Şimdi Ara

YARDIIIIIIM!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OYUNA YENİ başlıcam ama oyunu yukledim lineage 2 extreme patch 1.3ü falan da indirdim

sorna baya bi upload eddi ama oyunu açamıyommmm
    baştan sona tam olarak anlatabilecek varmı

• abi extremeden tiskiniyorum bnde yapamadım!!!
    ama sanırsam şimdi sen o light patchi yukledin sora dos çıktı bi tusa bastin sora oyunu açinca critical err werdi.
    şimdi (ben yapmadim ama sanırsam)light patcten sora masa ustune l2extreme updater die bi kısayol gelecek ona tıkladiktan sonra dosu çalıştırcan.
    ama b nde emin deilmi cunku yapmadim:D
  • hehe, hakatten tiksindirici bi üyelik sistemi var.

Kardeş en son Patch 1.3 değil artık

1.4 çıktı. onu kurman gerekiyor. İşte link :
    http://www.l2extreme.com/Patch/PatchLight1.4.exe
  • püff sıçmışım lineageye oynanabilirlik 00000000 insan biraz kolay yapar yaw ornek gunzz super yaw çok kolay yukleniyo açılıyo uye olunuyo oynanıyo
  • aaaaaaaa

yok be kardeşim. Lineage Oyun değil; O bi HASTALIIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKK!!!

• ganş merak ettimde yaw snne saman uye oldun extremeye?
    yani osamanlardamı bole adamı delirtiyolardi???
    şimdiii yuksek rate bi c3 (veya c3-c4) server tawsiye eden warmi extreme dişinda!!!
    tek istediiim A ve S grade yi giyebilmek o serverda! yani bn giyiyim +4 set alin donateri giysin +25 set farkmaz sadece satilsin shoplarda aliyim weya yapabiliyim o bana yeter!!!
  • Abi ben Extreme in ilk üyelerindenim. ilk C3 olarak açıldı bizim tayfa başladık. hatta ilk lvl 75 lilerindeniz desek abartı olmaz. Yalnız sonradan gelen klanları sürekli tokatladığımızdan BOT(Dual Boxing) falan yapıyoruz diye baya bizi şikayet ettiler. sonunda BAN lattırdılar. O zaman Sorceress ın Aura semphony sinin casting delay i 0 a yakındı. yani normal bi büyü gibi habire çakabiliyorduk. inanın okçuları, daggercıları şamar oğlanı haline getirmiştik. bizi görünce kaçacak yer arıyorlardı . Tabii böylece baya düşman edindik. Bu şerefli(!) arkadaşların da BAN lanmamızda etkisi baya olmuştur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gansh

Abi ben Extreme in ilk üyelerindenim. ilk C3 olarak açıldı bizim tayfa başladık. hatta ilk lvl 75 lilerindeniz desek abartı olmaz. Yalnız sonradan gelen klanları sürekli tokatladığımızdan BOT(Dual Boxing) falan yapıyoruz diye baya bizi şikayet ettiler. sonunda BAN lattırdılar. O zaman Sorceress ın Aura semphony sinin casting delay i 0 a yakındı. yani normal bi büyü gibi habire çakabiliyorduk. inanın okçuları, daggercıları şamar oğlanı haline getirmiştik. bizi görünce kaçacak yer arıyorlardı . Tabii böylece baya düşman edindik. Bu şerefli(!) arkadaşların da BAN lanmamızda etkisi baya olmuştur.

Server c1 olarak vardi zaten c3 olarak acilmadi.Baya zamandir var ama cok hizli bir sekilde gelismeleri takip ediyor Gm leri bi tek subclass eksik :)

• ewet arkadaşım, biliyorum C1 olarak var olduğunu. Ben yanlış ifade ettiğimi düşünrerek : "ilk C3 olarak açıldı" sözümü "C3 olarak ilk faaliyete geçişiyle birlikte" olarak değiştiriyor ve exnadia arkadaşım sana da Teşekkür ediyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.