Şimdi Ara

YENİ İ30 1.6 CRDİ BLUE GELMİS (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu hundayiler resmen yakıtı kana kana içiyor.
  • Yav arkadaşlar tutturmuşsunuz hangi araba fabrika verisini yakalıyor sanki diyip diyip duruyorsunuz. Burdaki fark o yakıt tüketimi testinde çıkan sonuçların da aşağısını gösermek. Atıyorum tdi 5litre yakıt tüketimi çıkardı o testte ama gerçek hayatta 6litre yakıyor. Adam 5litre yakıyor diye yazıyor testi öyle olduğu için. Bu hyundai la kia o testte atıyorum 6litre çıkarmış ise 6litre yazması gerekirken 4.1litre yazıyor. Trafikteki kullanımla zaten alakası yok bunun. Sorun alıcıyı kandırmak. Boş vaadler vermektir.
  • bozak07 kullanıcısına yanıt
    Gelin görün bakalım ne yakacak aracınız...
  • 2013 model i30 manuel elite aracımı ağustosta aldım, aralıkta sattım.. 6 ay kullanmışım.. 3 ayda satacaktım ama octavia 1.6 dsg siparişini 3 ay bekledim.. 80-90 kilometrelerde bile 4 litre görmedim, şehir içi 8.5 altı hiç görmedim, şehir dışı 6-6.5 arası idi.. kim neye göre konuşuyor bilmiyorum ama kazık süspansiyonlu octaviaya rahmet okuttu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: freemangroovy

2013 model i30 manuel elite aracımı ağustosta aldım, aralıkta sattım.. 6 ay kullanmışım.. 3 ayda satacaktım ama octavia 1.6 dsg siparişini 3 ay bekledim.. 80-90 kilometrelerde bile 4 litre görmedim, şehir içi 8.5 altı hiç görmedim, şehir dışı 6-6.5 arası idi.. kim neye göre konuşuyor bilmiyorum ama kazık süspansiyonlu octaviaya rahmet okuttu..

Hocam bence siz araç kullanmayı bilmiyorsunuz. Ben benzinli i30 ile istanbul içinde hiç 8.5 görmedim max 7.4 idi. 8.5 yakmak için her vitesi 4000 devirde atmak gerekir acilen sürüş stilinizi değiştirmenizi öneriyorum. Bu arada lütfen kimse otomatik i30 almasın almasınki bu adamlarda yeni bir şanzıman koymak zorunda kalsın satış olduğu sürece bu şanzıman gelmeye devam edecek çünkü TR dışında çok tutulan neredeyse kusursuz bir şanzıman ömrü neredeyse araç ile aynı.

• Ben araç kullanmayı bilmiyorum ama octavia biliyor
    şehir içi 6.0 şehir dışı 4.5...
  • freemangroovy kullanıcısına yanıt
    İ30 şehiriçi 8.5 lt yakar ama aynı güzergahta tdi motorlu araç 7.5 lt yakar:) uzunca bir süre işyerine ait tdi motorlu golf kullandım. Sanırım beklentim fazlaydı. Hayalkırıklığı yaşadım...

Hyundai yakmıyor diyen yok:) abartmamak lazım sadece...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 8.5 litre çok fazla gibime geldi.
  • freemangroovy kullanıcısına yanıt
    Nasıl iş bu ya. Aynı araç eniştemde de var ne 8.5'u. Adam Kağıthane'de kullanıyor 6.5-7 lt ile geziyor. Kısa mesafede bir de yaptığı yol. Şehir dışı 6-6.5 öyle mi manuel dizel!
  • Acele etmeye gerek yok.
    Mutlaka satın alanlar olur vede testler forumda görünür.
    Bizde net yakıt oranlarını öğrenmiş oluruz bir kaç içerisinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zarinca -- 6 Aralık 2014; 23:27:55 >
  • bu yakıt verilerinde en yakın tutturan
    mitsubishi
    mazda
  • i30 blue değil dostum. acsend blue olabilir mi 2015 acsend blue görünüyor arabalar.gen de
  • Arkadaşım, aldım ve altı ay sonra sattım...Değerler bunlardı.. Daha ne diyim..
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.