Şimdi Ara

Yazıcı Tavsiyesi istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

kısaca derdim şu. İskambil kartı benzeri kart basımı ve kesimi yapacağım.

Baskı adedim ayda en fazla 50-60 sayfa olur.

1-) Renkli olsun
    2-) 300gram kağıda baskı alabilsin.
    3-) sadece yazıcı fonksiyonlu olsun
    4-) kartuş parasına çözümlü olsun (bitmeyen? kolay?)

Ayrıca bir de giyotin arıyorum. tek sayfa bile kesse aynı anda önemli değil. Maksat sağlam olsun ucuz olsun.

Benim araştırmamla bulabildiklerim. Sizin öneriniz ne olur?

http://www.n11.com/bitmeyen-kartuslu-canon-ip2700-ip2702-yazici-P15663492

http://www.officemate.com.tr/page.php?act=urunDetay&urunID=4401&name=giyotin-mapicut-12-kollu-3040110-#.U2j00ihxp7Q

• ip 2702 guzel makine. surekli beslemede sorun cıkarmaz. sağlam bir fırmadan almaya calısın.kullanılan murekkep kaliteli olur. bu da daha az sorun demektir. ayrıca sorun olunca muhattap buluabilesiniz.

giyotin konusunda fikrim yok. hepsiburada da vardı. farklı sitelere de bakabilirsiniz.
  • Yanıt için çok teşekkürler

Peki hangi siteyi tavsiye edersin?

www.bitmeyenkartus.com iyi midir?=
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzog

Yanıt için çok teşekkürler

kesinlikle tavsiiye ederim kullandıkları mürekkepler çok kalitelidir.Çıkardığım fotoğrafı ıslak mendille silmeye çalıştım banamısın demedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msconfig4502

quote:

Orijinalden alıntı: oguzog

Yanıt için çok teşekkürler

kesinlikle tavsiiye ederim kullandıkları mürekkepler çok kalitelidir.Çıkardığım fotoğrafı ıslak mendille silmeye çalıştım banamısın demedi.

154 lira olani alsak memnun kalirmiyiz acaba kalite ve uzun ömür olarak :) hız falan farketmez :) cok fazla kullanmayacağım sadece 10×15 forograf icin :) belki tarama da lazim olabilir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kalitesini uzun ömrünü bilmiyorum (çok fazla olmadı alalı) ama canon e514 kullanıyorum, çok fazla çıktı almıyorum. Fotoğraf bastırdım 10x15 baskısı güzel. Eğer çekilen fotoğraflar kaliteli ve yüksek çözünürlükteyse baskısı da güzel oluyor. Cep telefonuyla çekilmiş, net olmayan (noise diye tabir edilen, türkçesini bilmiyorum) görüntüleri basarsanız haliyle kötü basar. Bitmeyen kartuşun mürekkebini aldım onunla aldığım foto baskısı da güzel, neredeyse fark yok hatta daha canlı görüntüler elde ediyorsunuz.

Sizin belirttiğiniz modelde tarama özelliği yok. Tarama özelliği e514'te var. Bir iki hafta önce almış olsaydınız e514'dü biraz daha düşük fiyatlara bulabilirdiniz. Son zamanlarda 30-40 lira zam geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kursad84 -- 8 Mayıs 2014; 12:27:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.