Şimdi Ara

Yeni Account Silinme Riski Varmi ??? (ÖNEMLİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 saat önce bir account actım GameFirst.com 'dan. Knightten charımı fln ayarladım üzerinde 30 gblık ıtem var ve ben tedirgin oluorum.

sanırım charı pre vs. almayınca siliyorlarmış. Ben my_kolümde G1 YONLENDIRME KODU GELMIYOR SANIRIM YENİ BİR BUG.

ne yapmam lazım arkadaslar. Ben şifresini deiştiremedigim chara neden pre alayım ? Ve silinirse char o kadar item boşamı gidecek?

• anlayan bırı baksın:S
  • Bişi Sorcam Ben Açamıyomda Account :S Orda Onaylama Kodunu Nasıl Yazdın Bende Paso Yanlış Diyor ?

Örnek : hope last Böyle Veriliyor Orda Sen Nasıl Yazdın ?

Not : G1 Alışveriş İçin Sadece Bi Önemi Yok :) Account Silinme Gibi Bişi Olmaz..Sadece Premium , Cash Vs.. Alamazsın Yönlendirmessen..

Tavsiyem Sistem Tam Oturuna Kadar G1 Yönlendirme..Açık Var Diye Duydum..Cypher / Soccii Bundan Hack Yemişti Sanırım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrHigher -- 28 Şubat 2008; 20:12:59 >
  • Yardım Etme Diye Bişi Bilmiyosun Sanırım ? Sadece Yardım Almayamı Varsın ?

Sadece Bi Soru Sordum..Orda Onaylama Kodu Var Nasıl Yazdında Kabul Etti ? Veya Yazdıqında SS Vs... Lütfen
  • sifren 10 karakteri gecikse ondan giremiyor olabilirsin sifremi unuttum kismini denedinmi sen _? oanylaama kodunda bosluk var onu birakman lazim buyuk kucuk harfede dikkat et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alien23 -- 28 Şubat 2008; 20:38:26 >
  • ya öle bişi olur mu ya eskiden nasıl account alıosak gene aynı şekilde alıoruz gamefirst de kim oluyor da çarını silebiliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: alien23

sifren 10 karakteri gecikse ondan giremiyor olabilirsin sifremi unuttum kismini denedinmi sen _? oanylaama kodunda bosluk var onu birakman lazim buyuk kucuk harfede dikkat et

pfff ben hesabı actım ztn şifre felan hatalı değil. ŞU ŞİFRE VE MAİL DEİŞTİRMEK İÇİN KNİGHT SİTESİNDEN G1 SİTESİNE YONLENDIRIYOR.

ORADAN DEISIYORMUS SANIRIM ORADAN DEISTIREBILMKEK ICIN BENIM MY KOLUM DE G1 YONLENDIRME KODU YOK İŞTE PROBLEM O ONU ALAMIYORUM BEN :S
  • uppp :S
  • sen hesabi yeni actiysan zaman knightin siteinden degil g1 sitesine giris yapip sifreni degistiriceksin g1 sitesinin sag ust kosede turkce destegi var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.