Şimdi Ara

Yeni okula geçtim tavsiyeler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski okulda eziliyordum okul değiştim napmalıyım ilk girişte

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kafa at
  • Moonwalk yapıp yumruğu çıkartıp vur masaya. Patronun kim olduğunu göster. Bişey olursa benimki fıstıksız olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hüso senin gibi adam ezilirmi la onlara patronun kim olduğunu göster

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Against Me -- 7 Şubat 2016; 18:47:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanka arka yok

• Tükür kaç o zaman
  • Yeni okulunda ezilirsin/ezilmezsin bilemem ama iyi kötü bitmesine bak okulun.
    Ben öyle yapıyorum şahsen
  • Fiziğini söyler misin arka falan önemli değil yaşıtın birini kavgada dövebilir misin
  • microlap kullanıcısına yanıt
    Kilo var boyda ama özgüven yok döverimde özgüvenden dolayı dalamam

• quote:

Orijinalden alıntı: FenerbahçeliTR

Bak kardeşim özgüvenin olacak kendini düşün sen el şakası bile yapanı döveceksin böyle böyle insanlar korkmaya başlayacak senden mesela biri el şakası yaptı bana el şakası yapamazsın diyeceksin bi daha yaptığında çakıcaksın git üst sınıflara abi mabi de hele birde sigara içiyorsan tuvalet tanışmak için ideal yerdir kaçıncı sınıf ya da ne içiyosun sorusu sorulur gerisi gelir bu taktikle okulu arkama aldım neyse hocalara saygılı olucaksın ama yeri geldiğindede açıcaksın çeneni saygılı bir biçimde çekinmeyeceksin baskın olacaksın ilgi istemeyeceksin ilgi isteyen olacaksın kızlara çok yüz vermeyeceksin erkekler senle arkadaş olamaya çalışacak başka soru ?

• microlap kullanıcısına yanıt
    İçmiyorum mesela şaka tepki verince hepsi üzerine yürüyor

• Up

• sessiz sakin ve sert görün, arkadaş canlısı olma ilk günden. cool takıl
  • Şaka yapma abi merabayla başla ilişkini sağlam yap sonra onun tayfayla tanışırsın rahat

• Up

• Tony Stark kullanıcısına yanıt
    Denicem

• 9.sınıfta 3 okul değiştirmiştim.Bişeyi farkettim ben neysem oymuşum yani 3 okuldaki kendimi karşılaştırıoyrum hep aynıydım ne kadar kendimi değiştirmeye çalışsam da.Bence sizde kasmayın çünkü okul bir iki haftalık bir şey değil.Eninde sonunda kendi eski halinize geri dönüyorsunuz.
  • Dönersem ezilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: microlap

quote:

Orijinalden alıntı: FenerbahçeliTR

Bak kardeşim özgüvenin olacak kendini düşün sen el şakası bile yapanı döveceksin böyle böyle insanlar korkmaya başlayacak senden mesela biri el şakası yaptı bana el şakası yapamazsın diyeceksin bi daha yaptığında çakıcaksın git üst sınıflara abi mabi de hele birde sigara içiyorsan tuvalet tanışmak için ideal yerdir kaçıncı sınıf ya da ne içiyosun sorusu sorulur gerisi gelir bu taktikle okulu arkama aldım neyse hocalara saygılı olucaksın ama yeri geldiğindede açıcaksın çeneni saygılı bir biçimde çekinmeyeceksin baskın olacaksın ilgi istemeyeceksin ilgi isteyen olacaksın kızlara çok yüz vermeyeceksin erkekler senle arkadaş olamaya çalışacak başka soru ?

Yukarıda anlatılan tipler lise bittikten sonra 5 para etmez adamlar oluyor. Saçma sapan şeylerle uğraşmak yerine otur dersine çalış.

• Sana dön demiyorum.Sadece boşuna tavsiye isteme sen neysen osun.Bak kötülemek için demiyorum ama eski okulda yaşadığın sorunların aynısını burda da yaşıycaksın tecrübeyle sabit
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.