Şimdi Ara

Yeni Civic'in en sevmediğiniz yönleri (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
5.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk çıkan modelde yoktu artık var.2008 modeller çıktığında eklenmişti. ama bendede 6 lıcd çalar yok:D zaten saçama bişey.en gereksiz teknoloji hatta:D.6 cdyii değiştirmek için hepsini içine koyup tekrar çıkarmak daha sıkıcı.ayrıca siz siz olun cdleride sakın müzik çaların içinde bırakmayın şu sıcak günlerde o cdler eriyebilir ve ses sisteminize güle güle diyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gilth -- 9 Ağustos 2008; 9:19:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Æmre93

sedanlarının radyosunda rds yok

RDS var diye biliyorum ama...
  • göstergeleri hoş değil dijital olmuş pek sanki 2005 kasalar daha güzeldi (kendi arabam die sölemiyorum.)
  • şu arka cam muhabbeti nedir arkadaşlar yolcu kendi camını açamıyor mu ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: bluENight

şu arka cam muhabbeti nedir arkadaşlar yolcu kendi camını açamıyor mu ?

öyle değil,
    arka camları tek dokunuşla tamamını açamıyorsun. cam inene kadar düğmeye basılı tutman lazım.
  • valla var bi kaç eksik özelliği ama, araca o derece aşığımki yazarsam bana darılırmış gibime geliyor. : )
  • dizeli yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: drmoz

quote:

öyle değil,
    arka camları tek dokunuşla tamamını açamıyorsun. cam inene kadar düğmeye basılı tutman lazım.

tamam o zaman o konuda opelleri severim basıyon gidiyo
  • quote:

quote:

quote:

öyle değil,

4 cam otomatikmi arkadaşlar?

• Bence ortak arıza-problemleri tartışın.

Araçlarınızın eksiklikleri sürekli konuşmakla tam olmaz,boşuna üzmeyin ne kendinizi ne aracınızı
  • quote:

Orjinalden alıntı: tusunami88

quote:

quote:

quote:

öyle değil,

4 cam otomatikmi arkadaşlar?

şaşırtıcı mı?

• Boya kalitesi iyi değil
    Konforu vasat, sıradan (alman arabaları gibi tok gitmiyor)
    Biryerleri tıkırdıyor
    Emniyet kemeri altındaki kapak düşüyor
    Yüklüyken çukura düşsen veya tümsekten geçsen altına balyozla vurur gibi yürüyen aksamdan ses geliyor
    Sanki biraz fazla yakıyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: targocid

Boya kalitesi iyi değil
    Biryerleri tıkırdıyor
    Yüklüyken çukura düşsen veya tümsekten geçsen altına balyozla vurur gibi yürüyen aksamdan ses geliyor

boya kalitesi sınıfındaki diğer arabalardan kötü
    konforu sınıfının standartlarının üzerinde
    tıkırdayan tek yeri emniyet kemeri yükseklik ayarı bölümü.
    emniyet kemerinin altındaki kapak nedir? anlayamadım. oranın düştüğünü ilk defa duyuyorum
    yüklüyken çukura girdiğimde gerçekten sert bir ses çıkıyor, süspansiyonlarının sert olduğunundan sanırım. ancak önceki aracım polo'da da aynı problem vardı. hondaya özgü bişey değil.
    yürüyen aksamdan asla ses gelmiyor, geleni de duymadım.
    yeni civic fazla yakmıyor, ne kadar ekmek, o kadar köfte. sakin kullanırsanız piyasadaki diğer 1.4 araçlardan fazla yakmıyor. performanslı kullanırsanız diğer 1.6 araçlar kadar yakıyor, bunun karşılığında daha iyi sürüş zevki ve performans sunuyor.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: targocid

Boya kalitesi iyi değil
    Biryerleri tıkırdıyor

boya kalitesi sınıfındaki diğer arabalardan kötü
    konforu sınıfının standartlarının üzerinde
    tıkırdayan tek yeri emniyet kemeri yükseklik ayarı bölümü.
    emniyet kemerinin altındaki kapak nedir? anlayamadım. oranın düştüğünü ilk defa duyuyorum
    yüklüyken çukura girdiğimde gerçekten sert bir ses çıkıyor, süspansiyonlarının sert olduğunundan sanırım. ancak önceki aracım polo'da da aynı problem vardı. hondaya özgü bişey değil.
    yürüyen aksamdan asla ses gelmiyor, geleni de duymadım.
    yeni civic fazla yakmıyor, ne kadar ekmek, o kadar köfte. sakin kullanırsanız piyasadaki diğer 1.4 araçlardan fazla yakmıyor. performanslı kullanırsanız diğer 1.6 araçlar kadar yakıyor, bunun karşılığında daha iyi sürüş zevki ve performans sunuyor.

Konforu kendi sınıfındaki arabalarla hemen hemen aynı gibi.Ama demek istediğim bir alman arabası gibi tok gitmiyor.Alman arabaları sanki bir kalıpla bütün halinde dökülmüş gibi bütün halinde gidiyor.Toyota bunu biraz yakalmış gibi.Hondadanda beklerdim doğrusu.Honda asfaltta iyidir ama diğer yolarda konfor açısından biraz zayıf kalmış.
    Arkadaşımda 13.000 km'de 2007 civic elegance otm. var.yolcu tarafındaki emniyet kemeri altındaki plastik yerinden çıkmış içi gözüküyordu.Bu kalitedeki arabada olmaması gerekirdi diye düşünüyorum.
    Yürüyen aksam ses yapmıyor ve hondanın yürüyen aksamının sağlamlığını ve uzun ömürlü olduğunu zaten biliyoruz.sadece sert çukurlada olan ses sanki araba dökülcekmiş gibi bir his verdi bana içim acımadı değil...
    Cizre-hasankeyf-batman'a gidiş dönüş 400 km yol yaptık.Full depo benzinle çıktık dönüşte 3 nokta kalmıştı.Benzin bakımından biraz hoyrat kulandık sakin kullanımda belki daha iyi olurdu.
    otm. vitesi çok iyi 100 km. ile giderken devir 2300 dd/dk düşüyor, gaz tepkileri gayet güzel.
    Honda motorunda diyecek lafımız yok..Evladiyelik performanslı güzel motor yapıyor adamlar maşallah..

• quote:

Orjinalden alıntı: Gilth

ilk çıkan modelde yoktu artık var.2008 modeller çıktığında eklenmişti. ama bendede 6 lıcd çalar yok:D zaten saçama bişey.en gereksiz teknoloji hatta:D.6 cdyii değiştirmek için hepsini içine koyup tekrar çıkarmak daha sıkıcı.ayrıca siz siz olun cdleride sakın müzik çaların içinde bırakmayın şu sıcak günlerde o cdler eriyebilir ve ses sisteminize güle güle diyebilirsiniz.

bu doğrumu
    cdler içinde bende hemen çıkarıyım bari
  • CD NİN KALİTESİNE BAĞLI OLMAKLA BİRLİKTE GÜNEŞ ORTAMINDA KALMA ETKİSİ İLE BU DURUM HER ORTAMDA OLABİLİR.
    SADECE ARABA DA OLACAK DİYE BİR DURUM DEĞİL YANİ.

quote:

Orjinalden alıntı: offendicula

quote:

Orjinalden alıntı: Gilth

ilk çıkan modelde yoktu artık var.2008 modeller çıktığında eklenmişti. ama bendede 6 lıcd çalar yok:D zaten saçama bişey.en gereksiz teknoloji hatta:D.6 cdyii değiştirmek için hepsini içine koyup tekrar çıkarmak daha sıkıcı.ayrıca siz siz olun cdleride sakın müzik çaların içinde bırakmayın şu sıcak günlerde o cdler eriyebilir ve ses sisteminize güle güle diyebilirsiniz.

bu doğrumu
    cdler içinde bende hemen çıkarıyım bari

• riske girmeye gerek yok
    hep aklıma geliyorduda bir şey olmaz diye sallıyordum
    tüm sıcaklarda kaldı en azından bugun çıkarayım nolur noolmaz
  • +1

quote:

Orjinalden alıntı: offendicula

riske girmeye gerek yok
    hep aklıma geliyorduda bir şey olmaz diye sallıyordum
    tüm sıcaklarda kaldı en azından bugun çıkarayım nolur noolmaz
  • aldığım günden beri 6 adet mp3 içerde , her kullandığımda değişik birilerini çalıyorum, bu güne kadar hiç çıkarmadım ve hiç değiştirmedim, zaten her bir CD nin içinde en az 250 parça var, değiştirmekte ne...?
    bu güne kadar hiç birine bir şey olmadı
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.