Şimdi Ara

Yardıma ihtiyacım var Air4310 :S

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba şuan sorunum şu internetimin kapsama alanını artırmak istedim yani evde heryerde çekmiyodu ve komşumdada çekmiyodu ortak kullanıyoruz bunun üzerine airties 4310 aldım ama eve geldimde bi sorunla karşılaştım air43102u modemime(Zyxel-
    P-660w-Tx serıes) bağlayamadım çünkü modemimde tek port/giriş var bu sorunu switch ile halledebilirmiyim yani switch ve uzatma kablo alsam air4310'u alt kata koysam sorunsuzn kullanabilirmiyim?

• Merhaba,
    Air4310 u kablosuz interneti alıp kablosuz yayma olarak denemenizi tavsiye ederim. Ben bu şekilde kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lannister IV kullanıcısına yanıt
    dediğiniz gibi yapabilirsiniz. ister modemden ister switchden kablonun nerden geldiği önemli değil. yeterki ucunda internet olsun.
    kablosuz tekrarlayıcı (repeater) olarak da kullanabilirsiniz. ortalama biyere koyarsanız bulunduğu yerdeki mevcut sinyali daha ileriye aktarır.
    ama konumlandıracağınız yerde çekmiyor yada çok az çekiyorsa kablo ile vermeniz daha performanslı olur
  • Lannister IV kullanıcısına yanıt
    Universal repeater özelliği ile de bu durumu çözebilirsin. Kablosuz yayını kablosuz aktarabilirsin. Port da boş kalır. Switch bağlarsan tabiki daha stabil ve sorunsuz olur.

http://www.airties.com/_supportdocs///__20130614084040.pdf
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.