Şimdi Ara

Yatay Gecis bilgileri icin yardim ariyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar uludag universitesinden yildirim beyazit universitesine yatay gecis yapilabilir mi bu yil uludag yi kazandim ama ailem, kiz arkadasim hepsi ankaradalar denklik saglanir mi? Bir de uludag universitesi %100 turkce; yildirim beyazitin turkce programinda sikinti olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hocam bölüm ne?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tip fakultesi. Yazmayi unutmusum kusura bakmayin

• quote:

Orijinalden alıntı: Xkamilxx

Tip fakultesi. Yazmayi unutmusum kusura bakmayin

okulu begenmediniz sanirim hocam bu hafta basladi okulunuz. ortalama ile gecersiniz denklik durumu izmirdeki tıplarda problem oluyor genelde.. sorun olmaz yani olursa da o kurulu alttan alirsiniz yani ortalamaniza bağli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D8783DAC6 -- 15 Eylül 2017; 16:21:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokerberg

Uludağ 6.621 ile kapamış

Yıldırım (İngilizce) 7.872 ile kapamış . Merkezi yatay geçiş başvurursunuz ilk sene bitince , direk geçersiniz. Zaten %30 yer açmak zorunda her bölüm yatay geçiş için . Yani yaklaşık 50 kişilik yer olmuş olacak ve o kadar puanı yetip de yıldırım beyazıt'a geçecek kişi yoktur

Hayırlı olsun şimdiden kesin geçersiniz yani.Ortalama ile geçmeye filan gerek yok yani direk böyle geçersiniz

hocam arkadas sanirim turkce bolumu istiyor

• Ortalamayi kac yapmam gerek 4 uzerinden yaklasik? Hani kesin gecis yapmak istiyorum da

• hocam bu ikisinin farkları neler benim puanım 455 ise 456 lık yere hangisiyle yatay geçiş yapmalıyım farkları neler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokerberg

Ortalama kasarak geçiş yapmalısın , hangi bölüme geçeceğine göre lys puanın ve ortalaman arasında bir oran yaparlar başvuranlar arasında sıralamaya alınırsın

Merkezi yatay geçişte yerleştiğin yıl taban puanından yüksek aldığın her yere başvurabiliyorsun ve geçebiliyorsun

hocam ikisinin başvuruları nerden yapılıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.