Şimdi Ara

Yazıcım bilgisayar tarafından tanınmıyor...(Çözüldü) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • sayın rageful qardesim benimde bi ara yazıcım yazdırmıyodu ama yazıcının mürekkebi oldugundan eminim 2 hafta sonra filan baktım yazıcının adaptörünü takmamışım bence sende yazıcının adaptörünü fişini prizini,takasın,çaparını kontro et ondan olması lazım ya da yazıcının mürekkebi bitmiş olabilir. yada başka bir yazıcıyı seçmişindir yazdırmak için yardımcı olabildiysem ne muttlu bana

• quote:

Orjinalden alıntı: army ennginer MİLİSS

sayın rageful qardesim benimde bi ara yazıcım yazdırmıyodu ama yazıcının mürekkebi oldugundan eminim 2 hafta sonra filan baktım yazıcının adaptörünü takmamışım bence sende yazıcının adaptörünü fişini prizini,takasın,çaparını kontro et ondan olması lazım ya da yazıcının mürekkebi bitmiş olabilir. yada başka bir yazıcıyı seçmişindir yazdırmak için yardımcı olabildiysem ne muttlu bana

quote:

Orjinalden alıntı: Rageful

Tamamdır denedim, sanırsam sorun yok yazıcıda... Ama bu deneme sayfası üzerinde yazanlardan anlarım diyosan, kağıt üzerindekileri yazabilirim. Fakat sorunsuz çıktı almayı başardım. Benim için büyük bir adım! Demek ki bir USB problemim var veya ara kabloda bir sorun...

Cevap atmadan komple konuyu bi gözden geçirmeni öneririm qardes. Yine de ilgin için tşkler!

• Evet nihayet sorunum çözülmüştür... Yalnız çözene kadar denemediğim şey kalmadı. Sorun BIOS ayarlarındaymış sanırsam. İlgilenen bütün arkadaşlara (özellikle vvv_com'a) teşekkürler!
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.