Şimdi Ara

Yardım lütfen hangi android telefonu alim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 450 civarı 2.el android güzel bi telefon almayı düşünüyorum aklımda ideos x5 samsung modelleri var çok kararsızım sizce hangi model android telefonu alim? yardım lütfen ..

• Androidi de ne yapacaksın , 5 para etmez kasıntı bir işletim sistemi ,Menüde bile takıla takıla geziyorsun : ))
    Zaten o paraya alacağın androidlerdede hiçbir özellik tam olmaz. Ya ön kamerası yoktur ya berbat foto çeker , ya ekranı kötüdür yada pilini günde 2 kez şarj edersin.

Bence git 550-600 liraya ikinci el nokia n8 al daha sonrada symbian belle yükle , daha memnun kalırsın.

Nokia dışında ne önerirsin dersen ,alternatif olarak samsung wave 2 filanda tavsiye ederim.
  • Android mi beş para etmez? Symbian'ı öneriyorsun bir de. Tabi o senin fikrin saygı duymak lazım ama cümlelerine dikkat etmelisin bence. Yanlış bilgiler veriyorsun.

@emreagbey

450 biraz az gibi. Üstüne biraz daha ekleyip güzel bir android almanı öneririm.
  • N8 kimse tavsiye etmiyor yine de teşekkür ederim . Hangi telefonu önerirsin ?
  • Bilgilerin tamamı doğrudur, sadece ben ezberden konuşmadığım için size farklı gelmiş olabilir.
  • Wave 2 android dgl galiba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nativist : hangi telefonu önerirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: FRAPS

Androidi de ne yapacaksın , 5 para etmez kasıntı bir işletim sistemi ,Menüde bile takıla takıla geziyorsun : ))
    Zaten o paraya alacağın androidlerdede hiçbir özellik tam olmaz. Ya ön kamerası yoktur ya berbat foto çeker , ya ekranı kötüdür yada pilini günde 2 kez şarj edersin.

Bence git 550-600 liraya ikinci el nokia n8 al daha sonrada symbian belle yükle , daha memnun kalırsın.

Nokia dışında ne önerirsin dersen ,alternatif olarak samsung wave 2 filanda tavsiye ederim.

menüde bile takıla takıla mı geziyorsun? N8 süper mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: emreagbey

Wave 2 android dgl galiba

wave2 android değil bada işletim sistemi kullanır ve uygulamalar kısıtlıdır. 2. el cihaz almak riskli olabilir bence biraz daha bekleyip sıfır bir smartphone alabilirsin. fiyatı biraz daha arttırırsan galaxy gio, huawei ideos x5 ve optimus one alabilirsin. illa ki 2. el olsun dersen huawei x5 yada x10 mini düşünülebilir.
  • Teşekkürler bilgiler için. Blackberryler nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: _blackmamba_

quote:

wave2 android değil bada işletim sistemi kullanır ve uygulamalar kısıtlıdır. 2. el cihaz almak riskli olabilir bence biraz daha bekleyip sıfır bir smartphone alabilirsin. fiyatı biraz daha arttırırsan galaxy gio, huawei ideos x5 ve optimus one alabilirsin. illa ki 2. el olsun dersen huawei x5 yada x10 mini düşünülebilir.

Uygulama daha az diye wave 2 önermeyip neredeyse aynı paraya optimus one , x10 mini gibi çöp telefonları nasıl önerebiliyorsun.Arkadaşın parasına yazık olur.
    Bırakın artık şu android zımbırtsını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Uygulama daha az diye wave 2 önermeyip neredeyse aynı paraya optimus one , x10 mini gibi çöp telefonları nasıl önerebiliyorsun.Arkadaşın parasına yazık olur.

neye dayanarak android kahhında milleti yanlış yola sevk ediyosun bide ezberden konuşmuyorum demişsin Allah iyiliğini versin

• quote:

quote:

quote:

android zımbırtısı mı? androidde olan uygulamalar ios hariç hangi işletim sisteminde var? kaldı ki ios'ta bir çoğu ücretli uygulamaların. google markette bulunan uygulamalar ücretsiz. ben wave2'ye kötü demiyorum donanım olarak iyi olabilir ama x10 mini ve optimus one gibi smartphone'ların sunduğu uygulama bolluğunu sunamaz. android bugün dünyanın en iyi işletim sistemi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. zımbırtı değildir...

• Androidi belli bir süre bende kullandım ,marketindeki uygulamaların %90 ı çöpten ibaret çerezlik uygulamalar , ben o dandik uygulamaları kurup denemek için bile vakit ayırmam. Geri kalan %10 luk kaliteli kısım ise diğer işletim sistemlerindede çok rahatlıkla bulunuyor. Symbian3 , win phone , bada vs.)
    Önemli olan sayısı değil , uygulamaların kalitesidir.

Bence artık android rüyasından uyanma zamanınız geldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.