Şimdi Ara

YARDIM LUTFEN!! EKRAN KARARMASI YUZUNDEN HIC BI OYUNU OYNAYAMIYORUM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim sorunum daha yeni oluştu. Önceden böyle bi sorunum yoktu. Ne zaman bi oyun oynamaya kalksam oyuna giriyorum, oynamaya başlıyorum ve başladıktan 4-5 dakika sonra ekranım kararıyo siyah ekran geliyo ve bilgisayar kilitleniyo. Hoparlörlerden oyunun sesi hala gelmeye devam ediyo fakat hiçbir tuş etki etmiyo mecbur düğmeden restart yapmak zorunda kalıyorum. Sistemim Core 2 Duo E4500 2.2 Ghz, His Ati Radeon HD 2600 XT 512 GDDR3, 4 GB Kingston Hyper 800 mhz ram ve 450 W PSU ve windows vista ultimate kullanıyorum. Bütün sürücülerim güncel CCC 8.8 kullanıyorum. Kasamda çok iyi ısı problemi de yaşamıyorum boştayken 50- 60 C yi geçmiyor hiç. Denemediğim şey kalmadı fakat bir türlü olmuyor hangi oyuna girersem aynı şeyi yaşıyorum. Örnek olarak COD4, Crysis, Assassin's Creed, Lost Planet vs... Eger aranızda bilen birileri varsa beraber çözebilirsek bunu çok memnun olurum şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...

• selamun aleykum hayirli geceler kardes

8.8 pc den kaldir ve ekran kartinin surucusunu yukle CD ile gelen varsa daha sonra da 8.6 yada 8.7 ile duzelt 8.8 de sorun oldugunu soyluyorlar oncelikle bunu yap kardes daha sonra da eger ki bu sekilde duzelme olmaz ise anakartinda 2 inci bir pci-ex slotu var ise ona tak ve o sekilde de dene ve ekran kartinin cd si ile install yap daha sonra da 8.7 yada 8.6 ile dene bakalim calisacak mi eger ki o da olmaz ise uzulerek soylemek gerekirki garanti yolu gorundu ... Ancak Allahdan umut kesilmez simdilik sen dediklerimi bir dene
  • AA 4850 değil hayret nasıl olur
  • a.s kardeş sana da hayırlı geceler öncelikle yardımın için saol fakat bu sorun 8.7 yüklüyken de oldu 8.8 ile ilgili deil ayrıca dediğinide denemiştim fayda etmedi ve ayrıca ikinci bi pcie slotum yok maalesef :( hayır çok ilginç bi anda böle yapması normalde hiç bi sıkıntısı yok canavar gibi hatta 2 dvi da kullanıyorum biri hdmi a bağlı çatır çatır hiç bi sıkıntısı yok ama oyuna daldım mı direk kitleniyor garantiye gittimi de gelmez şimdi gavur neyse kardeş çok teşekkür ederim yardımın için
  • quote:

Orjinalden alıntı: tokato

AA 4850 değil hayret nasıl olur

• Bir çok zaman kartı çıkartıp pci yuvasını temizlemek gibi Fiiller işe yarayabilir.

Fakat sürücü denemelerinden sonra bir kez daha temiz vir windows yüklemeni tavsiye ederim en baştan.

O da olmazsa gönder garantiye artık bu problem teknik servisteki pc de de oluyorsa direk değişim hakkın var zaten.
  • Güç Kaynağının Markası Nedir?
  • quote:

Bir çok zaman kartı çıkartıp pci yuvasını temizlemek gibi Fiiller işe yarayabilir.

Fakat sürücü denemelerinden sonra bir kez daha temiz vir windows yüklemeni tavsiye ederim en baştan.

O da olmazsa gönder garantiye artık bu problem teknik servisteki pc de de oluyorsa direk değişim hakkın var zaten.

Bencede iyi bi format atman gerekiyor. Olmazsa başka bi pc de deneyebilirsen sen dene. Çalışmazsa garantiye....
  • quote:

Orjinalden alıntı: DEATH71

quote:

AA 4850 değil hayret nasıl olur

İyi espri ama dimi
  • format attım ztn kasayı da full yeni temizledim fakat olmuyo bi türlü garanti yolu gözüktü buna anlaşılan. Bunu garantiye yolladıktan sorna bi ekran kartı daha alacam mecbur agp slotulu tavsiye edebileceğiniz ekran kartları var mı arkadaşlar bu da garantiden gelince crosfire la bağlarım artık.
  • bu arada güç kaynağımın markası gp-ps450ap die bişey real power dandik bi marka yani
  • agp de crossfire yapamazsın arkadaşım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.