Şimdi Ara

xxd-0.xem NEDİR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Bugün bilgisayarı kurcalıyordum. Yani dosyalarn yerlerini değiştirmiyordum da bildirim panelini düzenliyordum kendime göre. Birden xxd-0.xem diye bir şey gördüm. İnternette araştırdım galiba MMORPG gibi oyunlarda kullanılan bir HackShield yani valve'ın VAC 'ı gibi bir güvenlik programı. Ama pek de net bir bilgiye ulaşamadım. Bazı siteler işlemcilerinin donanım loglarını kayıt altına alan bir hata görülürse uyaran bir program demiş.

Bu neyin nesidir bilen bir arkadaş aydınlatabilir mi? Benim için bir sıkıntı çıkarmıyor ama ne olduğunu merak ettim öğrenmek istiyorum.

xxd-0.xem NEDİR?

• Hocam sisteminiz korsan ise görünüyor olabilir.Onun klasör yolu şu şekilde olmalı: %SystemDiskRoot%\Users\YOH\MMO\SDGO\Security\xxd.xem
    Ya sisteminiz korsan,ya da korsan sistemlere bulaşan programlardan sizede bulaşmıştır.Konu çözüldü,ne olduğunu söyledim başlığa çözüldü ya da silinebilir yazarsan sevinirim...
  • Ben size bir diğer olabilecek şeyi de söyleyeyim,yolda MMO göründüğü için Valve'ın güvenlik programıda olabilir.Ama üstte söylediğim daha doğru.Genede bazı arkadaşların da sözünü alıp öyle kapattırabilirsin konuyu.
    Teşekkürler...
    REZZZZZ
  • Win 8.1 Industry Pro var yani korsan olması imkansız :D

Bunu silmek gibi bir şansımız var mı ?

Dursa güvenliğimizi tehlikeye atar mı?

Klasör yolu dediğiniz gibi bu arada baktım aynen yazdığınız gibi.
  • Hocam bunu silme şansın yok,ordan silsen PC'nin kenarında köşesinde durur gene karşına çıkar sonradan.Dursa güvenliğini tehlikeye atmaz,ama kişisel bilgilerinizi alma ihtimali var o da %40 ihtimal.
  • ee napmak lazım :D

köşede çıkmıyor sadece bildirim panelini özelleştir dediğimde seçenekler arasında var. Kullanıldığında çıkar herhalde :( Bunu hiç mi silemeyiz ya :( regeditden falan ?

Galiba oyunla alakalı ben sizin dediğiniz gibi bir örnek bulamadım. ( bakın yorumlara )
    http://www.freefixer.com/library/file/xxd-0.xem-167724/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi concortt -- 17 Temmuz 2015; 3:27:55 >
  • Bu şekilde silsem , bildirim paneli ayarlarından da her zaman gizle desem. Kişisel bilgilerimi alma şeysini önlemiş olur muyum?
     xxd-0.xem NEDİR?
  • concortt kullanıcısına yanıt
    EDIT : Boşa aksiyon yaratmışız . CABAL 2 oyununun AntiCheat uygulamasıymış. :D Konu Kilit.
     xxd-0.xem NEDİR?
  • ...
  • concortt kullanıcısına yanıt
    Ama bendede o şey var üstelik çabal 2 yok
  • umut385 U kullanıcısına yanıt
    başka bir oyun kullanıyor olabilir.
  • Bende bu gün farkettim speical force2 oynuyorum bende de çıkıyor. Kapattığımda sp2 yi sonlandırdı. Mmo oyunlarıyla alakal9 bişey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.