Şimdi Ara

Yalın İnternet - Modem? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
4.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Or_By

super online fiber hizmet veriyorsa onu almalı. yok apartmanda fiber yok ise onlarda adsl içi telefon hattı istiyorlar.

Peki hocam superonline adsl için gerekli olan telefon hattını kendileri çekiyorlarmı ? Yoksa biz bu telefon hattı olayında TTNET'e mahkummuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silphatos
    hat için geleceklerini kim dedi kargocu mu? beni arayan soran olmadı 2 gündür modem elimde ama bekliyorum açmalarını

Gidip modemi aldım.
    O sırada söylediler.

Bugün sabah geldi, hattı kontrol etti.
    "24 saat içinde açılacak" dedi.

Telefon ile arayıp kontrol etmek istedim,
    "7 gün içinde açılır" dediler.
    Bakalım, akşama açılmış olur mu? :)
    Modemi açık bıraktım evde.
  • modem her iki hızıda karşılayabilir bu konuda bi sıkıntın olmasın ama 16 mbit geçmeden önce sor bulunduğun konum 16mbit destekliyor mu?genelde başvurduğunda desteklemiyorsa söylerler ama sor sen genede bana söylediler bekliyorum buralarda bi çalışma var o bitince 16 mbite geçeceğim ;)
  • bana bugün de gelmediler hat için ya :( aradım 3 iş günü diyor öff
  • Sen genede bak bende de öyle olmuştu.Telefon kablosunu modeme tak müşteri hizmetlerini ara kullanıcı adı ve şifreni al kullanıcı adını ceptelno@ttnet olarak yapıyolar.Modemin arayüzünde bu bilgileri gir dene.
  • Dün geldiler ama henüz bağlanamadım.
    Sinyal vermeleri gerekiyormuş.

Telefon kablosu takılı iken,
    modemi açık bırakman yeterli.
    Gün içerisinde sinyalin verileceğini tahmin ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deyvidey

quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

super online fiber hizmet veriyorsa onu almalı. yok apartmanda fiber yok ise onlarda adsl içi telefon hattı istiyorlar.

Peki hocam superonline adsl için gerekli olan telefon hattını kendileri çekiyorlarmı ? Yoksa biz bu telefon hattı olayında TTNET'e mahkummuyuz ?

ne yazıkki mahkumuz. çünkü onların altyapısını kullanıyorlar. bildiğim kadarıyla sadece fiberde kendi alt yapısını kullanıyor. telefon ve adsl de türk telekom altyapısı kullanılıyor.
  • Hattımı aktive ettiler.
    Şu an evden yazıyorum.
    Hız testim 6 mb çıktı. Ultranet 16 mb için başvurmuştum.

Hat değerlerine bakmak isterken,
    kullanıcı adının başkasının ismi olduğunu gördüm.
    Şikayet için 444 0 375 'i aradım.
    Hattımın henüz aktive edilmemiş olduğunu söyleyerek,
    orada yazanları silerek kendi kullanıcı adı ve şifremi girmemi istediler.
    Şifreyi silersem, internet bağlantımın olmayacağını;
    düzeltmeleri gerekenin kendileri olduğunu söyleyerek reddettim.
    Hız da umarım, aboneliğin karışması sebebiyle 8mb lik tarife sebebiyle 6 mb çıkmıştır diyorum.
    Zira modemde 8000 kbps gözüküyor zaten.
  • bugün de gelmediler hat için kafayı yiyecem ya 1 haftadır uğraşıyorum şunun için 2 kere gayrettepe telekoma gittim saatlerimi harcayarak
  • benim başvuruyu iptal etmişler, neden iptal edildiğini de bilen yok şaka gibi. günlerdir bekliyorum haber veren de yok demin aradım da öyle öğrendim. tekrar başvurdum şimdi yine sözleşme ve modem gelebilir diyor, eski sözleşme ve modem ne olacak diye sordum 2 kere yine cevap yok. ah bi kablo hattı olsaydı binada öf be.
  • bende 27 sinde başvurdum.
    hala açılmadı bakalım
  • Ben 31 Ağustosta başvurmuştum . 1 Eylül cumartesi getirip d-smartı kurdular. Bugünde gelip hattı açtılar. Modemde DSL ve net ışığı yanıyor ama nedendir bilmem nete giremiyorum ? Google yada başka bir siteye ping atabiliyorum ama browserdan bağlanmak istediğimde bağlanmıyor.

Yarın gün içinde bir daha bakicam.
  • Başkasının kullanıcı adı ve şifresiyle bağlanıyordum.
    Dün aradım, sorununuz çözülmüş gözüküyor dediler.
    Nasıl yani dedim. Kullanıcı adı ve şifreyi kendinizinkiyle değiştirin dediler.
    İnternet bağlantım koptu, bağlanamadım.
    Yine TTNet'e muhtaç kaldım.
    Modemim bağlı, bekliyorum bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silphatos

benim başvuruyu iptal etmişler, neden iptal edildiğini de bilen yok şaka gibi. günlerdir bekliyorum haber veren de yok demin aradım da öyle öğrendim. tekrar başvurdum şimdi yine sözleşme ve modem gelebilir diyor, eski sözleşme ve modem ne olacak diye sordum 2 kere yine cevap yok. ah bi kablo hattı olsaydı binada öf be.

eğer hala sorunun çözülmediyse telekom müdürlüğüne uğra.çünkü çağrı merkezi çalışanı hattın neden iptal edildiğini göremiyor.senin bilgilerine ulaşınca kırmızı yazıyla "iptal" yazıyor.ama yanında sebebi falan yazmıyor.başvuracak arkadaşlar mecbur kalmadıkça internetten ve bayiden başvuru yapmayın arkadaşlar.sadece telekom ofis ve müdürlüklerini kullanın..tecrübe konuşuyor :))

• Benim hala baglanmadi ne superonline ne kablo vr bnm brda ahh sunlara mahkm olmasak!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı tarifeyi ben kullanmaktayım 12 ay indirim 24 ay taahütlü olarak satılıyor modem hediye arada kalan 2. yılın 12 ayları boyun ca 65tl + yalın net ücreti ekliyorlarmış bizde yeni farkına vardık bu konularda dikkatli olun ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

aynı tarifeyi ben kullanmaktayım 12 ay indirim 24 ay taahütlü olarak satılıyor modem hediye arada kalan 2. yılın 12 ayları boyun ca 65tl + yalın net ücreti ekliyorlarmış bizde yeni farkına vardık bu konularda dikkatli olun ....

Kampanya Koşulları
    Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen Yalın NET6, Yalın NETLİMİTSİZ, Yalın ULTRANET LİMİTSİZ, Yalın 8LİMİTSİZ ve Yalın NETLİMİTSİZ Plus tarife paketleri için geçerlidir. Kampanyadan yeni abone olacak ve mevcut taahhütsüz tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilecektir.
    Kampanyadan yararlanabilmek için 12 ay taahhüt vermek gerekmektedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagatayucuzal

quote:

aynı tarifeyi ben kullanmaktayım 12 ay indirim 24 ay taahütlü olarak satılıyor modem hediye arada kalan 2. yılın 12 ayları boyun ca 65tl + yalın net ücreti ekliyorlarmış bizde yeni farkına vardık bu konularda dikkatli olun ....

Kampanya Koşulları
    Kampanya Paket ve Ücretlendirme tablolarında belirtilen Yalın NET6, Yalın NETLİMİTSİZ, Yalın ULTRANET LİMİTSİZ, Yalın 8LİMİTSİZ ve Yalın NETLİMİTSİZ Plus tarife paketleri için geçerlidir. Kampanyadan yeni abone olacak ve mevcut taahhütsüz tüm bireysel ve kurumsal müşterilerimiz yararlanabilecektir.

sözleşmeyi yaparken o şekilde izah ediliyor sistem'e farklı peket girildiği için itiraz etmiştim başvur duğum bayii yalın int'tek kampaya olduğunu ve zaten o kampanyadan yararlandığımı aktarıyor fakat işlem merkezinde farklı paket tanımlı itirazımıda kabul emtmiyorlar.. http://f1209.hizliresim.com/11/8/csvbv.jpg

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cagatayucuzal

quote:

Kampanya Koşulları

sözleşmeyi yaparken o şekilde izah ediliyor sistem'e farklı peket girildiği için itiraz etmiştim başvur duğum bayii yalın int'tek kampaya olduğunu ve zaten o kampanyadan yararlandığımı aktarıyor fakat işlem merkezinde farklı paket tanımlı itirazımıda kabul emtmiyorlar.. http://f1209.hizliresim.com/11/8/csvbv.jpg

senin ki farklı indirimli tarife o 12 ay indirim 24 ay taahhüt

• sözleşmeyi yaparken modem hediye 8mb ve 12 ay taahüt yalın bağlantısı ücreti hediye dediler sisteme yanlış girilmiş hatalarını kabullenmiyorlar imzaladığım taahütün bir nüshasınıda vermediler...
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.