Şimdi Ara

Yaralı güvercin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bugun dıuşarda arkadaşlarla top oynarken yolun ortanısırna bir güvercin düştü gagası kaynıyor herhalde zavallıya elektrik çarpı hemen elektrık teliin altına dustu kusu aldım eve götürdüm bir koliye koydum onune su ve yem koydum ama yemedı kendım suyu gagsına götürdüğümde hemen suyu ıçti ama yem yemiyor 1 gözü kapalı 1 gözü açık bazı tüyleri grileşti elektirik çarpmasından dolayı diyorlar çevremde veteriner olmadığı için götüremedim herkes yaşamaz diyorlar onun hakkı kedi diyorlar neyle beslemeliyim yaşaması için neler yapmalıyım fazla kıpırdamıyor çoğunlukla otguruyor ayğa kalkamıyor acıl yardımlarınızı bekliyorum.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• güvercin kendini toparladı dahada ıyıleşti kanat çırpamıyor ama ayağa kalkabiliyor yardımlarınızı bekliyorum
  • sezarın hakkı sezara verın kedıye kısmetını yesın

şaka bı yana ortam sıcaklıgında tutman ıyı olur , inş elektırıktır başka bır hayvan vb yaralamıssa sanada bulaşmasın bışe ellerını ıyı yıka
  • kanadı yaralı melhem surdum kanadına okadar cok seviyorum kusa villa aldım dev gibi bir karton kutu kendine geldi kanat çırpamıyor paçalı ve tepeli bembeyaz iyileşmesi için dualarınızı bekliyor ev ortamı daima sıcak evde ninem olduğu için yem olarak muhabbet kuşu yemi , bulgur , ekmek , göbek gibi şeykler koydum sadece muhabbet kuşu yemini yedi çok sevdiği bir yem varsa söylermisiniz su olarak termoslar olur ya arıtma makinelri yani kendi içtiğim suların aynısını veriyorum :)
  • valla bıldırcın olarak ben et yemı yumurta yemı kullanırdım severmı guvercın bılmem lakın bılırcın yerdı
  • bildiğin sıradan, ucuz buğday... Güvercin dediğin buday yer. Mısıra da hayır demez. her türlü mevye ve yeşil sebzelere de bayılır...
  • tmm ama güvercinin kanadı yaralı iyileşmesi için ne sürmeliyim ne yapmalıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.