Şimdi Ara

Yeni Kangoo 1.5 dci 85 HP 3.8 lt Ortalama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçen ay kuzenimin düğünü için Eskişehir'e gitmiştim, dönüşte sağ ayağıma ve sinirlerime hakim olmayı denedim ve Bilecik içinde dik rampalara vurmamıza, Kurtköy'de trafiğe takılmamıza ve İstanbul trafiğine girmemize rağmen 4 yetişkin ile 3.8 lt ortalama tüketim değerini yakaladım, bu değerler şu ana kadar 1.5 dci Kangoo'lar içinde rekor olmalı...
    Not: Araç 85 HP ve yazılım var...
    Maşallahı eksik etmeyelim...

• yazılımın bu tüketim değerin yanlış olmasına sebep olmaydı?

birde kendiniz hesaplayın derim ... nerde kaç litre vs aldınız bir kağıda dökün derim
  • Bende de 1.5 dci kangoo 2 var. Yol tutuşu çok kötü araçta. Yeni kangoo'nun yol tutuşu nasıl, memnun musunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazılım olmasada megane ile o değerleri yakalıyorum , agresif bile kullansan uzun yolda 5 lt yi geçmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Mezarci

yazılımın bu tüketim değerin yanlış olmasına sebep olmaydı?

birde kendiniz hesaplayın derim ... nerde kaç litre vs aldınız bir kağıda dökün derim

Yazılım olması tüketim değerlerini kaç litre etkileyebilir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: diosfer

Bende de 1.5 dci kangoo 2 var. Yol tutuşu çok kötü araçta. Yeni kangoo'nun yol tutuşu nasıl, memnun musunuz ?

Yol tutuş çok iyi derecede, araçta 205x60x16 Yokohama lastikler ve hafif ofsetli jantlar mevcut, normal jantlara göre dışarıda duruyor ve lastiklerin geniş tabanları sayesinde yola iyi tutunuyor...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.