Şimdi Ara

yemeklerde şap olduğunu kanitlarsam.... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
43.962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • şap katmasalar ne olaca? bi kere 6 tane erkeği aynı odaya koymak insanlık suçu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğan Görünümlü Şakirt

şap katmasalar ne olaca? bi kere 6 tane erkeği aynı odaya koymak insanlık suçu

odada 2 kişi kalıyoruz ayrıca karma yurt

• Cemaat yurdunda kalıyorum.Şap atılıyor mı bilmiyorum ama büyük ihtimal atılıyor.
    İlk haftalar çoğu kişi motoru bozar yurtta bünye alışamaz yemeklere sonra düzene giriyor.
    Ama karın ağrıları ve değişik semptomlar baş gösteriyor ara sıra.

semptomu cümle içinde kullandım vuhuuuuu
  • Askeriye mi olum ora yurt lan. İnsan haklarına aykırı bir uygulama bu. +18 yetişkin bireylersiniz. Kim ne hakla şap koyuyor. Öyle birşeyi kanıtlarsan aptal gibi müdüriyete gitme. Araştır git şikayet et. Elim ayağım titredi köpek soylarına bak sen şap koymak ne ya.
  • jawenk kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: jawenk

quote:

Orijinalden alıntı: qwe.

deu öğrenci yurdunda mısın kardeş?

aynen öyle sende mi burdasın

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwe. -- 23 Ocak 2024; 0:7:28 >
  • quote:

quote:

quote:

yok geçen sene ordaydım ama öyle bir şey yok. Herkes deu merkez otuz cm herkes diye dolaşıyordu. Yemeklerde şap varsa akşam yemekhaneci dayı köfte ekmek yapıyor dışarda ordan ye. şenolu tanıyorsan şap olmadığını anlarsın zaten.

şenol çok yakın bi arkadaşımın oda arkadaşı durumu vahim eğer o şenol ise . bende bu yurtta böyle seyler olacağını düşünmüyorum ama dediğim gibi bu limon tuz mevsusu karıştırdı kafamı. yoksa kimin odalarda neler yaptığı kimin kimin odasından çıktığı belli.

quote:

quote:

quote:

quote:

yok geçen sene ordaydım ama öyle bir şey yok. Herkes deu merkez otuz cm herkes diye dolaşıyordu. Yemeklerde şap varsa akşam yemekhaneci dayı köfte ekmek yapıyor dışarda ordan ye. şenolu tanıyorsan şap olmadığını anlarsın zaten.

şenol çok yakın bi arkadaşımın oda arkadaşı durumu vahim eğer o şenol ise . bende bu yurtta böyle seyler olacağını düşünmüyorum ama dediğim gibi bu limon tuz mevsusu karıştırdı kafamı. yoksa kimin odalarda neler yaptığı kimin kimin odasından çıktığı belli.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwe. -- 23 Ocak 2024; 0:7:49 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sıkıntı yapma boşver seneye belki tekrar geçerim o yurda arkadaşlar çağırıyor ama kısmet

bu yurttan çıkman için baya iyi bi nedenin olması lazım. açıkcası ben burdan mezun olana kadar çıkmayı düşünmüyorum.

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

sıkıntı yapma boşver seneye belki tekrar geçerim o yurda arkadaşlar çağırıyor ama kısmet

bu yurttan çıkman için baya iyi bi nedenin olması lazım. açıkcası ben burdan mezun olana kadar çıkmayı düşünmüyorum.

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwe. -- 23 Ocak 2024; 0:8:7 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Doğan Görünümlü Şakirt

şap katmasalar ne olaca? bi kere 6 tane erkeği aynı odaya koymak insanlık suçu

odada 2 kişi kalıyoruz ayrıca karma yurt

dostum o zaman yurtta yemek yeme
    karma yurt kaç kişiye nasip olmuştur

• ilk yıllarda hormonlar tavan tabi, mantıklı bir uygulama
  • Karma yurt mu Of of
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Pisagor-

Askeriyede de koyuyorlar. Düzeltmezler çünkü şap bildiğim kadarı ile cinsel dürtünün azalmasını sağlıyor, koymazlar ise tren yapabilirler orada.

• Şap, insanlarda cinsel dürtüyü azaltıcı bir madde değildir, böyle şeylere inanmayın.

Eğer şap gerçekten cinsel dürtüyü azaltacak olsa cinsel dürtüsü körelen askerin daha kötü bir savaşı olacağı kesindir. Bu nedenle şap hurafesine inanmayın. İnternet elinizin altında, açık okuyun.
  • Önemli ve faydalı bir konu.

Mesajım bulunsun.
  • Yemeğin suyuna tuz ve limon eklediğiniz zaman renginin morarması/mavi olması şap olduğu anlamına gelmiyor.
    Kanıtlamak için video çektim. Nişastalı bir yemeğe limon ve tuz eklerseniz rengi mavi oluyor.https://www.youtube.com/watch?v=tq5poukcP30&feature=youtu.be
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.