Şimdi Ara

YARDIM: canon lbp 6000 d otomatik çift taraflı yazdırma ayarı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
7.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dün canon lbp 6000 d yazıcı aldım fakat samsung yazıcıda kullandığım otomatik çift taraflı yazdırma seçeneğini bulamadım. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkFtH -- 21 Eylül 2011; 11:25:56 >

• çift taraflı yazdırma ayarı yok. ama iki sayfayı yan yana yazdırma özelliği var yazıcı özelliklerinden bula bilirsin bedne daha yeni kurdum aradım ama buılamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elyakubu -- 23 Eylül 2011; 9:33:13 >
  • Canon servisini aradım özelliğin olduğunu söyledi (farklı yönlerde yazdır seçeneği) ama ayar yapmama rağmen çift taraflı baskı alamadım. Ya gerçekten dediğin gibi o özellik yok ya da yazılımsal bir sorun var.
  • yazdırma ekranını altında 3 seçenek var.1 Aralıktaki Tüm Sayfalar 2 Tek Sayfalar 3 Çift Sayfalar
    ben önce tek sayfaları yazdırdım.kağıtları daha sonra yazılmamış sayfalar üst tarafa gelecek şekilde tekrar kağıt kasetine koydum ve bu sefer çift sayfaları yazdırdım.çift taraflı yazdırmaya başlamadan önce 1.yazdırdığınız tek sayılı sayfaların ilki en üsste olmalı 2 kağıt kasete konulurken yazılmış sayfaların üst
    kısmı dışarıya bakmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdurak3 -- 29 Mart 2012; 13:23:09 >
  • konu ile alakası yok ama yazdığım konuya kimse vecap vermedi :) bu yazıcıda drum ömrü nasıl acaba?

buyazıcıyı almayı düşünüyorum ama karar veremedim. şu konumda sormuştum.

http://forum.donanimhaber.com/m_59148663/tm.htm
  • drum ın fazla bir maliyeti olacağını sanmıyorum.kendin dolduracaksan en az 3 dolum gider.bu da dolum başını 3.5 tl yapar.5 tl toner tozu tutsa sana bir dolumun maliyeti en fazla 9 tl ye gelir.
  • mdurak3 çok teşekkür ederim cevabınız için. çok yardımcı oldunuz. canon dan başka marka almak istemiyordum zaten, kararımı vermiş oldum böylece :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.