Şimdi Ara

yarın mp3 sipariş vercem ama son tavsiyenizi istiyorum(westone um1'im yanına ne gider)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yarın allah nasip ederse iriver clix 2 alcam ama şu yeni creative zen kafamı karıştırıyo daha kaliteli gibi duruyo siz hangisini önerirsiniz daha mp3 almadan westone um1 aldım denemedim bile öyle bana bakıyo yanına hangisi gider acaba simdiden sağolun

• slm arkadış yaklaşıl 4 yıldır iriver hemen hemen tüm modellerini kullandım tek kelime harika yeni çıktı creative almayı düşündüm tip tasarım olsun hafiflik olsun video kaliteside idare eder ama ses kalitesi gercekten berbat iriver nazaran iriver almanı şiddetle tavsiye ederim.
  • çok teşekkür ederim arkadaşım tavsiyen için kararım kesinleşti artık senin gibi kullanıcıların tavsiyesini bekliyodum çok sağol
  • bende bazı tanıdıklar tavisyesi sayesinde tanıştım iriver le senelerden beri kullanıyorum eger istanbuldan almak istiyorsan dogubank ta rekor elektronik var en alt katta dükkanı köşede bi yerde orada bulunuyor osman isminde bi abi var her konuda yardımcı olur ismim metin söylersin ona şu an elinde varmı bilmiyorum daha önceden vardı ama sattıgı malın arkasında duruyor garantisi yok ama tamir konusunda filan yardımcı olur eger alabiliyosan amerikadan getittirmeni tavsiye ederim iyi bayramlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.