Şimdi Ara

Yabancı Dizi Öneri (Tr Dublaj)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
3.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Türkiye de 10 üzerinden 5 alacak bile bir dizimiz olmadığı için yabancı dizi önerisi sizlerden bekliyorum.
    Ama Mümkünse Tr Dublaj olsun. Alt yazıları yetiştiremiyorum, alt yazıyı okurken filmden zevk almıyorum, kaçırdığım yerleri sürekli geriye sarılıyorum. Bu seferde çok sıkıcı oluyor. Sağlam Tr Dubalj yayınlanmış Dizi bekliyorum sizden aşağıda izlediğim bir kaçını yazacam. Ne tür dizileri sevdiğime de yardımcı olur.. Bu türlerde yada farklı türler olabilir, mutlaka izlememi ve beğeneceğimi düşündüğünüz dizi varsa dublaj olmasa da izlerim... Ama Öncelik Dublaj.....

1.Prison Break ( En beğendiğim Yabancı Dizi, Hatta benim için yabancı dizinin başlangıcı diyebiliriz.)

2. LOST ( Her türden konular içeren Fantastik, sürekleyici, ruh halini size yansıtan bir dizi )

3.Spartacus ( İlk Sezonları çok güzeldi, sonrasını da izledim ama başrol öldükten sonra pek tat alamadım.)

4.Game of Thrones (Tek sezon izledim diğer sezonların dublajnı bulamadım...)

5.The Walking Dead ( 1. Sezon güzeldi, 2. sezon 5 bölümden sonra izlemeyi bıraktım sıkıcı geldi.. )

6.FlashForward ( Bence Muhteşem erken bitirilen tek sezonluk tanınmayan bir dizi )

7.The 100 ( ilk sezon biraz basitti ama 2. sezon Sağlam bir dizi olmuş toparlamışlar.)

8.The Mentalist ( Alt yazılı olrak 1. sezondan fazla izlediğim tek dizi diyebilirz. Ama artık sarmıyor sürekli Polise Katil avı, esrarengiz ciyanetler konu artık sarmıyor. Bana güzel bir dizi tavsiye edilir.)

9.Mr. Robot ( Bence çok basit bir dizi amaa genel kültür olsun..)

10.Sherlock ( Her zaman kendini izletiyor.)

Sabırsızlıkla tavsiyelerini bekliyorum...

• Imdb.com/title/tt0851851
  • Arranger. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler Hocam Güzel Diziydi bunu da izlemiştim ama yazmayı unutmuşum...
  • Yok mu Yabancı dizi seven :(
  • Da Vinci's Damons

Cok hoş bir dizi , alıp götürüyor seni hatta da vinci'ye hayran ediyor.

Bu mesaja eklenen görseller:

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. JOKER

Da Vinci's Damons

Cok hoş bir dizi , alıp götürüyor seni hatta da vinci'ye hayran ediyor.

Bu mesaja eklenen görseller:

Dublajı var mı hocam ?

• Dublajlı dizi bulman zor. Maddi sıkıntın yoksa Digitürkplay'in aylık 5 liraya hizmeti var hepsinde değil ama kaliteli olanlarda dublaj var. Sayıca fazla değil ama 5 liraya iyi bir hizmet yine de. Bir bak istersen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adRenaliN57

Dublajlı dizi bulman zor. Maddi sıkıntın yoksa Digitürkplay'in aylık 5 liraya hizmeti var hepsinde değil ama kaliteli olanlarda dublaj var. Sayıca fazla değil ama 5 liraya iyi bir hizmet yine de. Bir bak istersen.

Benim İstediğim Tarzda dizilerin olduğunu bilsem 5 TL sorun değil maden orda dublaj var sömürüp nette paylaşan yok mu :( Kenelde biz Türkler Korsanı severiz :)
  • rapislam R kullanıcısına yanıt
    Diziler indirilmiyor youtube gibi değil engellemişler öyle olsa çoktan düşmüştü nete.
  • adRenaliN57 kullanıcısına yanıt
    Direk Tvden Tv Kartı ile kopyalanabiliryor diye biliyordum...
  • rapislam R kullanıcısına yanıt
    Digitürkplay diyorum. İnternetten izliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adRenaliN57 -- 29 Şubat 2016; 22:23:17 >
  • dizi izlemek genel kültür değil popüler kültürdür ayrıca dublajlı niye izliyorsun bebe misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casablancas

dizi izlemek genel kültür değil popüler kültürdür ayrıca dublajlı niye izliyorsun bebe misin ?

yok bebe değilim alt yazılıdan zevk almıyorum :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.