Şimdi Ara

Yardımm!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yaw belki çok sorulmuştur ama benim ki biraz daha farklı ama eğer yine benimkiyle aynı bi topic warsa link ini verin lütfen çünkü ben bulamadım
    şimdi benim bi tane SRO cu arkadaş war
    onunla yeniden char açcaz
    Onun açacağı char şöle:
    Blade/Protector Zırh/Stat'ler karışık yani her level de istediği birine full veriyo ama kesin ikisine de veriyo full veriyo(bence büyük bi aptallık neyse)Nuke falan deil/level ıyla bicheon skill i eşit gitcek yani sp farm yapmıcak/force dan da light a veriyo o kadar ama dediğim gibi nuke deil(bence çooooooooooook dandik bi char olcak ama neyse ben bişey demedim ona)
    Benim açacağım char:
    Glaive/Protector Zırh/Stat'ler Pure(full)STR/Nuke deiilim/sp farm yapıyım mı emin deilim siz söylesin bunu yapıp yapmıcağımı/force dan fire a vercem diğerlerini de büyük ihtimal 12 yaparım(belki 12 biraz az ama ben yani daha level 25 lerden falan söz ediyorum ona göre) YA DA (DİĞER DÜŞÜNDÜĞÜM CHAR)Bowman/Protector Zırh/Stat'ler Pure(Full)STR/Nuke deilim/sp farm yine emin deilim sizin fikirlerinizi alıyım/force dan light mi fire mi emin deilim bunu da siz söleyin

yani sizden kısacası istediğim;benim açmak istediğim iki tane yeni char çeşidim war üstte yazdım bunları
    bu iki char çeşidinden sizce hangisini seçiyim???Benim düşündüğüm char lar da da dediğim gibi sp farm yapıyım mı??ama full str yim full int olsam tmm kesin yaparımda sp farm full str olunca yapmak biraz kötü ve zor olur gibi geliyo açıkcası yapmak istemiyorum ama siz sölersiniz yine de..??ve son olarak şimdi atıyorum size anlattığım gibi olacağım iki char dan herhangi birini sölediniz atıyoum okçu ol dediniz
    benim yukarda özelliklerini yazdığım okçu(ve yanıında yazdığım özellikleri ile) arkadaşım dediğim blade yi kesebilir mi??(ikimizde level 25 olduğumuzda)
    ya da siz bana glaive yi seç dediniz
    benim yukarıda yazdığım özelliklere sahip olan glave arkadaşım blade yi yenebilir mi??(yine level 25 de)

nolur güzel cevaplar verin
    şimdiden teşekkürler saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SSlyvanaSS -- 24 Haziran 2006; 23:06:47 >

• cevap verecek yok mu yaw?? lutfen çok lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.