Şimdi Ara

Yarışma Hediye Gönderimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar monster inceleme yarışmasında kazanılan hediyelerin gönderimi ve bilgilendirmesi yapılan arkadaş var mı aacaba ? Bir yarışma yapıldı ne yarışma ile ilgili doğru düzgün bilgilendirme yapıldı ne de hediyelerin gönderimiyle ilgili bilgilendirme yapıldı . Varsa fikri olan paylaşırsa sevinirim , iyi günler .

• Up
  • Yarışma sonuçları açıklanalı 2 hafta oldu.

http://forum.donanimhaber.com/m_109236687/tm.htm
  • Anlayamadın galiba , hediye gönderimi ile ilgili sordum sorumu .

• İlk verdiğiniz cevap dalga geçer cinsten olduğu ve forumda da trol insan çok olduğu için sizi de öyle zannettim kusura bakmayın . Teşekkürler bilgi için mesaj atıp soracağım monsternotebooka .
  • blackhawkredflag B kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok malesef herhangi bir bilgilendirme yapılmadı
  • insanderili İ kullanıcısına yanıt
    Tamam, teşekkür ederim.monster sitesinden mesaj yolladım cevap gelirse yazarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sn. blackhawkredflag;

Tebrik ederiz. Kazandığınız ödülün tarafınıza ulaştırılması için kimlik bilgilerinizi teyit etmemiz gerekiyor. Bu nedenle kimlik bilginizin önlü arkalı taranmış bir halini info@monsternotebook.com.tr mail adresimize kargo gönderimi için gerekli olan güncel iletişim bilgileriniz ile birlikte bir mail olarak bize göndermenizi rica ediyoruz.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri

• quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMusteriHizmetleri

Sn. blackhawkredflag;

Tebrik ederiz. Kazandığınız ödülün tarafınıza ulaştırılması için kimlik bilgilerinizi teyit etmemiz gerekiyor. Bu nedenle kimlik bilginizin önlü arkalı taranmış bir halini info@monsternotebook.com.tr mail adresimize kargo gönderimi için gerekli olan güncel iletişim bilgileriniz ile birlikte bir mail olarak bize göndermenizi rica ediyoruz.

Saygılarımızla,

hediye demişken METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN kodunu göremedim kutuda ?_?

• MonsterMusteriHizmetleri kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim , bilgilerimi gönderdim . İyi çalışmalar .
    Sn. blackhawkredflag;

Konu ile ilgilenen arkadaşlarımıza mailinizi az önce yönlendirdik. Arkadaşlarımız hediyenizi belirtmiş olduğunuz adresinize en kısa zamanda göndereceklerdir. Tekrar tebrik eder mutlu günler dileriz.

Saygılarımızla,

• o.aydınlı kullanıcısına yanıt
    Sn. o.aydınlı;

Ürününüzü teslim aldıktan sonra web sitemizinhttp://www.monsternotebook.com.tr/mesaj/mesaj_gonder.aspx linkindeki "MESAJ GÖNDER" bölümünden talebinizi bize mail olarak iletmeniz yeterli olacaktır.

Arkadaşlarımız oyun kodunuzu mail olarak en kısa zamanda size göndereceklerdir.

Saygılarımızla,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.