Şimdi Ara

Xtrap Bitti Şimdi Bu Başladı !! Hata.. (LÜTFEN BAKIN !!!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Xtrap Bitti Şimdi Bu Başladı !! Hata.. (LÜTFEN BAKIN !!!)

Yardımlarınızı Bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HooN -- 29 Haziran 2007; 0:42:24 >

• ekran kartı nı baştan yükle ve dırectX leri kontrol et
  • Ekran Kartımı Güncellesem Olmazmı ?
  • o Niy LA :DDDDDDD
  • ekran kartı sürücüsünü yükle
  • quote:

Orjinalden alıntı: s.karahisar

ekran kartı sürücüsünü yükle

onu nasıl yapıcam
  • quote:

Orjinalden alıntı: HooN

Ekran Kartımı Güncellesem Olmazmı ?

dene büyük ihtimal baştan yükleyince olur
  • Bilgisayarinda directx yok.. Windows xp kullaniyorsan Directx 9.0c yükliyerek sorununu çözebilirsin.
  • bendede çıkıyordu 1-2 hafta geriye aldım sistem geri yükleden bilgisayar başlarken sürekli F8 e bas güvenli modda aç ordan yaparsın!
  • Directx9'u yükle büyük ihtimalle çözülür
  • Directx9 yükledim c:/download da duruyor açtım browse diyordu ordan boş bir klasörü seçtim sonra next falan dedim o boş klasörde bir sürü rar dosyası çıktı

Allah Aşkına Yardım Edin Ben 1 Yıl Boyunca Sabah 2 De Kalkıp Gece 3'e Kadar Televizyon İzleyerek Knight Oynama Hayali Kurdum Haziran Ayı Bitti Oyuna Giremiyorum Lütfen Yardım Edin
  • Yardım Edicek Biri Yokmu??
  • ya Allah Rızası İçin Yardım Edin
  • Neden Hiç Kimse Yardım Etmiyor
  • Kimse yardım etmiyor demişsin ama yazmışlar çözmüm işte sana .Bilgisayarında driect x yüklü değil onu yüklemen lazım buyur burdan indir.

http://download.microsoft.com/download/2/1/e/21e186a5-30b8-4cc0-888a-db4abb111405/directx_aug2006_redist.exe
  • Bende driect x Yükleü !!

Xtrap Bitti Şimdi Bu Başladı !! Hata.. (LÜTFEN BAKIN !!!)

knight online da bir dosya açtım onun içine yükledim bir sürü rar dosyası çıktı
  • bende de bi ara olmuştu format attım ekran kartını falan yenıden yukledım oldu
  • bilgisayarını alırken ekran kartı windows cd si cart curt gerekli cd ler veriliyor önce onları bul ekran kartının kurulum cd sini tak next next ... yap bukadar basit çözülecektir sorunun
    (knight ın içine fln kurmıcaksın yani ekran kartını )
  • olum bilgisayarı aldığında sana belli başlı ekran kartı,kasa vb. aletlerin CD lerini verirler sende oradan yüklersin yani bilgisayarını o CS lerden kurarsın.İşte sende bigisayarı aldığında sana verlen ekran kartı CD sinden takrar yüklüyceksin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.