Şimdi Ara

Yasuo yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu yasuoya statik ve ebedi çıkmaktansa hayalet dansçı ve youmu çıkmak daha mantıklı değil mi? Bu şekilde iki itemde yuzde 50 kritik oluyor diger türlü yüzde 45 artı runlerden gelen gelen kritik ile oluyor yüzde 50 yardımmm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu mantıkla bakarsan 6 ie çık.

• Statik o patlama hasarı için kullanılıyor Ancak dediğin şey çok mantıksız hasardan kısarak hiç bir şey elde etmiyorsun yani
  • Eyvallah ta çıkılan ilk iki itemde yüzde yüz kritik şansını bu sayede daha erken elde etmiş oluyoruz daha ucuz oluyor yani tabi bu benim düşüncem peşine şu buildde yaptım.

Youmu hayalet kana susamis hydra ve karayel çokda hızlı oluyor bu sayede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraktrd -- 6 Eylül 2015; 21:41:51 >
  • O dedigin cok sacma

• Olum eyvallah ama yaptığınız yorumlar asıl çok bir neden soylemeden saçma vesaire yapıcı yorum yokki bende buraya konu açıyorum hareket hızı akışın hızlı dolmasini sağlayacak ve runlerde kritik kullanmak zorunda kalmayıp normal ad runleri girebileceksiniz. Bunun gibi daha bir çok artı

• buraktrd kullanıcısına yanıt
    Ebedi çıkmazsan kritiği nasıl vereceksin? + Yasuo kritiğe ve ani hasara ihtiyaç duyduğu için statik de çıkmak zorundasın. Bu sayede rakibe ilk yaptığı atak statik+kritik olduğu zaman muazzam derecede hasar veriyorsun. Ki build güzelken değişiklik aramanın sebebi ne?
  • Statikten gelen patlama hasarı ve ebedinin ad sinden baz geçmiş olursun. Sadece saldırı hızı kasmak sana bişey kazandırmaz. Zaten e den gelen mobilliğe sahipsin. Ebediden gelen kritik hasarın fazla vurması olayını kayıp edersin. Erken tamamladığın buildi kritik hasarın daha az vurmasına ve az vuran kritik hasarın ebediden gelen dahada fazla vurmasına değişirsen al bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen yasuoyu çok yanlış anlamışsın
    yasuo assasin öyle %100 crit yapıp 2küsür as yaparsan gider hiç bir işe yaramadan tek yersin
    assasin ani hasar verir bu durumda statikk hançeri patlaması için ebedi kritik hasarın artışı için alınır
    iyi tamam ani hasar için nasıl build yapılmalı dersen statikk üçlü kuvvet ebedi core itemlar olur gerisini duruma göre değiştirirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crystal Prox -- 6 Eylül 2015; 22:40:53 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.