasından yeni kullanıcı oluşturdum. Yine de düzelmedi. İlk kez başıma böyle bir şey geldi. Bunun bir çözümü varsa paylaşabilir misiniz? 2 kere format attım bilgisayara yine de nafile düzelmedi.

• kurulum yaptığın cd ve/veya cd okuyucudandır.
    İkisinide değiştirip dene bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • elindeki xp cd internetten mi indirdin.İnternetten indirdinse orjinal olmaya bilir yani modlar bazı programları kaldırıyorlar.Cd yenile başka işletim sistemi kur xp profesyonel yerine,win7 de olabilir...
  • Bilgisayarda pentium d işlemci var o yüzden windows 7 yüklemedim. Xp professional, katılımsız orijinal cd'den kopya internetten falan indirmedim yani. Daha önce bilgisayarımda da aynı xp'yi kullanıyordum. Ama böyle bir sorunla hiç karşılaşmadım. Çoğu bilgisayara aynı cd'den format attım. Yine'de bir sorunla karşılaşmadım. Başka bir çözümü olmalı bunun ayarları falan olmalı diye düşünüyorum.
  • kaydetmeden format yapıyor olması sistem siz bir kez daha formatta,yavaş biçimlendirme yapın ve kurulsun okadar....
  • konu çözüldü galiba konu kilit
  • Tamam arkadaşıma söyleyeyim bunu. Ama zaten formatta biçimlendir yapmıyorum. Bölümleri siliyorum, öyle format atıyorum. Bunu bir deneyeyim. Bir de keyden yapıyor olabilir mi? Çünkü aynı cdyi bir çok bilgisayara yükledim. Bir sorun olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilguleryuz

Tamam arkadaşıma söyleyeyim bunu. Ama zaten formatta biçimlendir yapmıyorum. Bölümleri siliyorum, öyle format atıyorum. Bunu bir deneyeyim. Bir de keyden yapıyor olabilir mi? Çünkü aynı cdyi bir çok bilgisayara yükledim. Bir sorun olabilir mi?

Biçimlendirmek yada silip baştan oluşturmak birşey değiştirmez. Setup dvd ve dvd-rw'nin sağlamlığından eminseniz raminiz arızalıdır.
  • Ramimde hiç bir sorun yok. Bundan eminim windows'u da harici disk üzerinden cdye kopyaladım image olarak, ama ramimde bir sorun olsaydı. Formatı atarken yada bilgisayarı kullanırken mavi ekran gibi bir sorunla karşılaşırdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.