Şimdi Ara

yardım edebilirseniz çok sevinirim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
159
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaklaşık 5 yıldır hiç bir şey doğru düzgün gitmiyor.

arkadaşlar ben, kendimi saklı tutmak istiyorum ismimi vermeyeceğim ancak son zamanlarda iyice ve iyice kötü hissetmeye başladım. 13 yaşındayken OCD ve kaygı bozukluğu teşhisi konulmuş bir çocuktum ben şuan 18 yaşındayım. Çok iyi hatırlarım hiç bir derdim tasam yokken yataklara düşer yataktan çıkamazdım tüm gün boyu 1 ay içinde aldığım ilaç tedavisiyle birazcıkta özgüvenimin dönmesiyle 14 15 16 yaşlarını kazasız belasız çok az sıyrıkla atlattığımı düşünüyorum . (Hala antidepresan,ocd ve kaygı ilaçlarımı alıyordum bu yaşlarda) arkadaşlar ben bu süreç içerisinde çok ama çok duygusuzlaştım en son 12 yaşında ağlamıştım artık hiç bir olay beni ne üzüyor nede ağlatıyor nede sinirlendiriyordu mesela birisinin öldüğünü duyduğumda küçükken çok üzülürdüm şimdi şu 5 senedir herşeyi normal karşılıyorum arkadaşlarımın bana attığı kazıkları bile takmadım ki bana kalsa bu kazıkları yiyen biri ağlamaktan mahvolurdu. Sanki her duygum sessizleşti. Ta ki 16-17-18 yaşları... ben 11.sınıftayken okulumda hiç adını bile duymadığım bir kızın varlığından haberdar oldum ilk başta arkadaşlarım uyarıyordu bu kız biraz dengesizdir biraz bayabilir diye ama ben kendim tanımadan yargıya ulaşmak istemedim ki halada öyle biri olduğunu düşünmüyorum bu kızdan 2014 aralık ayından beri hoşlanıyorum yakında 2 sene olacak. hoşlanmak ne kelime be ! DELİLER GİBİ AŞIK OLDUM. kız üzüldüğünde bende üzülmeye başladım 5 sene sonra ilk kez onla kavga edip 3 ay konuşmayınca gözümden 3 yaş indi ama doğru düzgün hala ağlayamıyorum , bana hoşlandığı kişileri anlattığında içim parçalanıyordu mahvoluyordum yani sigaraya bile başladım kendimi yatıştırmak için artık bunalıyordum kendi kalbimde. Sürekli onun beni sevmeyeceğini bildiğim bir kişi bu... ve bunu düşündükçe kalbime sızılar giriyor arkadaşlar ben bir sürü kızdan hoşlanmıştım ama kimse onun gibi olmadı böyle şey konuşmalar açınca kalbim sanki boğuluyor sanki içinden asit geçiyor kendime gelemiyorum ağlamak istiyorum ama beceremiyorum. Çok düşündüm onla konuşmamayı hatta bi kerede denedim ama kızda konuşmak istiyor beni değerli bir arkadaşı olarak görüyor , ben o herzaman yanında güvenebilceği herşeyini anlatabilceği biri olsun diye asla onla konuşmayı bırakamadım . Çünkü ben gidersem konuşacak kimi kalcak bilmiyorum . Şimdi gene anlatıyor daha 2 gün önce tanıştığı insanlarla tatil planları yapıyor ve ben olacaklardan korkuyorum kalbim iyice sızlıyor ediyor bunun gibi çok olay yaşandı ucundan yırttım ama bu sefer bu bile gerçekleşirse ve bana her gece attığı mesajları anlatırken kendime sevgili buldum gibi bir mesaj gelirse herhalde kalp krizi geçiririm artık dayanamıyorum onu ortada bırakıp gitmek istemiyorum öyle bir şeyi hiç bir insan hak etmiyor ama belkide bu 1.5 senelik aşkımı kıza itiraf edersem benle konuşmayı keser diye düşünüyorum. Bencilce çok bencilce olcak insanlığıma sığdıramıyorum onu ortada bırakacağım ama arkadaşlar yapamıyorum hergün yıpranıyorum gözlerimin altı stresten zaten morarıktı kullandığım ilaçlar bu sene bu olaylar yüzünden dahada dozaj olarak arttırıldı artık sokakta junkie gibi geziyorum artık kendimi düşünmek zorundaymışım gibi hissediyorum itiraf edip kurtulursam benle birdaha konuşmayacağınıda biliyorum o kendi yoluna bende kendi yoluma gideceğim... AMA ÇOK AMA ÇOK özleyeceğim . AĞLAYAMIYORUM EDEMİYORUM AMA KALBİM BOĞULUYOR ... hiç kimseye daha önce aşık olmamıştım nasıl üstesinden gelcem kaç ay sonra unutcam ben bu kızı napayım arkadaşlar itiraf edeyim mi ? Etsemde ettikten sonra ne yapayım ? Unutmam lazım lütfen yardım edin artık kaldıramıyorum her gece 4 te yatıp 7 de kalkıyorum 5 aydır LÜTFEN ARKADAŞLAR LÜTFEN BİR TAVSİYE VERİN BEN MAHVOLUYORUM.

• yardım edecek yok mu ?
  • lütfen...
  • Bir vajinanin daha bir gencin hayatini nasil yikip paramparca ettigine sahit oluyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zamana bırak dostum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam sencede biraz abart miyor musun ?

Senin sorunun yalniz kalman ve bos baktinin bol olmasi.Bir ugras bul daha gencsin spor yap

Yatistirsin diye. Sigaraya baslamissin birazda aptalsin neden boylesin sen

• ya lütfen dalga geçme hiç hoş değil o kadar ilaç kullanan insanım bunlar dahada üstüme gelince yapamıyorum
  • Doğru dürüst tavsiye verecek kimse yok mu...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.