Şimdi Ara

''YENİ FEEL KASALAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI'' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
1.296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yoksa sendedemi mor ışıklı kasalardan var.ben zaten yargılamıyorum sadece daha şık kasalar var dedim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: sedemirkan

yoksa sendedemi mor ışıklı kasalardan var.ben zaten yargılamıyorum sadece daha şık kasalar var dedim.

dostum bır kasanın şık olup olmadıgına yada hanzo işi olup olmadıgına nasıl karar verıyosunkı bende de var o mavi ışıklı kasa hatta içi renk renk
  • Yahu bırakın bu hanzo muhabbetini yarası olanlar gocunur gözünüze hoş geliyorsa hadi oradan zevksiz der geçersiniz değil mi? Asıl şuna bakın @AZAZİL bahsetmiş ama hanzoluk muhabbetinden sıra gelmemiş. Bence asıl bomba budur yazın ayrıca vantilatör derdi bitmiştir arkadaşlar. Ayrıca dikkatinizi çekerim ön paneldeki fanda bayağı iri duruyor.
     ''YENİ FEEL KASALAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI''
  • sekilleri güzel olmus.heleki Feel Tornado F5 süper.bunlar cıkarsa hurricanelerin fiyatı düser mi??bende hurricane alıyım bari.parasızlığın gözü kör olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: BIYIKLI

Yahu bırakın bu hanzo muhabbetini yarası olanlar gocunur gözünüze hoş geliyorsa hadi oradan zevksiz der geçersiniz değil mi? Asıl şuna bakın @AZAZİL bahsetmiş ama hanzoluk muhabbetinden sıra gelmemiş. Bence asıl bomba budur yazın ayrıca vantilatör derdi bitmiştir arkadaşlar. Ayrıca dikkatinizi çekerim ön paneldeki fanda bayağı iri duruyor.

@ bıyıklı kardeşim haklısın.Burada bazıları takıntıları yüzünden,yenilikleri görmek yerine bende bu var o zaman en iyisi budur bilincine sahip.Kasanın psu'ları çok iyi olmayabilir ama böyle güçlü havalandırması olan kasaya hanzo benzetmesini yapmak çok ilginç...

• Üstteki fell den bişey anlamadım ama alttaki kasa önedeki beyaz kapaklar dışında güzel görünüyor
  • quote:

BU NE ABZÜRT KASALAR YA TAM HANZO İŞİ. 10 KM DEN BEN HANZOYUM DİYE BAĞIRIYO VALLA NEDİR O IŞIKLI FALAN PAVYONMU KASAMI.DAHA SADE VE ŞIK KASALAR VAR ARKADAŞLAR ONLARI SEÇİN MESELAAAAAA.

İnsanlar mod bölümümnde kasayı ışıklı yapıcam,ya kapağa plexi koyacam diye gece gündüz uğraşıyorken adamın biri çıkıyor ve bu kasalara hanzo ve pavyon benzetmesi yapıyor!
  • quote:

Orjinalden alıntı: evren_elohab

quote:

BU NE ABZÜRT KASALAR YA TAM HANZO İŞİ. 10 KM DEN BEN HANZOYUM DİYE BAĞIRIYO VALLA NEDİR O IŞIKLI FALAN PAVYONMU KASAMI.DAHA SADE VE ŞIK KASALAR VAR ARKADAŞLAR ONLARI SEÇİN MESELAAAAAA.

İnsanlar mod bölümümnde kasayı ışıklı yapıcam,ya kapağa plexi koyacam diye gece gündüz uğraşıyorken adamın biri çıkıyor ve bu kasalara hanzo ve pavyon benzetmesi yapıyor!

• quote:

quote:

demek ki o arkadaşın kasa modifiyesi manyaklarından haberi yok..

• quote:

Orjinalden alıntı: alexnumber10

quote:

quote:

Kasa modfiye işi gerçektende çok zevkli bir iştir

• quote:

Orjinalden alıntı: Ziver

quote:

Orjinalden alıntı: alexnumber10

quote:

quote:

Kasa modfiye işi gerçektende çok zevkli bir iştir

Göz zevkini etkiler..

• kasalr goz kamastırıcı gercekten
  • 550 w olanları 75 dolar + kdv
  •  ''YENİ FEEL KASALAR GÖRÜCÜYE ÇIKTI''

bu kasayi bugün aldim.Yeni seriden.son derece sade FEEL kasaların meşhur abartılı görüntüsünden uzak.Ama gerçekten çok hoş.Boyası harika.Parıl parıl parlıyor.Siyah inci gibi.Güç kaynağını deneme fırsatım olmadı ama güç kaynağının çıkışları full.sata pcı-x 24 pin.hepsi bir arada...

fiyatı 45$+KDV gibi bence kalitesine göre makul bir fiyata satılıyor.Boyutları çok büyük değil.MİDİ TOWER.

içerisine şunları koyacam :)
    AMD 3000+
    Epox 9NPA+ ultra
    X550XT
    80 GB sata
    CD-RW

vs vs. ..

• ınsanın ıslemcı olup ıcınde yatası gelıyo.bendekı duz dedemden kalma kasa utan artık.......
  • Harbiden çok şık duruyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Genç Türk

Harbiden çok şık duruyor.

bu resimdekinden çok daha hoşoldugunu söylemem gerekiyor.Kasanın boyası çok tatlı.çok fonksiyonel,sade bişi ya..kendi kasamı da değiştirip bundan alacam...
  • quote:

Orjinalden alıntı: xf

bu kasayi bugün aldim.Yeni seriden.son derece sade FEEL kasaların meşhur abartılı görüntüsünden uzak.Ama gerçekten çok hoş.Boyası harika.Parıl parıl parlıyor.Siyah inci gibi.Güç kaynağını deneme fırsatım olmadı ama güç kaynağının çıkışları full.sata pcı-x 24 pin.hepsi bir arada...

fiyatı 45$+KDV gibi bence kalitesine göre makul bir fiyata satılıyor.Boyutları çok büyük değil.MİDİ TOWER.

içerisine şunları koyacam :)
    AMD 3000+
    Epox 9NPA+ ultra
    X550XT
    80 GB sata
    CD-RW

vs vs. ..

Fiyatı hiç az değilmiş. Almışsın güle güle kullan ama bana Asus kasaları hatırlattı. Üstelik aralarında fiyat farkıda yok.

• Asus kasaları da inceledim.bu fiyata satılan asus kasaların hepsini gördüm.hiçbiri daha iyi değil...kullanan arkadaşlarım var TA serisi hele bence iyi değil.hele bundan hiç iyi değil..
  • asus kasalar benzetmişler
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.