Şimdi Ara

Yeni Renault Kangoo (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
16.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

bakıyorum ama dediğin gibi bir benzerlik yok ön tasarım bambaşka yan tasarım bambaşka arka tasarımda aynen öyle eğer dediğinin arkasında duruyorsan painte benzettiğin yerleri belirtip koyarsan iyi olur bizimde belki gözümüz açılır ama hiç alakası yok

aslında benzer yanları çok
    mesela 2 sinde de 4 teket 1 direksiyon 1 gaz 1 fren pedalı, 2 ön far...vs mevcut
  • Ben beğenmedim içi güzel olabilir ama dışı olmamış,arka kapı cam olayınıda iyi düşünmüşler
  • yeni kangoyu daha güzel kaslı bişe bekliyodum ama yine dikine bir kango...

fiat doblo gibi daha kaslı dursa iyi olurdu ama şirin bi duruşu var
  • bir önceki kasada arkaya yük koyunca aracın dengesi bayağı bozuluyordu umarım bunda bir çözüm bulmuşlardır.
  • İçi güzel.Arkası Logan,önü idare eder.Kangoo'lar çok yüksek geliyor bana her zaman.İlk resimde adamın kafasıyla tavan arasındaki mesafe neredeyse yarım metre.Daha oturaklı olmalıydı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadango

İçi güzel.Arkası Logan,önü idare eder.Kangoo'lar çok yüksek geliyor bana her zaman.İlk resimde adamın kafasıyla tavan arasındaki mesafe neredeyse yarım metre.Daha oturaklı olmalıydı...

kesinlikle katılıyorum size.

çok agresif çok atak bir araba.
    ancak her an takla atacak gibi geliyor bana kangolar.
  • Fransa'ya parça göndermeye başladık X61 için hadi hayırlısı.
    Ayrıca aracın gayet güzel olacağı söyleniyor görmeden de bişey demek pek mümkün değil gerçi.
  • kapı içi çerçevelerinde çıplak metal yok bu bile başlı başlına bir sebep kangoo tercih etmek için.
  • Klasik reno kalitesi umdugundan fazlasini bulamazsin buldugunlar idare edersin...
  • quote:

Orjinalden alıntı: emregulec_1905

bakıyorum ama dediğin gibi bir benzerlik yok ön tasarım bambaşka yan tasarım bambaşka arka tasarımda aynen öyle eğer dediğinin arkasında duruyorsan painte benzettiğin yerleri belirtip koyarsan iyi olur bizimde belki gözümüz açılır ama hiç alakası yok

Dostum ben benzettim.Uzatmanın,büyütmenin bir alemi yok...Benzetemediysen benzetemedin.Napabilirm.Ben sadece yorumumu yazdım..Boş laf yapılcak bir çok konu var neden burayı seçiyimki laf olsun diye yorum yazıyım.
    saygılar...
  • Aracın önceki kasası çok biçimsizdi, bu modelde onu biraz düzeltmişler araç daha sportif gözüküyo. .Ama reno mühendislerinin yanıldığı bir nokta var fren mesafesi em kısa araç 1500 kg.lık ford connect'dir. 100-0 fren mesafesi 38 m.'dir. Aracın fiyatları biraz makul düzeylere çekilirse iyi satış rakamları elde edebilir.
  • caddy kullanıcısı olarak;reno en sağlam en güvenli araçlardır.taxi ve ticari neolursa olsun.senin mersonun c segmentindende güvenli araçları var.mesala 1998 yılında orta sınıfta 4 yıldız almış bir araç göster.tek reno megane.ticaride fiat 3yıldız kangoo4 yıldız.caddy 4yıldız diğwrleri yıldızı bile yok.katılmıyorum reno taş gibi araç yapar.konforu rahatlığı alman,tekno yu japonlar derim.öylede zaten
    quote:

Orjinalden alıntı: mert107

Klasik reno kalitesi umdugundan fazlasini bulamazsin buldugunlar idare edersin...

• quote:

Orjinalden alıntı: enx

caddy kullanıcısı olarak;reno en sağlam en güvenli araçlardır.taxi ve ticari neolursa olsun.senin mersonun c segmentindende güvenli araçları var.mesala 1998 yılında orta sınıfta 4 yıldız almış bir araç göster.tek reno megane.ticaride fiat 3yıldız kangoo4 yıldız.caddy 4yıldız diğwrleri yıldızı bile yok.katılmıyorum reno taş gibi araç yapar.konforu rahatlığı alman,tekno yu japonlar derim.öylede zaten
    quote:

Orjinalden alıntı: mert107

Klasik reno kalitesi umdugundan fazlasini bulamazsin buldugunlar idare edersin...

aynen katılıyorum renaultun kalitesi arttı ve dediğiniz gibi değil
  • Daha fazlasını isteyenlere ticari altyapılı olduğunu unutmayın demek isterdm.. Ama ticari aracı aşıp aile kullanımına yöneldi Renault bu modelde.. Sonuçta hangi ticari araçta arka camlarda elektrikli,hangisinde ısıtmalı ön koltuklar var?? Kaç tanesinde direksiyondan kumandalı ses sistemi var ki ?
    Kangoo rakiplerinden önce yeniledi kendini Peugeot ve Citroen'i de gördük onlarda başarılılar ancak ben şimdiye kadarda hafif ticarinin babası olan Doblo'yu bekliyorum.. Yenisi nasıl olcak acaba
  • Kango nun yeni kasası çok hoşuma gitti valla ...
  • kırmızı olanı bi karikatür karakterini andırıyor o duruş ile ama hayırlısı bakalım
  • renault a tebrikerl hakikaten güzel bi ticari araça çıkarmışlar ortaya bana kalırsa görünümü connect ten daha iyi ama connectinyol tutuşu da bundan iyiidr .
  • Bugün fiyatta anlaşır gibi olduk bakam hayırlısı artık ...
  • Ben yeni aldım.Metal siyah ve bakan bir daha bakıyor.İçi oldukça geniş.Modifiye ile güzel işler çıkartılabilr.
  • acaba 105 pslik verisyonuda getirecekleri
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.