Şimdi Ara

Yabancılarla ingilizce chat Amerika england ingiltere

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
7.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ya Google da yabancılarla chat diye ararken bu siteyi buldum türk sitesi ama manyak yabancı var daha 15 dakikada 3 tane hatun attım msn ye 2 si london dan biri kahireden . sizde benim gibi yabancı dil öğrencisi iseniz ve dilinizi geliştirmek için yabancı arkadaş ariyosanız işte size süper bi yer Yabancılarla ingilizce chat Amerika england ingiltere chat ingilizce sohbet

www.ingilizce.be/chat.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NetworkSolution -- 9 Aralık 2007; 18:40:49 >

• bu sitenin sahibi bu forumdan birisi
  • Ciddimisin valla bilmiyordum özür dilerim ben google da buldum güzel bi yer yabancı cok ingilizce bölümü okuyorum ve arkadaşlarımla paylaşmak istedim
  • dur bende gireyim ingilizce mi geliştirmek için pratik yapmak kadar güzel bir şey yok

www.englishbaby.com u da tavsiye ederim oradada chat var ve şu an neredeyse dünyanın her yerinden insanlar msnimde kayıtlı ve sürekli konuşuyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: NetworkSolution

Ya Google da yabancılarla chat diye ararken bu siteyi buldum türk sitesi ama manyak yabancı var daha 15 dakikada 3 tane hatun attım msn ye 2 si london dan biri kahireden . sizde benim gibi yabancı dil öğrencisi iseniz ve dilinizi geliştirmek için yabancı arkadaş ariyosanız işte size süper bi yer

www.ingilizce.be/chat.htm

Yakında foruma "kız bunu yazdı ne demek?Acil yardım!!" diye konu açarsın

• ya ben bu sayfaya giremiyorum şifre filan diyor üyemi olmak gerekiyor
  • quote:

Ciddimisin valla bilmiyordum özür dilerim ben google da buldum güzel bi yer yabancı cok ingilizce bölümü okuyorum ve arkadaşlarımla paylaşmak istedim

iyi de niye özür diliyosun ki.ne güzel bişey yapmışsın işte.paylaşım yapmşsın.bende dil bölümü örencisiyim.bu konu benimde işime çok yaraacak.o yüzden aldım kenara hemen
  • bu site bozuk
  • javayla ilgili sorun yaşıyorum nedenini anlamasam bile.bilgisayarımda sun java yüklü ama hala inatla yükle diyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

ya ben bu sayfaya giremiyorum şifre filan diyor üyemi olmak gerekiyor

Ya şifre olayı şöyle sanırım eğer saha önce oraya üye olduysan şifre istiyor eğer üye değilsen zaten şifresiz girebiliyosun
  • quote:

Orjinalden alıntı: |cypo|

quote:

Ciddimisin valla bilmiyordum özür dilerim ben google da buldum güzel bi yer yabancı cok ingilizce bölümü okuyorum ve arkadaşlarımla paylaşmak istedim

iyi de niye özür diliyosun ki.ne güzel bişey yapmışsın işte.paylaşım yapmşsın.bende dil bölümü örencisiyim.bu konu benimde işime çok yaraacak.o yüzden aldım kenara hemen

Ya belki admin felandır sorun olur diye özür diledim
  • quote:

Orjinalden alıntı: astallavista

javayla ilgili sorun yaşıyorum nedenini anlamasam bile.bilgisayarımda sun java yüklü ama hala inatla yükle diyor

Bazen banada oluyor 4-5 kere siliyorum yeniden java yukluyorum anca düzeliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: eggy13

bu site bozuk

Neresi bozuq?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.