Şimdi Ara

Xperia z3 compact ses sorunları !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sony xperia z3 compact kullanmaktayım ama daha alalı 8 ay oldu ve telefondan çıkan ses azaldı sanki bilemiyorum belki de android 6 dan sonra olmuştur.5 deyken sıkıntı yoktu çünkü hatta 5.1 en sevdiğim sürümde 6 yı sevemedim.Birde telefonda bazen kasılmalar oluyor nedenini bilemiyorum.Çözümü varsa yardımcı olabilirmisiniz özellikle ses konusu telefon çaldığını duymuyorum eskiden yarı sesinde bu kadar verirdi şimdi son ses duyulmuyor neredeyse. Birde bu telefonu satarsam alabileceğim aynı klasmanda yada biraz daha iyi bir telefon söyleyebilirmisiniz maksimum bütçem 1500-1600 civarı

• Merhaba ben de Sony Z3C kullanıcısıyım ve benzer sorunlar yaşıyorum şu ana kadar çözüm bulamadım. Ayrıca şarj kapağının oradaki plastik conta da bozuldu ve konuşurken ekrana bastırmadan ekranı göremiyorum dolayısıyla çağrı sonlandırırken vs. sorun yaşıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: krmfnds

Sony xperia z3 compact kullanmaktayım ama daha alalı 8 ay oldu ve telefondan çıkan ses azaldı sanki bilemiyorum belki de android 6 dan sonra olmuştur.5 deyken sıkıntı yoktu çünkü hatta 5.1 en sevdiğim sürümde 6 yı sevemedim.Birde telefonda bazen kasılmalar oluyor nedenini bilemiyorum.Çözümü varsa yardımcı olabilirmisiniz özellikle ses konusu telefon çaldığını duymuyorum eskiden yarı sesinde bu kadar verirdi şimdi son ses duyulmuyor neredeyse. Birde bu telefonu satarsam alabileceğim aynı klasmanda yada biraz daha iyi bir telefon söyleyebilirmisiniz maksimum bütçem 1500-1600 civarı

Bende z3 ve z3 compact kullandım ama öyle sorunla karşılaşmadım.Acaba yere düşürmüş.olabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de aynı sorun oldu sebebi ise çok suya sokmamdı. evet telefon hiç su geçirmedi ama hoparlörler zamanla suyun bıraktığı lekelerden dolayı (temiz bir masaya bir damla su damlatıp kurumasını bekleyin bahsettiğim lekeyi görürsünüz) az ses vermeye ve sesim karşıya az gitmeye başladı. servise şikayetimi yazıp gönderdim yenisini gönderdiler.
    hiç suya sokmadıysan veya sudan kaynaklanmadığına eminsen bir de ekranın kasadan ayrılma sorunu var. kullanıcılar hoparlör kısmına biraz bastırınca sesin yükseldiğini söylüyolar buda olabilir.
  • Telefonu 1 kez yere düşürdüm sağlam düştü yaklaşık 1.5m den taşa düştü ama yan düştü yanda ki plastik kapaklar yalama oldu sadece başka hiç bir şey olmadı hani camın üstüne düşse bir parça belki olabilir ama sanmıyorum düşmeden kaynaklandığını sanki bana 5.1 deyken daha net sesi vardıda 6.0 a geçince android sesinde kısılma oldu gibi geliyo karşıya sesimin gelip gitmesinde bir sorun yok zaten ama mesela eskiden sesin kademesi 9-10 falandı şimdi 14-15 oldu 6.0 ya geçince ama eski 9-10 sanki daha iyiydi özellikle son 13-14-15. kademe neredeyse etkisiz gibi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.