Şimdi Ara

Yayın Denizi TEK Ayt Denemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bugün bu denemeyi bitirdim. Netlerim 60 civarında geldi. Ben zor buldum açıkçası ama benim sorum başka.
    Bu denemenin feni hakkında ne düşünüyorsunuz? Kimya özellikle, dershane denemeleri dahil son 5-6 denememde kimya hep tam gelirken bu denemede çok yanlışım çıktı. Bilmiyorum sadece bana mı zor geldi? Sizin yorumlarınızı merak ediyorum. Çok teşekkürler.

• .
  • Arkadaşlar yalnızca ben mi çözdüm bu denemeyi ya?
  • waldoburada kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bunun tyt sini çözdün ve battım sen tyt sini çözdun mu
  • Yok hocam çözmedim, aldım ama yetişmeyecek gibi. Çok mu zordu?
    Baya zordu hocam. Çap 1 bu 2 resmen
  • .
  • Yahu zaten ayt si de zordu. Şaşırmam vallahi. Ama canınızı sıkmayın, sabah geçen senenin tyt sini çözdüm bu seneki en yüksek netimi yaptım. Sınavda inşallah ikimizde en iyisini yaparız. Amiin
  • 1. Sinde çok yanlış soru vardı
    2. 67,75
    3.69,5
  • 1.de 62 küsür yapmıştım. 2.yi bugün çözdüm 57 yaptım sinirlendim yırtıp çöpe attım. 3.yü de çözer miyim bilmiyorum. gerçek sınavın böyle olacağını sanmıyor fiziği filan çok saçma bence.
  • Elward kullanıcısına yanıt
    Maşallah çok iyi yapmışsınız ya
    Feni nasıldı sizce? Kolaylık zorluk açısından yorumlar mısınız rica etsem
  • murolik M kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle geldi hocam ya feni biraz fazla kasıntı sanki. Özellikle kimyada yaşadım ben bu sorunu. Yani kaç denemedir tam gelirken burada hak getire.
  • Hocam sağlam bir deneme. Piyasanın en iyilerinden. Zorluğu gayet yerinde.
    Hocam kimyası zorladı 3. Denemede fizik ve biyo normal geometride 2 soru zordu matematikte integral soruları güzeldi bence
    İnş hocam. Hocam bir de bu seneki denemeler sanki kimyayı zorluyor. Ösym zor sormuyor diye biliyorum size de öyle geliyor mu?
    Hocam bence de feni berbattı. Matematik 33 fen 24 net yapmışım. Yanlış çıktıkça çıldırdım açıkcası. Dediğim gibi sınav ayarında değildi bence.
  • hocam aynı durumdayım yırtıp attım bitiremeden
  • Elward kullanıcısına yanıt
    Hocam şükür kimyası tek bana zor gelmemiş. Teşekkürler yorumunuz için.
  • Ya bilemiyorum çok ayarında soran da var abartan da var ama ben de ösym nin kimyadan hiçbir zaman çok zorlamadığını biliyorum. O yüzden bence içimiz rahat olsun.
  • euroynomos E kullanıcısına yanıt
    Evet hocam şimdiye kadar çözdüklerim içinde soru tarzı sınava yakın olup da beni böyle zorlayan tek denemeydi galiba. Kimya konusundaki özgüvenimi geri kazanmak için güzel bir tekrae yapmam gerektiğini hatırlattı bana.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.