Şimdi Ara

YAVRU KEDİ ARIYORUM ÜCRETSİZ!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
2.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konyada yaşıyorum yavru kedi arıyorum fakat konyadakiler hep ücretli ve pahalı bende öğrenciyim. beyaz renkli kedi tercihimdir ve yavru olması ayrıca dişi. konyada varmı acaba yada konyaya gönderebilecek arkadaş varmı acaba yardımcı olursanız çok mutlu olurum...

• Ücratisz arıyosan sokaktan kap bi tane ücratsiz kedi bulmak zor, hem de beyaz.. Bi tanıdık falan varsa anca öyle beleşe getiebilirsin. Yoksa mis gibi bembeyaz kediyi beleşe vercek yoktur. Hadi olgun kediyi veren olur ama, yavru pek sanmam.. Bulursan haber verir misin
  • kedigen.com a bir bak.
  • morpheew arkadaşım ücretsiz dedim ama uygun fiyata da olabilir yani 50 100liralık. ücretsiz verenler var ilanlara baktım çok yavru kedi verenler var ücretsiz ama beyaz bulamadım onun için buraya öle bir duyuru yaptım bulursam ücretsiz getirticem sahipsiz. ama olmadı sölediğim fiyata da yavru beyaz var bitane buldum burda veterinerlerden de haber bekliyorum bi şekilde alınca sana haber ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

kedigen.com a bir bak.

kedigen.com a baktım ama ordadagenelde kedi arayan ilanlar var tşk ederim yine biraz daha bakayım oraya
  • Eskişehir civarı ankara kedisi melezi yavru kedi arayanlar...

İşte kedinin resimleri bu sitede mevcut..http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?t=100085&start=10

iletişim 0 554 809 12 91
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orijinalden alıntı: barutkemal

Bence harbiden kap bitane sokaktan, iyi beslediğin zaman her kedi güzel. çoğu hastalanarak ölüyor.
    Bence kap birtane sokaktan ama erkek olsun :D
  • Sen belese kedi bulsan bulsan sokak kedisi bulursun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.