Şimdi Ara

Yatırım için ev yerine 2. el Mercedes mi alsak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 sene evvel Hyundai Elantra aracımı almadan evvel 2. el araçlara bakıyordum da o zaman 60 bine satılan Mercedes e serileri ya da daha düşük model s serileri şimdi 80 bin olmuşlar. E serisi için örnek veriyorum 2012 de 8 senelik e serisi bir araba 60 bin tl ken 2014 de aynı 10 senelik e serisi daha da fazla km ile 80 bin tl olmuş sanki, umarım ben yanlış hatırlıyorumdur yok eğer oyleyse ev almak yerine aynı paraya kendime 2. el güzel bir mercedes almayı düşünebilirim sıkılınca da karıyla beraber satarım ha?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exantric -- 29 Eylül 2014; 10:18:31 >

• quote:

Orijinalden alıntı: exantric

2 sene evvel Hyundai Elantra aracımı almadan evvel 2. el araçlara bakıyordum da o zaman 60 bine satılan Mercedes e serileri ya da daha düşük model s serileri şimdi 80 bin olmuşlar. E serisi için örnek veriyorum 2012 de 8 senelik e serisi bir araba 60 bin tl ken 2014 de aynı 10 senelik e serisi daha da fazla km ile 80 bin tl olmuş sanki, umarım ben yanlış hatırlıyorumdur yok eğer oyleyse ev almak yerine aynı paraya kendime 2. el güzel bir mercedes almayı düşünebilirim sıkılınca da karıyla beraber satarım ha?

Karıya beraber satarım
    Bi ben mi yanlış anladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsini anladıkta karıyı niye satıyorsun?
  • Karı değil, kârı beyler.
    Edit : İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zvjezdan -- 29 Eylül 2014; 10:48:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.