Şimdi Ara

yeni araba tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
742
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şuan fiat bravo 1.6 diesel 2008 model aracım var. 2-3 aya değişmeyi düşünüyorum. Asıl hayalim scirocco. Ama sıfır araba almak istiyorum. Sciroccoların sıfırı da oldukça maliyetli. 50-60bin aralığında bana önerebileceğiniz arabalar var mı? 2. el scirocco var aslında 50-55 bin aralığında ama sıfır olarak önerebileceğiniz arabalar nedir merak ettim. şimdiden teşekkür ederim.

• Sana tavsiyem sıfır jetta haa yok birazdaha param olsun biriktireyim dersen passat paranı o 2 kapılı sciroccolara verme.
  • bravo ya binen scrirocco düşünen adam jettayı napsın
  • Scirocco beğenirsiniz beğenmessiniz o başka ama Scirocco benim için başka bir olay. Trilyoner de olsam o arabayı alırım ama asıl olayım sıfır araba almak ama 50-60bin verebilecek olmam. Ve boş araba sevmiyorum. Şuan ki aracım da full+full. Dolayısı ile yorumlarınız doğrultusunda gözümden kaçan ama aslında alabileceğim arabalar vardır belki diye yorum almak istedim. Jetta pek istediğim bir araba değil sanırım ama gene de teşekkür ederim yorum için.
  • Seat Leon FR öneririm. 53 bin TL sanırım fiyatı. Ama biraz daha artırabilirsen Skoda Octavia 1.4 140 HP tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fk555897

Seat Leon FR öneririm. 53 bin TL sanırım fiyatı. Ama biraz daha artırabilirsen Skoda Octavia 1.4 140 HP tavsiye ederim.

Tavsiyelerin için çok teşekkür ederim ama bunlar da pek sıcak gelmedi bana.
  • konu ilgili alana taşınmıştır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.