Şimdi Ara

yatay kasa

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İstanbulda Silverstone, cooler master ve diğer markaların yatay kasa'Larını bulunduran bi firma biliyomusunuz?

Yatay kasa ile kullanabileceğim kuvvetli (500w) civarı bi güç kaynağıda önerebilirmisiniz?

teşekkürler

• Yatay kasayı fazla güçlü olmayan multimedya pc'lerde dekoratif görünüm için alıyorlar. Bir de muhasebe işlerinde kullanılacak aletlerde yatay kasa oluyor. 500w psu alacağınıza göre power user'siniz. Yatay kasa ile yeterli havalandırmayı sağlayamazsınız ve genişletilebilirliğinin kısıtlı olması ileride canınızı sıkabilir.
    Bunları göze alıyorsanız istanbıl/kadıköy/yazıcıoğlu işhanının biraz ilerisinde ayak üstü bir dükkanda vitrinde cm yatay kasalar mevcuttu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kafeinn -- 27 Nisan 2006; 23:28:31 >
  • arkadaşın imzasından power user olduğu anlaşılıyor bende tavsiye etmiyorum.
  • Arkadasin yatay kasadan kasiti...serverlarda ve profesyonel ses studuolarinda kullanilan 3U 4U kasalar dye dusunuyorum ..o kasalari bilmiyorum TR de nerede bulabiliriz ama ..profesyonel radyo Tv ekipmani ses sistemi satan yerlere bakmani tavsiye ederim ..
  • yanılıyorsunuz silverstone'un yatay alüminyum kasaları var..birçok incelemede dikey kasalara fark atıyor bu kasalar.. istanbulda uygar elektronik yazıcıoğlu ya da evren limitedde bulabilirsin.. birkaç örnek:
    http://www.firebal.net/asp/brands.asp?Brand_ID=SilverStone&PageNo=2
  • ben bi arkadaşa bidoludan almıştım
  • ilgi için sağolun bunu imzamdaki ssitemden daha kuvvetli bir sistemde kullanmak için arıyorum.. ankarada fireball tarafında silverstone'nun getirildiğini biliyorum ama istanbuldada buna benzer bi firma varmı diye arıyorum aslında... Sistemi LCD tv ile birlikte kullanıcaz Bir nevi oturma odası HTPC olacak. işlemci olarak AMD X2 serisinden bi işlemci ram 2gb ekran kartıda x1800xt veya bu ayarda tek bi kart olacak. işlemci ve ekran kartı ne önerirsiniz?
  • Biraz el becerin varsa kendin yapmanı öneririm hemde kendı goz zevkıne gore yapmıs olursun
  • yatay kasada hava sirkülasyonu yönünden ısınma yaşanabilir
  • shuttle tarzı bişey kullan diycem ama o dediğin parçaları takarsan soğutması sorun olacaktır...

en iyisi kendine göre bir kasa yapmak veya bir shutle tarzı kasa bulup modlamak ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLUE MAnN -- 29 Nisan 2006; 12:26:49 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.