Şimdi Ara

''YENİ FEEL KASALAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI''

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hemen hemen hergün feel kasalar hakkında tartıştığımız şu günlerde kimilerimiz beğenmeye dursun adamlar yeni modelleri çıkartmışlar.

Daha fazla bilgi için bakınız...

• Bu feel dan hiçbirşey olmaz.Eğer malzeme kalitesi ve psu'lar değiştirilmediyse yine eskisi gibi devam eder.Ayrıca ses probleminide unutmamak lazım...
  • psu su eskisi gibiyse beş para etmez bence.ama şık kasa yapmışlar özellikle alttakini beğendim
  • peki gelmişmi türkiyeye ?? geldiyse hangi firmalarda satışa sunulmuş?? bilgilendirirsen seviniriz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexnumber10

peki gelmişmi türkiyeye ?? geldiyse hangi firmalarda satışa sunulmuş?? bilgilendirirsen seviniriz..
    Arkadaşlar yukarıda link var.Kont bilgisayar getirmiş.

İsteyen buraya tıklasın!!!
  • quote:

peki gelmişmi türkiyeye ?? geldiyse hangi firmalarda satışa sunulmuş?? bilgilendirirsen seviniriz..
    fell kasaların tipi harika keşke gercek psu olsalar acaba yeni gelecekler gercek psu mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: magicool

fell kasaların tipi harika keşke gercek psu olsalar acaba yeni gelecekler gercek psu mu acaba

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar benim en çok Feel Tornado F5 modeli hoşuma gitti.Çok hoş gözüküyor.İnşallah psu'larda güzeldir.En azından eskisinden biraz iyi olsa yeter.

Feel Tornado F5
    Siyah:
    460W ve 550W Powersupply secenekleri
    Powersupplyda SATA ve PCI Express Kablosu
    20 ve 24 Pin Uyumlu
    Dual Usb + Firewire IEEE1394
    Şeffaf yan panel
    Yan panelde 2 adet, ön ve arkada 1 adet fan
    4 adet kasa ayağı

• quote:

Orijinalden alıntı: evren_elohab

Arkadaşlar benim en çok Feel Tornado F5 modeli hoşuma gitti.Çok hoş gözüküyor.İnşallah psu'larda güzeldir.En azından eskisinden biraz iyi olsa yeter.

Feel Tornado F5
    Siyah:
    460W ve 550W Powersupply secenekleri
    Powersupplyda SATA ve PCI Express Kablosu
    20 ve 24 Pin Uyumlu
    Dual Usb + Firewire IEEE1394
    Şeffaf yan panel
    Yan panelde 2 adet, ön ve arkada 1 adet fan
    4 adet kasa ayağı

Alıntıları Göster
    fiyatını bari açıklasalarmış...önceki modellerde fiyatlar uygundu,yine uygun olursa seviniriz tabi ki :-)

• quote:

fiyatını bari açıklasalarmış...önceki modellerde fiyatlar uygundu,yine uygun olursa seviniriz tabi ki :-)

Alıntıları Göster
    daha kaliteli gözüküyor bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Söylev

daha kaliteli gözüküyor bunlar.

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar siz yan kapakta 25cm fan olan feel kasa gördünüzmü?
    Görmediyseniz TIKLAYIN!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: huawéi

Arkadaşlar siz yan kapakta 25cm fan olan feel kasa gördünüzmü?
    Görmediyseniz TIKLAYIN!!!

Alıntıları Göster
    quote:

Bu feel dan hiçbirşey olmaz.Eğer malzeme kalitesi ve psu'lar değiştirilmediyse yine eskisi gibi devam eder.Ayrıca ses probleminide unutmamak lazım

SES SORUNUMU BENDE ÖYLE BİR SORUN YOK ORJİNAL PSU VE SİSTEM İMZADA İMZADA YAZMAYAN BİRDE 80 GBLIK İDE DİSK YANİ 3 HARDDİSK VAR VE SORUN YOK 1 YIL OLDU NERDEYSE

• quote:

Orijinalden alıntı: THUNDERBIRD

quote:

Bu feel dan hiçbirşey olmaz.Eğer malzeme kalitesi ve psu'lar değiştirilmediyse yine eskisi gibi devam eder.Ayrıca ses probleminide unutmamak lazım

SES SORUNUMU BENDE ÖYLE BİR SORUN YOK ORJİNAL PSU VE SİSTEM İMZADA İMZADA YAZMAYAN BİRDE 80 GBLIK İDE DİSK YANİ 3 HARDDİSK VAR VE SORUN YOK 1 YIL OLDU NERDEYSE

Alıntıları Göster
    Feel Cyclone nin siyah versiyonu güzelmiş alınabilir
    fiyatı ne düzeyde olacak acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: Mizra

Feel Cyclone nin siyah versiyonu güzelmiş alınabilir
    fiyatı ne düzeyde olacak acaba

Alıntıları Göster
    Bence ikincisi çok güzel acaba fiyat ne kadar yaffs ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: rustincohl

Bence ikincisi çok güzel acaba fiyat ne kadar yaffs ??

Alıntıları Göster
    ilk kasa sitedeki baya bir asus ta211 e benziyor bence güzel olmuş hepsi kasaların yeniden sistem toplarsam feel serisi kasa düşünüyorum şu an
  • quote:

Orijinalden alıntı: bachree

ilk kasa sitedeki baya bir asus ta211 e benziyor bence güzel olmuş hepsi kasaların yeniden sistem toplarsam feel serisi kasa düşünüyorum şu an

Alıntıları Göster
    Kaliteli PSU kullansalar sorun olmayacak ama ben o kadar para verdikten sonra ekstra PSU almak istemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvatuon

Kaliteli PSU kullansalar sorun olmayacak ama ben o kadar para verdikten sonra ekstra PSU almak istemem.

Alıntıları Göster
    bende bir ara kasamı değişecem Feel Düşünüyorum benim için psu nun pek fazla önemi yok önemli olan 350 wattan düşük olmasın 550Watt olanı alırsın 400Wattt kullanırsın işte.
  • quote:

Orjinalden alıntı: evren_elohab

Hemen hemen hergün feel kasalar hakkında tartıştığımız şu günlerde kimilerimiz beğenmeye dursun adamlar yeni modelleri çıkartmışlar.

Bunlar zaten Hali hazırdaki I-CUTE firmasının üretilen kasaları..

bu sefer de bu modelleri getirtiyolar demekki ...alttaki mantiken eski feelin aynısı kendi sitesidne Feel1 bizim piyasaya girdiğinden beri vardı--yada variasyonları

http://www.casepower.com.tw/english/Products/TL_Series-case.htm

http://www.casepower.com.tw/english/Products/TL/0314.htm

mesela kasayı alanlar baksın kasanın kutusunda 0314TL kodunu görürsünüz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celenlee -- 3 Şubat 2006 22:36:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: celenlee

quote:

Orjinalden alıntı: evren_elohab

Hemen hemen hergün feel kasalar hakkında tartıştığımız şu günlerde kimilerimiz beğenmeye dursun adamlar yeni modelleri çıkartmışlar.

Bunlar zaten Hali hazırdaki I-CUTE firmasının üretilen kasaları..

bu sefer de bu modelleri getirtiyolar demekki ...alttaki mantiken eski feelin aynısı kendi sitesidne Feel1 bizim piyasaya girdiğinden beri vardı--yada variasyonları

http://www.casepower.com.tw/english/Products/TL_Series-case.htm

http://www.casepower.com.tw/english/Products/TL/0314.htm

mesela kasayı alanlar baksın kasanın kutusunda 0314TL kodunu görürsünüz
    bu feel neden kaliteli güç kaynağı kullanmaz hayret ediyorum.maliyeti düşürmek için bence bu yapılmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: KeanuReeves

bu feel neden kaliteli güç kaynağı kullanmaz hayret ediyorum.maliyeti düşürmek için bence bu yapılmaz.

Alıntıları Göster
    Fiyat öğrenebilen warmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: thispotkey

Fiyat öğrenebilen warmı

Alıntıları Göster
    arkdaşlar yaw daha yeni aldık kasayı yaaq görünce çok güzel acayip hoşuma gitti bee keşke bekleseydik biraz daha.. :)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.