Şimdi Ara

yatay geçiş ve onaylı öss sonuç belgesi...acill.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
17.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Rashta

quote:

Orijinalden alıntı: patronas

arakadaşlar yatay geçiş başurusu için tüm belgeleri topladım yalnız onaylı öss sonuç belgesi kaldı.ösym bürosuna gittim biz vermiyoruz ankaradan alcan dedi.forumlardan baktım öğrenci işleri veriyor dendi gittim benim girdiğim sene çıktı ile kayıt yaptırmışım okula o yüzden onaylama yetkimiz yok dediler.bu işlerle uğraşmış olan ya bilgisi olan arkadaşlar siz nasıl hallettiniz....ankaradan alma çok saçma geldi bana öss sonuç belgesi için kalkıp ankaraya mı gideceğiz.birde öğrenci işleri noterde onaylattır dedi çıktısını(herhalde en mantıklısı bu)..

Bu belge tam olarak neyi gösteriyor beyler?

Yani yerleştirme sonuçları mı var yoksa LYS YGS puanı sonuçları mı anlamadım ben ?

Bu arada yatay geçiş düşünüyorum ama bu belge kafamı karıstırdı.

Puanını gösteriyor.

Ben Ankaray falan gitmedim. Direk şubeden aldım. 3 adet aldım ve 1 lira para vermedim. Bu sene aldım tabi konu 2010

• quote:

Orijinalden alıntı: Skayn

quote:

Orijinalden alıntı: Rashta

quote:

Orijinalden alıntı: patronas

arakadaşlar yatay geçiş başurusu için tüm belgeleri topladım yalnız onaylı öss sonuç belgesi kaldı.ösym bürosuna gittim biz vermiyoruz ankaradan alcan dedi.forumlardan baktım öğrenci işleri veriyor dendi gittim benim girdiğim sene çıktı ile kayıt yaptırmışım okula o yüzden onaylama yetkimiz yok dediler.bu işlerle uğraşmış olan ya bilgisi olan arkadaşlar siz nasıl hallettiniz....ankaradan alma çok saçma geldi bana öss sonuç belgesi için kalkıp ankaraya mı gideceğiz.birde öğrenci işleri noterde onaylattır dedi çıktısını(herhalde en mantıklısı bu)..

Bu belge tam olarak neyi gösteriyor beyler?

Yani yerleştirme sonuçları mı var yoksa LYS YGS puanı sonuçları mı anlamadım ben ?

Bu arada yatay geçiş düşünüyorum ama bu belge kafamı karıstırdı.

Puanını gösteriyor.

Ben Ankaray falan gitmedim. Direk şubeden aldım. 3 adet aldım ve 1 lira para vermedim. Bu sene aldım tabi konu 2010

Sadece puanını mı gösteriyor yoksa yerleştiğin üniversite + puanı mı ?

• böyle bir bürokrasi yok kardeşim ya .bizler o kağıtlarla,referans numaralarıyla vs. şeylerle uğraşacaktık da neden online işlem yapabiliyoruz ? T.C kimlik ve şifre giriyoruz ki? Bu bürokrasi kadar saçmalık birey yok.Bir çıktıya onay vermek için susuz dereden su getirtiyorlar ya bu nasıl bir teknolojik gelişme? tersine evrim gibi vallahi saçmalığın daniskası...
  • Abi sene 2017 hala bu konu hakkında bilgisi olan yok mu Öğrencinin ÖSYM sınavına girdiği yıla ait ÖSYM yerleşme belgesinin onaylı fotokopisi nediryaa ???
  • muhendıseem kullanıcısına yanıt
    pardon 2018
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.